Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 22:53, Rusty Mike napisał:

Czy można jakoś zagadać do towarzyszy tak jak to było w NWN? Czy tylko oni wybierają
czas i miejsce rozmowy?


Mozesz szprechac do nich ile wlezie i w kolko walkowac ten sam temat jesli masz ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 23:01, The-Darkest napisał:

Mozesz szprechac do nich ile wlezie i w kolko walkowac ten sam temat jesli masz ochote

Hmm... to może mnie oświecisz: jak można do nich zagadać.
Normalnie podejrzewałbym, że rozmawia się za pomocą LPM, ale niestety nie... a po kombinacjach klawiszy czy czymś podobnym nie chce mi się kombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 23:05, Rusty Mike napisał:

Hmm... to może mnie oświecisz: jak można do nich zagadać.
Normalnie podejrzewałbym, że rozmawia się za pomocą LPM, ale niestety nie... a po kombinacjach
klawiszy czy czymś podobnym nie chce mi się kombinować...


Klikasz bydlaka prawym klawiszem myszy i wybierasz opcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:12, The-Darkest napisał:

Klikasz bydlaka prawym klawiszem myszy i wybierasz opcję:)

Mhm.. to już wiem czemu wcześniej na to nie wpadłem... trzeba PPM przez chwilę przytrzymać. :)
Dzięki za pomoc i Tobie i Karharot. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem po raz drugi przejść NWN 2 wraz z dodatkiem. Tym razem Mnichem ^^. Jakieś rady? Po raz pierwszy gram w rpg nie wojownikiem/paladynem. Opłaca się w ogóle dawać Mnichowi obsługę broni bojowych żeby walczyć Srebrnym Mieczem Gith?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:55, Satruss napisał:

Postanowiłem po raz drugi przejść NWN 2 wraz z dodatkiem. Tym razem Mnichem ^^. Jakieś
rady? Po raz pierwszy gram w rpg nie wojownikiem/paladynem. Opłaca się w ogóle dawać
Mnichowi obsługę broni bojowych żeby walczyć Srebrnym Mieczem Gith?

Nie opłaca się, ew. Kukri jest chyba dla niego niezłe, ale najlepiej walczyć piąchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:16, Asthariel napisał:

> Postanowiłem po raz drugi przejść NWN 2 wraz z dodatkiem. Tym razem Mnichem ^^.
Jakieś
> rady? Po raz pierwszy gram w rpg nie wojownikiem/paladynem. Opłaca się w ogóle dawać

> Mnichowi obsługę broni bojowych żeby walczyć Srebrnym Mieczem Gith?
Nie opłaca się, ew. Kukri jest chyba dla niego niezłe, ale najlepiej walczyć piąchą.


Ze piącha u Mnicha się domyślam xD Tylko trochę szkoda Miecza Gith xD Ale coż...

CO myslicie o początkowych statsach mojego Mnicha?

Siła - 14
Zręczność- 15
Kondycja - 14
Inteligencja - 12
Madrość - 14
Charyzma - 10

Nie zamierzam bawić się w skradanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:29, Satruss napisał:

> > Postanowiłem po raz drugi przejść NWN 2 wraz z dodatkiem. Tym razem Mnichem
^^.
> Jakieś
> > rady? Po raz pierwszy gram w rpg nie wojownikiem/paladynem. Opłaca się w ogóle
dawać
>
> > Mnichowi obsługę broni bojowych żeby walczyć Srebrnym Mieczem Gith?
> Nie opłaca się, ew. Kukri jest chyba dla niego niezłe, ale najlepiej walczyć piąchą.


Ze piącha u Mnicha się domyślam xD Tylko trochę szkoda Miecza Gith xD Ale coż...

CO myslicie o początkowych statsach mojego Mnicha?

Siła - 14
Zręczność- 15
Kondycja - 14
Inteligencja - 12
Madrość - 14
Charyzma - 10

Nie zamierzam bawić się w skradanie.

Nie jestem pewien, ale klasa pancerza u mnicha liczy sie z mądrości, więc mozna odjąc od zręczności. Niech mnie ktoś sprostuje, jeśli sie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z założenia, że skoro mnich walczy bez zbroi i broni to zamiast w siłę zainwestuję w zręczność i tym samym załatwię KP i obrażenia (po wybraniu finezji w walce). Inwestować mam zamiar przy levelowaniu tylko w zręczność (i może 1 pkt w mądrość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą, otóż:

Mam wersję dodaną do płyty graficznej, po angielsku. Znalazłem link do spolszczenia, które zainstalowałem. Brakuje jednak części napisów. Chciałem pozbyć się "felernej" wersji, ale gra nie daje się odinstalować... Wie ktoś, co z tym zrobić? Proszę o szybką odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik pewno banalny ale ja nie mam pojęcia jak go rozwiązać...

Cała drużyna przestała za mną chodzić stoją w miejscu, a gdy przejdę przez jakaś lokację oni stoją ale nie idą za mną, no i problem z Kelgharem, gdy przechodzę z Doków w mieście Neverwinter do dzielnicy handlowej on znika a w zamian dostaję jakiegoś chowańca który przy głowie trzyma jego dwa topory:)

Jakieś sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego problemu to kliknięcie PPM przywoła menu z którego wybierz opcję "przekaż rozkaz" a następnie "za mną" - to powinno rozwiązać problem.
Jeśli natomiast chodzi o towarzyszy którzy są zastępowani przez chowańce to niestety jest to bug. BioWare obiecało że rozwiąże go w jakimś patchu ale nie wiem czy już go wypuścili. Aby obejść ten problem musisz przy każdej postaci posiadającej chowańca lub zwierzęcego towarzysza (Elanee, Quara, Sand i ewentualnie Twój bohater) wejść w okno postaci i wybrać zakładkę "zachowanie" a następnie ustawić "używanie umiejętności" na wyłączone. Jeśli w drużynie już są przywołane chowańce to musisz je też ręcznie odwołać (kliknij PPM na chowańcu lub zwierzęcym towarzyszu i wybierz opcję "odesłanie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Wydaje mnie się, że te problemy ze znikającymi postaciami i zamienianiem się postaci w chowańce są w którymś z nowszych patchy, ja gram w wersję bez patchowania (tzn. tylko to co było na płytce) i nie mam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie mogę czegoś przejść:D Dostałem zadanie od straży miejskiej bym sie udał do składu towarów czy jakoś tak:D I nie mogę przejść za trudne jestem Czarodziejem jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten problem pojawia się zdaje się dopiero po dograniu Maski Zdrajcy, w każdym razie zainstalowanie dodatku z pewnością zwiększa szansę na coś takiego. Zresztą nie u każdego tak się dzieje - ja nigdy nie natrafiłem na takie coś podczas swojej gry jednak forum BioWare jest pełne postów z zapytaniem jak sobie z tym poradzić.

->Sareth14
Możesz opisać co dokładnie sprawia Ci trudność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Byc może ja Maski nie skończyłem jestem dopiero w drugim czy 3 rozdziale(biegam po Knieji). Jakoś mnie dodatek tak nie wciąga jak podstawka, która dla mnie miała fajną fabułę i do tego ta Warownia mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sposób jak poradzić sobie z wywalaniem/zacinkami przy wczytywaniu mapy bez ściągania tych plików z rozszerzeniem .Z? One tylko powodują, że w Dzielnicy Handlowej, w Księżycowej Masce w akcie 1 wszyscy zachowują się jak po przejściu demonów, któe dopiero będzie miało miejsce, a kryjówka tego ziomka diabelstwa jest pusta. Tylny zaułek podobnie, pusty, jedna grupa bandytów, skrzynie puste, na ulicy porozrzucane przedmioty jakbym pokonał przeciwników, ale nie zbadał ich zwłok >.<

Ukończyłem grę trzykrotnie, bez Maski Zdrajcy (którą zainstalowałem przedwczoraj), na patchach 1.2 i 1.4 i nie miałem żadnych problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kolejne pytania... nic z natury technicznej:
Jestem nowy, jeśli chodzi o dodatek Maska Zdrajcy, więc ktoś może mógłby sprostać moje myśli:
1) Czy Ulubieniec Bogów to taki kapłański odpowiednik Czarownika? Ze specjalnymi bonusami do broni swojego bóstwa?
2) Tak samo z Szamanem Dusz... czy to Druidzki odpowiednik Czarownika (tj. nie trzeba przygotowywać zaklęć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować