Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Napisałem do NC Soft w sprawie kupna używając zagranicznej karty w sklepie Guild Wars tak jak radziła Ilona, jednak zamiast do UK napisałem do US, bo samo mnie tam wrzuciło po wybraniu Ask a Question. Tamci z NC Soft US ładnie i bardzo szybko odpisali i tylko kazali podać jaką mam kartę, skąd ona jest i gdzie teraz jestem i już mógłbym dawać im pieniążki. Więc im podałem, ale jak zobaczyli, że jestem z Europy to napisali, że wyślą moje zapytanie do NC Soft Europe i tak zrobili.
A ci z NC Soft Europe to już zupełnie co innego powypisywali. Napisali mi, że w ogóle nie ma takiej możliwości, by płacić kartą z innego kraju będąc w innym kraju w ich sklepie. Więc im odpisałem dlaczego NC Soft US chciał mi włączyć na moim koncie taką możliwość. I z tego co pisała Ilona "Ja tak mialam..." zrozumiałem, że jej też umożliwili płatność zagraniczną kartą, mimo że napisała do NC Soft Europe. Więc im napisałem, że znam kogoś komu umożliwili taką płatność.
Pierwsze zignorowali i nic do tego nie napisali, a w drugim zasłonili się tym, że nie mogą ze mną dyskutować na temat spraw innych klientów :| Nawet nie podałem o kogo mi dokładnie chodzi, tylko pytałem dlaczego ja tak samo nie mogę...
Na koniec chciałem by mi dali pełen regulamin sklepu, bym wiedział jakie są dokładne zasady, ale oczywiście też to pominęli i nie dali mi go :/
Już nie lubię NC Soft Europe, wymyślają sobie jakieś głupie reguły i do tego dla każdego inne :/ I jacyś dziwni są, jakby ktoś chciał ode mnie coś kupić to bym wszystko jasno wytłumaczył i płatność zrobił jak najprostszą, by osoba kupiła ponownie, a nie wymyślał bezsensowne problemy.
Dziwacy z nich, nie kupujcie u nich jak nie musicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 00:35, Nal napisał:

> /.../

> Glify- niezły buff, ludzie zaczną ich używać
>
Glif mniejszej energi i tak był używany, to dobry skill, a teraz to będzie bardzo dobry skill.
A nie tylko ele go używają jako energy menagment.


Zignorujcie to co napisałem, chodziło o tego elita a nie leser energy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 06:57, Son Goku SSJ5 napisał:

A czy Guild Wars obojętnie jaka wersja wymaga opłaty?


Use the Force, Luke!

(tudzież "Transform to SSJ, Goku!")

P.S. - nie wymaga (ale ja ułatwiam życie i sprawiam, że używanie google/wyszukiwania forum staje się niepotrzebne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 06:57, Son Goku SSJ5 napisał:

A czy Guild Wars obojętnie jaka wersja wymaga opłaty?


Tak. Jak niemal każda gra podczas zakupu. W przeciwieństwie do innych tego typu produkcji, GW nie wymaga jednak wnoszenia comiesięcznych opłat w postaci abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, że się czyta a zarazem się wie. Tylko gdzie przeczytałeś taką informacje. W ogóle to o tym weekendzie jest napisane, że bohaterowie (liczba mnoga, czyli nie zgada się z twoją informacją), exp, gold, items będą dostępnę w dalszej rozgrywce, gdy już dodasz klucz od "pełnej" wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 09:47, Łeber napisał:

No fajnie, że się czyta a zarazem się wie. Tylko gdzie przeczytałeś taką informacje. W ogóle
to o tym weekendzie jest napisane, że bohaterowie (liczba mnoga, czyli nie zgada się z twoją
informacją), exp, gold, items będą dostępnę w dalszej rozgrywce, gdy już dodasz klucz od "pełnej"
wersji.


Z tego co mi wiadomo, będzie można odblokować Vekka (Asura) i Jorę (Norn) podczas trwania weekendu :)

"Enlist the aid of two new races—the barbaric Norn and the magical Asura." - z guildwars.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 00:35, Nal napisał:

Glif mniejszej energi i tak był używany, to dobry skill, a teraz to będzie bardzo dobry skill.
A nie tylko ele go używają jako energy menagment.


Przecież glifa mniejszej energii nie ruszyli Nal ;]
Zmienili elitarne glify (Renewal i Energy), oraz zwykłego elemental power- ten ostatni był używany, ale te elitarne raczej nie- teraz jednak chyba będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie: machnąłem się z ilością herosów - będzie można odblokować dwoje, których wypisał lordfett. Reszty można się chociażby domyślić z mapki widocznej tutaj: http://www.guildwars.com/events/ingame/gwen-sneakpeek/default.php - jak widać będziemy mieli dostęp tylko do części Far Shiverpeaks i na 100% nie uda się dzięki temu ukończyć całego dodatku w ciągu tych 72 godzin. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem że podjęliście temat farmy Troli za pomocą trapera, ja właśnie wczoraj tak się bawiłem, wygląda to naprawdę fajnie gdy ok 10 Troli pada na glebę, odnoszę jednak wrażenie że coś mało itemów z nich wypada, a szczególnie wnerwiające są kły troli warte całe 8g...jak pada taka grupa to średnio wypadają z 2 kły i 1-2 itemy warte ok 50g każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodzewałes po przefarmionym miejscu? Przecież farm trolli to podstawa trappera. Ja się tam tylko uczyłem, bo w krótkim czasie przestało to być opłacalne.
Aczkolwiek nie wiem jak jest z opłacalnością w HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ponieważ znerfili ten farm- kiedyś było fajnie, można było wojem minosowym farmić- wypadały goldy, kły (ludzie kupują po 20-30g), no i forsa, do setki z trolla. Złote czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz wszystko jasne, na filmikach na youtube po zabiciu Troli jest cała masa itemów, to pewnie za tych tłustych czasów o których piszecie :(
a nie znacie jakiegoś lepszego miejsca dla trapera ?
kły ludzie nada kupuję po 20-30g czy to wtedy było tak dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:12, Pajonk78 napisał:

Faktycznie: machnąłem się z ilością herosów - będzie można odblokować dwoje, których wypisał
lordfett. Reszty można się chociażby domyślić z mapki widocznej tutaj: http://www.guildwars.com/events/ingame/gwen-sneakpeek/default.php
- jak widać będziemy mieli dostęp tylko do części Far Shiverpeaks i na 100% nie uda się dzięki
temu ukończyć całego dodatku w ciągu tych 72 godzin. ;)


Mnie zastanawia jedno... Czy Sneak Peek Weekend pozwoli nam na rozpoczęcie rozgrywki tak jak faktycznie zaczyna się w GW:EN, czy też pokaże po prostu HoM i przyległe tereny (inna sprawa, że właśnie od tamtych okolic fabuła dodatku może się zaczynać). Jak sądzicie, jak to rozwiążą? Mam nadzieje, że podobnie jak preview weekend Nightfalla (nooblandia), a nie Factions (dostęp do Kaineng i wybranych terenów ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego tak do końca nie wiadomo - spekuluje się natomiast, że początku GW:EN nie zobaczy się podczas tego przedpremierowego weekendu. Czas pokaże jak będzie naprawdę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:46, Pajonk78 napisał:

Tego tak do końca nie wiadomo - spekuluje się natomiast, że początku GW:EN nie zobaczy się
podczas tego przedpremierowego weekendu. Czas pokaże jak będzie naprawdę. ;)


Nie pamiętam, jak to było w przypadku previewu Factions... Tam dostaliśmy dostęp do Kaineng. Czy po premierze Factions dla zachowanych postaci był on dostępny? Analogicznie byłoby pewnie w przypadku GW:EN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie, pisze, ze niby tereny, itemy herosi i zbroje beda dostepni po weekendzie kiedy dodamy klucz. Ale dziwne to wyglada, skoro gre mamy zaczynac od srodka jak w factions preview evencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedna sprawa - czy przed wyjściem na przykład Factions czy Nightfall również była w tym temacie taka gorączka? :D
wszyscy dyskutują na tematy związane z fabułą, nowymi bajerami itp. - przyznam, że mnie również zaczyna udzielać się to szaleństwo (prawie jak przy Mundialu, kiedy nawet ja, człowiek który nie rozumie idei piłki nożnej, siada do telewizora z paczką Lay''sów w łapie i ogląda wszystkie mecze ;)).
tak więc - czy przy poprzednich ''rozszerzeniach'' również było tutaj tak gorąco? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować