Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2008 o 16:07, Rusty Mike napisał:

Witam, mam kolejne pytania... nic z natury technicznej:
Jestem nowy, jeśli chodzi o dodatek Maska Zdrajcy, więc ktoś może mógłby sprostać moje
myśli:
1) Czy Ulubieniec Bogów to taki kapłański odpowiednik Czarownika? Ze specjalnymi bonusami
do broni swojego bóstwa?
2) Tak samo z Szamanem Dusz... czy to Druidzki odpowiednik Czarownika (tj. nie trzeba
przygotowywać zaklęć)?

Właśnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co daje ten rzut na iniscjatywe wlasciwie ? Bo jest rzucany na poczatku kazdej walki ale jakos specjalnego wplywu na walke to nie widze ... wytlumaczy ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już NWN ale jeszcze nie rozgryzłem jednej rzeczy... Jak wpłaca się kasę do warowni :P Próbowałem wielu sposobów ale żaden nie okazał się właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:27, MagikT napisał:

Przeszedłem już NWN ale jeszcze nie rozgryzłem jednej rzeczy... Jak wpłaca się kasę do
warowni :P Próbowałem wielu sposobów ale żaden nie okazał się właściwy.


Chyba się nie wpłaca - tylko inwestuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wpłacasz kasy do skarbca warowni, jak będziesz chciał wybudować coś co kosztuje więcej niż wynosi obecny stan skarbca to różnica zostanie automatycznie pobrana z Twojej kieszeni, tak samo stanie się gdy będziesz zmawiał ulepszenia u kowala lub płatnerza. W III Akcie będziesz mógł wypłacić kasę z warowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ann to taki system :P A to, że kasę można wypłacać to wiem, teraz jak już dojdę do warowni po raz drugi to lepiej ją rozwinę :)
Jaki jest wasz dream team w singlu? Ja biegałem ze swoim barbarzyńcą/rozszalałym berserkerem, Quarą, Neeshką(tak to się pisze?)Zijhave i Ammonem, od czasu do czasu brałem Bishopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czarodziej, Quara, Ammon, Zhjaeve i Elanee. Żadna postać nie walczyła wręcz, a grę przeszedłem na luzie. ;) Ogólnie polecam taki team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 21:12, MagikT napisał:

Jaki jest wasz dream team w singlu? Ja biegałem ze swoim barbarzyńcą/rozszalałym berserkerem,
Quarą, Neeshką(tak to się pisze?)Zijhave i Ammonem, od czasu do czasu brałem Bishopa.


Mój czarownik, Khelgar, Zhjaeve, Neshka i Qara/Sand.
Po raz czwarty właśnie grę przechodzę i pozostawienie możliwości "samodzielnego" rzucania zakleć przez magów powoduje niezłą jatkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja z kolekcjonerem jest dopiero jak otrzymamy warownię? I czy klasa prestiżowa daje karę do PD za wieloklasowość, np. diabelstwo, które jest łotrzykiem, klasa prestiżowa niewidzialne ostrze i jak zacznę ładować w wojownika to dostanę karę do PD? Bo jak patrzyłem łotrzyk nie ma żadnych specjalnych umiejętności przy levelu 20+ więc lepiej byłoby rozwijać wojownika, żeby dostać więcej atutów(lub jakiegoś czarodzieja/czarownika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:48, MagikT napisał:

Misja z kolekcjonerem jest dopiero jak otrzymamy warownię? I czy klasa prestiżowa daje
karę do PD za wieloklasowość, np. diabelstwo, które jest łotrzykiem, klasa prestiżowa
niewidzialne ostrze i jak zacznę ładować w wojownika to dostanę karę do PD? Bo jak patrzyłem
łotrzyk nie ma żadnych specjalnych umiejętności przy levelu 20+ więc lepiej byłoby rozwijać
wojownika, żeby dostać więcej atutów(lub jakiegoś czarodzieja/czarownika).

1. Wydaje mi się, że wystarczy 2 akt.
2. Nie ma kar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:03, Asthariel napisał:

1. Wydaje mi się, że wystarczy 2 akt.
2. Nie ma kar.


1. Już wiem akurat jak wczoraj grałem, wystarczy mieć drugi akt i po wyjściu z dzbana stoji ta typiara od Leldona :)
2. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mam kolejne pytanie(a):
Co do Twierdzy... kogo jeszcze mogę tam zaciągnąć/zatrudnić? Na razie starego, poczciwego Deekina poprosiłem o prowadzenie sklepu, jeszcze tego płatnerza z Highcliff oraz Kana zatrudniła Jacoby''ego z Fortu Locke... a i jeszcze tą panienkę-górniczkę z Poru Llast. Kogoś przegapiłem?
I drugie pytanie, dość ogólne, jaka klasa prestiżowa (tak z ciekawości) jest najlepiej prosperująca dla mnicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie to zajrzyj do tego posta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&pid=5761
Natomiast jeśli chodzi o drugie to nie wiem, w podstawce mnichem najlepiej się grało (przynajmniej mi) nie mieszając go z żadnymi innymi klasami (także prestiżowymi), natomiast MZ nigdy tą klasą nie przechodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie zestawu Nashera buty są na cmentarzu przy forcie, pierścień ma Nya(tak to się pisze?) a trzecia część to? Właśnie tego nie wiem i gdzie można nabyć tą trzecią część? Słyszałem, że jest w klanie żelaznej pięści u kowala ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:12, MagikT napisał:

Mam pytanko odnośnie zestawu Nashera buty są na cmentarzu przy forcie, pierścień ma Nya(tak
to się pisze?) a trzecia część to? Właśnie tego nie wiem i gdzie można nabyć tą trzecią
część? Słyszałem, że jest w klanie żelaznej pięści u kowala ale nie wiem czy to prawda.

W grze nie występuje więcej części, chyba, że da sie przywołać kodami, ale nie próbowałem. Normalnie znaleźć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie
wiem że są podane wymagania, ale wolę się spytać ;)
mogę okazyjnie kupić laptopa z 3gb ram, turion dwurdzeniowy 2ghz i radeon HD X2400-XT
czy ktoś grał w neverwinter 2 z dodatkiem na podobnym sprzęcie? da się grać, czy rwie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleee, mam pewien problem, nie sądzę żeby mi ktoś mógł pomóc, ale muszę podzielic się z wami moim przypadkiem. A więc mam NVN 2 jako bonus do karty graficznej, cd-key od niego znajduje się bezpośrednio na papierowym opakowaniu z płytą i problem polega na tym, że nie wiem w jaki sposób, ale poprostu brakuje 1 literki w pierwszej części kodu - wszystkie inne mają 5 liter, a pierwszy ma tylko 4 i przez to nie mogę zainstalowac gry :/ Ktoś może też miał taki problem? Bo raczej dzwonienie/pisanie gdziekolwiek wzwiązku z tym nie ma sensu. No niby mogę znależc klucz w necie, ale wtedy nie będę mógł grac w multiplayerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna może kombinacje ostatniej melodii w pojedynku u barda w Czarnystawie??

EDIT: I jeszcze jedno. ile mniejwięcej trzeba mieć wpływu na towarzyszy w podstawowej kampanii aby (wyczytałem to z poradnika) nie odeszli od nas w zamku króla cieni gdy Garius będzie"sączył w ich głowy jad".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:39, Thalanthas napisał:

Czy ktoś zna może kombinacje ostatniej melodii w pojedynku u barda w Czarnystawie??


3-5-3-4-5-2-7-2-7-2-5

Dnia 22.05.2008 o 13:39, Thalanthas napisał:

EDIT: I jeszcze jedno. ile mniejwięcej trzeba mieć wpływu na towarzyszy w podstawowej
kampanii aby (wyczytałem to z poradnika) nie odeszli od nas w zamku króla cieni gdy Garius
będzie"sączył w ich głowy jad".


Tego nie wiem dokładnie, zawsze starałem się osiągnąć jak najwyższy wpływ i w końcowej walce
SPOILER
oprócz Bishopa traciłem tylko jedną inną postać (Quarę lub Sanda)
KONIEC SPOILERA
reszta drużyny zawsze pozostawała lojalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować