Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najgorętsze samochody z Genewy 2015

38 postów w tym temacie

Chyba już nie macie o czym pisać. Co następne? Trendy modowe jesień/zima? Ogarnijcie się zanim zamienicie ten serwis w pudla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba już nie macie o czym pisać. Co następne? Trendy modowe jesień/zima? Ogarnijcie
> się zanim zamienicie ten serwis w pudla...

Nie marudź. Niektórzy maja też inne zainteresowania niż gry. Nie podoba Ci się temat? Nie czytaj. A pewnie zajrzałeś tu tylko żeby potrollować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na stronkę poświęconą grom, a tu albo jakiś redaktorzyna opisuje swoje życie albo pisze o samochodach/filmach/serialach, co będzie kolejne, sprawy polityczne?

> Nie marudź. Niektórzy maja też inne zainteresowania niż gry. Nie podoba Ci się temat?
> Nie czytaj. A pewnie zajrzałeś tu tylko żeby potrollować.

Mówisz, a co ty na to, żeby kolejny artykuł był o wędkarstwie, a może wolisz nowości kulinarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba już nie macie o czym pisać. Co następne? Trendy modowe jesień/zima? Ogarnijcie
> się zanim zamienicie ten serwis w pudla...

Oj, przepraszam, zapomnieliśmy zapytać Cię o zdanie o czym możemy pisać. ;) To się więcej nie powtórzy, słowo harcerza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 20:03, Adum1 napisał:

Wchodzę na stronkę poświęconą grom, a tu albo jakiś redaktorzyna opisuje swoje życie
albo pisze o samochodach/filmach/serialach, co będzie kolejne, sprawy polityczne?

> Nie marudź. Niektórzy maja też inne zainteresowania niż gry. Nie podoba Ci się temat?

> Nie czytaj. A pewnie zajrzałeś tu tylko żeby potrollować.

Mówisz, a co ty na to, żeby kolejny artykuł był o wędkarstwie, a może wolisz nowości
kulinarne?


Zaproponował dobre podejście - nie chcesz, nie interesuje Cię, nie czytaj, nie rozumiem w czym problem. Wchodząc na onet wybierasz interesujące Cię artykuły, czy czytasz wszystko po kolei pod 90 procent z nich pisząc, że temat Cię nie interesuje? :) Nie ograniczamy się tylko do gier, bo i nie ma to sensu. Trzeba poszerzać horyzonty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba już nie macie o czym pisać. Co następne? Trendy modowe jesień/zima? Ogarnijcie
> się zanim zamienicie ten serwis w pudla...

Dopóki będzie to kogoś interesowało (na przykład mnie) to niech piszą, a skoro ciebie to nie interesuje to chyba możesz raz na jakiś czas pominąć taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Honda NSX, nareszcie! :D Ford wygląda szałowo, Bugatti absurd, Lamborghini na gwałt potrzebuje 1000-konnej hybrydy (tzn. chciałbym zobaczyć ichnią odpowiedź na ostatnie wielkie dzieło konkurencji z Modeny). Jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie....
Tak jakby ktoś wam kazał klikać i czytac ten artykuł.
Chciałem kurcze pochwalić artykuł, bo ja z miłą chęcią to przeczytałem i obejrzałem filmiki, ale te komentarze tutaj mnie troche zdemotywowały. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny artykuł. Cieszę się, że na stronie pojawiają się teksty traktujące o czymś innym niż gry. Trafiliście w dziesiątke z tym zestawieniem ponieważ jestem maniakiem motoryzacyjnym i brakowało mi takich tekstów na waszej stronie. Mam jadnak problem jeśli chodzi o opis mclarena gdyż jest to auto brytyjskie a nie niemieckie(chyba, że jest coś o czym nie wiem). Mimo wszystko artykuł na plus i trzymać tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaix - nie przejmujcie się... malkontenci wszędzie się znajdą. Róbcie swoje Towarzyszu.

Ciekawe zestawienie i tyle, przecież większość tych aut (jeśli nie wszystkie prędzej czy później) będzie można "objeździć" w grach - no bo raczej ciężko to zrobić w "realu".
Więc artykuł jak najbardziej "pro-growy". Zaraz wyskoczy news, że to i to pojawi się np. w ProjectCARS lub wychodzi DLC do Forzy Horizon z nowym Koenigseggiem Regera - i wiadomo o czym mowa.

A biorąc pod uwagę, że TopGear może się zniknąć z anteny (nowe odcinki)... to odnośnie ostatniego zachowania Clarksona - to news zyskuje.

PS: apropo - dużo wielbicieli TG jest na gramie... moze by coś odnośnie ostatnich wydarzeń wrzucić tu - co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się artykuł spodobał. Maniakiem motoryzacji nie jestem i nie śledzę na bieżąco newsów, ale dobrze wiedzieć, co aktualnie jest na topie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa honda wygląda bardzo dobrze trochę przód przypomina jeden z modeli audi. Ale uważam że cenę ma zaporową wycenia się na około 155tysięcy $. Za te pieniądze chyba wolałbym kupić sobie maseratti albo innego mclarena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wchodząc na onet wybierasz interesujące Cię artykuły, czy czytasz wszystko
> po kolei pod 90 procent z nich pisząc, że temat Cię nie interesuje? :)

Onet jest "o wszystkim" i wszystko tam ma własną kategorię, a gram.pl jest (przynajmniej kiedyś był) portalem o grach, to tak jakby na onecie w kategorii gry znalazł się podobny artykuł jak ten.
Bardziej trafne byłoby porównanie gram.pl do jednej z kategorii na onecie niż do całego onetu.

ps. ta wesoła minka śmerci i zniszczenia na końcu prawie mnie zabiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Honda NSX trochę zbyt wulgarnie i agresywnie wygląda jak dla mnie. One zawsze były bardziej stonowane i spokojne. To była jedna z moich ulubionych fur w grach typu Test Drive, czy Stunts :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaproponował dobre podejście - nie chcesz, nie interesuje Cię, nie czytaj, nie rozumiem
> w czym problem. Wchodząc na onet wybierasz interesujące Cię artykuły, czy czytasz wszystko
> po kolei pod 90 procent z nich pisząc, że temat Cię nie interesuje? :) Nie ograniczamy
> się tylko do gier, bo i nie ma to sensu. Trzeba poszerzać horyzonty. :)
>
Widzisz, nie do końca się zgodzę. Gdyby te teksty były jeszcze chociaż o grach bez prądu, to jeszcze. Powiedzmy że w tym przypadku autor starał się wyjść sugerując że tym się będzie jeździć w grach. Mały wybieg, rozumiem, niech sobie będzie. Ale generalnie jak kogoś to kręci, to odwiedza portale z motoryzacją, jak chcę przeczytać o filmie, to włączyłbym prędzej imdb, filmweba czy jakąś stopklatkę, a nie gram. Dlaczego? Bo jak dacie recenzje trzech filmów a nie większości liczących się filmów w roku, no to z czym do ludzi? Jak coś się ma robić, to lepiej to robić dobrze. Czyli w Waszym przypadku pisać o grach. Nie jesteście jak mniemam portalem "od wszystkiego" bo znacie to powiedzenie, więc nie starajcie się być.
A co do Twojego przykładowego onetu - dlatego nie odwiedzam onetów, wp i innych interii (chociaż wiem że wp miało kiedyś wewnetrzny vortal o grach, tam zgaduję chyba nie było wspomnianych porad kucharskich?). I co do zaproponowanego podejścia - stosuję je, przelatuję po łebkach nagłówki na gramie, zatrzymując się na co dwudziestym może trzydziestym i zastanawiam się czy wejść. Na ten wszedłem na przykład, bo wiedziałem że będzie ta dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opisanego naprawdę fajnego samochodzika jakim jest Lotus Evora 400. Silnik 3.5 litra (z Hondy) wspomagany dużym kompresorem Edelbrocka. Moc jak sama nazwa wskazuje 400KM, co przy masie niewiele ponad 1400kg zapewnia zaskakująco dobre osiągi. Setka w 4.2s, prędkość max 300km/h. To najszybszy seryjnie produkowany Lotus w historii. Jestem pewien, że auto będzie lepiej jeździć od nowego Audi R8 (z silnikiem V8), Porsche 911 S i wielu wielu innych znacznie droższych pojazdów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Chyba już nie macie o czym pisać. Co następne? Trendy modowe jesień/zima? Ogarnijcie
>
> > się zanim zamienicie ten serwis w pudla...
>
> Nie marudź. Niektórzy maja też inne zainteresowania niż gry. Nie podoba Ci się temat?
> Nie czytaj. A pewnie zajrzałeś tu tylko żeby potrollować.
>
>
Tylko on ma rację. To portal o grach. I tu wchodzą ludzi, których interesują gry. Ludzie, których interesują auta wchodzą na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować