Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 11:17, morthi napisał:

ilez to sie teraz trzeba nameczyc zeby dostac degrada normalnie nie wiem czy podolam tym nowym
zasadom - bo cos mi sie wydaje ze polrocze bez degrada to polrocze stracone ;)


No to co narzekasz to półrocze masz już odbębnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mysle przyszlosciowo ;)jeszcze troche a zostane uzytkownikiem z najwieksza liczba degradow :P i najwyzszym statusem - a to wszystko dzieki wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 11:15, cinus` napisał:

Post trochę spóźniony:P wysłałem formularz o 11.02 i jak dotąd nie mam żadnej odpowiedzi...a z tego co widzę sporo moderatorów jest aktywnych, więc mógłby się któryś z nich pofatygować i...
Chyba, że jak inni nie mogą znaleźć przyczyny mojej degradacji:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 14:53, Word up napisał:

Post trochę spóźniony:P wysłałem formularz o 11.02

To fakt, sam zobaczyłem maila dopiero po tym jak napisałem posta, ale to nie zmienia niczego, bo po wysłaniu formularza dalej próbowałeś dociekać przyczyn degrada na forum.

Dnia 23.05.2007 o 14:53, Word up napisał:

i jak dotąd nie mam żadnej odpowiedzi...a

Czekaj cierpliwie ;)
Nie wiem jak inni moderatorzy, ale ja zwykle nie zabieram głosu w takich sprawach gdzie inny moderator dał komuś karę. IMO najlepiej jest chyba aby taką sprawę wyjaśnił moderator który wymierzył karę, bo wtedy ukarany może liczyć na bardziej konkretną i wyczerującą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 15:10, cinus` napisał:

wtedy ukarany może liczyć na bardziej konkretną i wyczerującą odpowiedź.


jak zwykle dochodzimy do kwestii wyczerpujacej odpowiedzi...

ODPOWIEDZ WYCZERPUJACA - zdanie prawdziwe z ktorego wynika prawdziwa odpowiedz własciwa
ODPOWIEDZ WLASCIWA - zdanie, ktore powstaje z datum quaestionis tego pytania przez podstawienie za niewiadoma dowolnej wartosci nalezacej do zakresu tej niewiadomej

i w ten sposol logika udowadniamy co jest czym i dlaczego moderator ma zawsze racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 07:31, Ktomasz2 napisał:

Nieźle ci pojechali. Byłeś brygadzistą. To można aż o trzy pozycje?


Jak widac - mozna. I sa sytuacje, w ktorych uzytkownicy sa degradowani o wiecej niz trzy oczka np. gdy ktos byl Brygadzista, a dostal bana za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:25, Wojman napisał:

Jak widac - mozna. I sa sytuacje, w ktorych uzytkownicy sa degradowani o wiecej niz trzy oczka
np. gdy ktos byl Brygadzista, a dostal bana za piractwo.


Takie zjawisko można nazwać tylko i wyłącznie głupotą... Bywały przecież przypadki banów z wysokich statusów. Po raz kolejny jestem zmuszony przytoczyć przykład forumowicza o nicku "Widek", który był niegdyś Przewodniczącym i który za swoją ostatnią wypowiedź dostał bana z Przodownika, czyli dostał jakby degrada -5. I po raz kolejny jesteśmy świadkami, że status to nie wszystko... Wojmanie, czy pamiętasz tamte zamierzchłe czasy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:46, igorinho napisał:

> /.../ Po raz kolejny jestem zmuszony przytoczyć przykład forumowicza o nicku "Widek",
który był niegdyś Przewodniczącym i który za swoją ostatnią wypowiedź dostał bana z Przodownika, /.../

To akurat nie najlepszy przykład. W pewnym momencie Widek (a stwierdzam to z przykrością, zdążyłem Go polubić) przebrał miarę i zrobił sie nadzwyczaj męczący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ban to nie degrad :)
wg mnie ze mozna laczyc tych dwoch kar jako jedna czy tez sumowac degrady i jako ich wynik dawac bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:53, KrzysztofMarek napisał:

To akurat nie najlepszy przykład. W pewnym momencie Widek (a stwierdzam to z przykrością, zdążyłem
Go polubić) przebrał miarę i zrobił sie nadzwyczaj męczący...


Tak, czytałem co nieco o jego wybrykach i prześledziłem trochę postów, które "wyszły" spod jego ręki... Muszę przyznać, że był to osobnik mądry, ale nadzwyczaj przebiegły i umiejący grać na nosie niektórym użytkownikom... Jego prowokacje są mi już znane, bo natknąłem się na niektóre wpisy, być może przez niektórych już zapomniane. Śmiem twierdzić, że Widek zmienił się pod wpływem degradów, po których przestawał już przywiązywać wagę do forum i było mu zupełnie obojętne, czy kolejny raz dostanie mu się od modków... Jego ostatni temat był naprawdę największą prowokacją jaką widziałem na tym forum - ubawiła mnie poniekąd, ale to było prawdziwe przegięcie. Jeśli miał na celu wylecenie, które miało odbić się głośnym echem wśród społeczeństwa gramowiczów, to można powiedzieć, że w jakiś sposób mu się to udało :) Nie mniej jednak zgadzam się z Tobą w kwestii, że Widek stał się męczący, ale jestem pewien, że założył drugie konto - ciekaw tylko pod jakim nickiem... Bądź, co bądź musiał tak skończyć, bo moderatorom także puszczają nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale jestem pewien, że założył drugie konto - ciekaw tylko

Dnia 23.05.2007 o 19:50, igorinho napisał:

pod jakim nickiem... Bądź, co bądź musiał tak skończyć, bo moderatorom także puszczają nerwy...


oczywiście, że założył. Blake'' - i wszystko jasne.
jego posty wywołały niezłą falę spamu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:59, Azrathel napisał:

oczywiście, że założył. Blake'' - i wszystko jasne.
jego posty wywołały niezłą falę spamu ;)


Ale założył więcej niż to. Jednak każde było banowane, nawet te, na których pisał normalnie i się nie wygłupiał. Czasem zdarzyło sie chyba też, że posty zostały usunięte.
Of koza mogę się mylić, bo krótką pamięć mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tu się nie zgodzę :) Jeśli ktoś notorycznie łamie regulamin za co łapie kolejne degrady i to nie przynosi efektów to jak najbardziej słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby ban byl wynikiem degradow to ciezkoby bylo go dac za jedno przewinienie - a tak jako samodzielna kara moze zostac wymierzona bez dawania degadow - ban wynikajacy z degrada to spadek na wroga ludu albo stopien nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:59, Azrathel napisał:

oczywiście, że założył. Blake'' - i wszystko jasne. jego posty wywołały niezłą falę spamu ;)


Po wejściu w statystyki widać wiele, ale tego co Widek zrobił na tym koncie, po prostu się nie spodziewałem... Aż trudno uwierzyć, że mogła to pisać dość inteligentna osoba. Błędy ortograficzne jakie popełniał i spam jakim raził w oczy, to naprawdę przegięcie, jednakże nieraz można było odczuć, że jest to ukartowane... Bądź, co bądź jak napisałeś konto zostało zbanowane, domyślam się, że dopiero po sprawdzeniu IP. Moderatorzy i tak byli wyrozumiali, bo kulturalnie mu podpowiadali do jakich tematów ma udawać, przymykali oko na jego ortografię itp. Jak każdy, myśleli po prostu, że mają do czynienia z jakimś młodym, niedoświadczonym forumowiczem. Tymczasem dał o sobie znać dawny przyjaciel... Mam jeszcze małe pytanko: Skąd wiesz, że on to konto założył? Moderator poruszył jego sprawę w jakimś temacie i oświadczył, że Widek i Blake'' mają te same IP, dobrze kombinuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest z nimi, aż tak tragicznie. Niektóry są nawet uprzejmi, ale ten co word upa zdegradował o 3 pozycje do uprzejmych nie należał. Mam nawet 1 moderatora w znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego moderatorzy nie daja ostrzezen za umieszczanie wpisow o tresci:
pierwszy
post pierwszy
jestem pierwszy
oraz innych odmian?

przyznam ze staje sie to irytujace kiedy wchodzac do dowolnego komentarza mam nieprzyjemnosc czytania tego typu wpisow - np. na forum filefron.co umieszczanie tego typu wpisu (nie wazne czy to jest caly post czy tez jest jeszcze inna tresc) jest zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 10:04, morthi napisał:

dlaczego moderatorzy nie daja ostrzezen za umieszczanie wpisow o tresci:
pierwszy
post pierwszy
jestem pierwszy
oraz innych odmian?

Ależ dajemy. Przez półtora roku było to tolerowane, ale ile można?
Teraz jak widzę taki post, to autor praktycznie może spodziewać się conajmniej ostrzeżenia. A jak miał coś za uszami, albo z historii postów wynika, że to nie pierwszy taki przypadek (niemal zawsze), to degrad jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 07:31, Ktomasz2 napisał:

Niektóry są nawet uprzejmi, ale ten co word upa zdegradował o 3 pozycje do uprzejmych nie należał.

W pełni się z Toba zgadzam. Niektórzy moderatorzy moga być tacy wredni, że jak zobaczą, że wcześniej zbanowany dalej robi to samo lecz na innym koncie, to traktują takiego gorzej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 10:49, Olamagato napisał:

W pełni się z Toba zgadzam. Niektórzy moderatorzy moga być tacy wredni, że jak zobaczą, że
wcześniej zbanowany dalej robi to samo lecz na innym koncie, to traktują takiego gorzej. ;)

To samo:P? Widać zbytnio nie miałeś styczności z moim starym kontem...

Zlikwidujcie ten formularz. Wysyła się do was wiadomości, a nikt z was nie mam zamiaru na nie odpowiadać.

Zamiast zdegradować głównych spamerów, którzy panoszyli się od dawna w tym temacie, Ty jak widać poszedłeś na łatwiznę przeglądając ledwo kilka stron wstecz.

Ciekawe czemu moja reklama została tak doceniana? Jeśli jeszcze nie zapomniałeś to stary post pozwalał na reklamowanie swojego gs...

-3 do -1 :p
Tak, tak bardzo uczciwe. Brawa dla moderatora.

Heh czy następnym razem mam się spodziewać kolejnego -3...i tak w kółko...
Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się