Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 16:39, Thalanthas napisał:

Jak dużo jest tych cieni Króla??

Mnóstwo bardzo dużo :-P Z kilkadziesiąt, może ok. 20/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już mam nadzieję ostatni mój post opisujący problem. Gdy zabijam wszystkie cienie to wstaje ten największy Król Cieni ale nie da sie go zaatakować ani porozmawiać. Jest tylko ikonka rozmowy ale nie da się nic z nim zrobić. Pomyślałem że teraz muszę zniszczyć posągiale jak chce je zniszczyć to się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:20, Karharot napisał:

To znaczy Król Cieni jest neutralny? Jeśli tak to trafiłeś na błąd:(



O rany!!!!! To znaczy że mam przejść całą grę od początku?? Chyba się załamię. Najpierw nie może się załadowąć cut scenka przed walką o potwierdzenie niewinności a teraz jak już kończę grę to jeszcze to. A może ktoś się z tym problemem spotkał już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:23, Thalanthas napisał:

> To znaczy Król Cieni jest neutralny? Jeśli tak to trafiłeś na błąd:(


O rany!!!!! To znaczy że mam przejść całą grę od początku?? Chyba się załamię. Najpierw
nie może się załadowąć cut scenka przed walką o potwierdzenie niewinności a teraz jak
już kończę grę to jeszcze to. A może ktoś się z tym problemem spotkał już??

Jestem prawie pewien, że na tym forum ci pomogą: http://neverwinter2.gram.pl/forum/

Albo na forum Bioware.
Nie wydaje mi się w każdym razie, żebyś musiał przechodzic całą grę od początku.

Spróbuj może zaatakowac Króla Cieni, naciśnij PPM na nim i wybierz opcję 'atakuj'.Ale pewnie to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:33, Erykknesz napisał:

Spróbuj może zaatakowac Króla Cieni, naciśnij PPM na nim i wybierz opcję ''atakuj''.Ale
pewnie to wiesz.



Tam nie ma takiej opcji. ale sprubije na tych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na forum BioWare i ktoś już tam opisał ten problem. Coś takiego może zdarzyć się jeśli w Twojej drużynie brakuje kogoś kto ma się przed walką wypowiedzieć (w tym wypadku jest to np. Grobnar). Najlepiej poczytaj ten temat:
http://nwn2forums.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=628576&forum=110&highlight =king%20of%20shadows
(coś się kopie - musisz przekopiować ten link i ręcznie usunąć spację która pojawia się w środku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Podziałało. Gdy przekopiowałem plik grobnara to w zapisanej grze pojawił się i zabiłem wreszcie Króla Cieni i tym samym ukończyłem grę. Wiekie dzięki Karharot za udzieloną mi dużą pomoc. Jestem ci naprawdę wdzięczny. Dziękuje też innym którzy mi pomogli ale jednak to Karharot poświęcił pomocy mi najwięcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz użyć zejścia oznaczonego na poniższej mapie literą "B" zejście oznaczone literą "C" może być otworzone tylko od strony piwnicy.

20080528220302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam problem z aktualizacją. Jak chce zaktualizować nwn to wyskakuje taki błąd. O co z tym chodzi? Chcę również zaktualizować wersję updatera z 1.13 do 1.5 ale wyskakuje error (zdjęcie). Co mogę zrobić ? Za wszelką pomoc, dzięki!

Twoja wersja gry: 1.10.1115 Polish

Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Uzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_autopatch.txt
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Zlokalizuj plik z patch''emnwn2_pc_polish_config[.txt
Nie można otworzyć pliku z patch''em: nwn2_pc_polish_config[.txt
Uzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gry
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pcx1_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch''a

NWUpdate Wersja: 1.13

20080529155731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:03, Santino93 napisał:

Khelgar lepiej spisuję się jako mnich czy wojownik ? Czy mnisi mogą nosić jakąkolwiek
zbroję ?

zdecydowanie zostawiłbym jego klasę. dobry topór oburęczny i nie ma na niego haka. czy z krasnoluda może być dobry mnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:03, Santino93 napisał:

Khelgar lepiej spisuję się jako mnich czy wojownik ? Czy mnisi mogą nosić jakąkolwiek
zbroję ?


Jeżeli grasz klasą bojową to proponuję zamienić go w mnicha, parę odpowiednich przedmiotów, szaty, rękawice, atuty i będzie z niego naprawdę silna postać. Jako wojownik nie dorównywał mojemu wojownikowi, jako mnich - już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:08, Santino93 napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Czy mnich może walczyć dwuręcznymi toporami ?

A po co?O wiele wieksze obrażenia zadaje walcząc swoja ulubioną bronia/pięsciami.Najlepszym wyborem są poprostu pięsci.Ale z tego co się orientuje to nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:08, Santino93 napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Czy mnich może walczyć dwuręcznymi toporami ?


Prawdopodobnie może, ale dając mu jakąkolwiek broń traci bonus do KP od mądrości. Poza tym rozwinięty mnich z atutami i sprzętem za pomocą pięści zadaje naprawdę spore obrażenia, mój Khelgar walił tak 22-32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować