Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszył kolektyw gram.pl!

117 postów w tym temacie

Kilka wyjaśnień:

1. Jeśli macie zgraną ekipę, wstępny plan działania, wstępny projekt graficzny, dużo zapału, chęci zapraszamy do rozmów. Nie piszcie tylko proszę: chcę zrobić stronę, ok? To nie wystarczy. :)

2. O status strony oficjalnej ubiegać się mogą tak na prawdę wszyscy, ale pamiętajcie - konkurencja jest ostra. Wybierzemy tych najlepszych.

3. W przypadku tytułów innych dystrybutorów nie zapewniamy statusu strony oficjalnej. ;) Ale to chyba jasne.
Ale nie zamykamy drogi Wam do kolektywu. Przecież gram.pl jest do Graczy dla Graczy. Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleila, a ja mam np takowy projekt strony (od dawna robiony przez moją ekipę) i będzie to strona to bardzo, ale to bardzo szerokiej tematyce. Nie jestem jakimś tam amatorem, mam ekipę, doświadczenie i ambicje - czy ewt. taki projekt CDP przyjęłoby? Czy też jest to wykluczone? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2006 o 13:39, Soleila napisał:

Ale nie zamykamy drogi Wam do kolektywu. Przecież gram.pl jest do Graczy dla Graczy. Wszystkich.

Gdyby nie my to by nie było wogole forum. wogole by nie było gram.pl. A gram.pl bez gramowiczów nie jest gram.pl tylko "zwykła strona". Atak to jest czadowo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Zgłaszam kolejny ze swych postulatów: myślę, że dla pełni wrażenia powinniście, Drodzy Państwo z CDP, zamieścić także linki następujące:

http://devil.gram.pl/
http://ds2.gram.pl/
http://tacticalops.gram.pl/
http://tlj.gram.pl/
http://wormsforts.gram.pl/

Ja wiem, brak aktualizacji, gry starsze itd.. Ale... ale... Bądź co bądź ktoś to jednak popełnił, być może jacyś współcześni Gramowicze zechcieliby się tym zająć. Myślę, że to dobry pomysł :) !

PS Dziękuję Bezpiecznej Przystani-tam odnalazłem te Zapomniane Linki ;> .

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolektyw?Dobra nazwa,kojarzy mi się z kolektywizacją rolnictwa w Związku Radzieckim za Stalina i w Chińskiej Republice Ludowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:41, arthas40 napisał:

Soleila, a ja mam np takowy projekt strony (od dawna robiony przez moją ekipę) i będzie to
strona to bardzo, ale to bardzo szerokiej tematyce. Nie jestem jakimś tam amatorem, mam ekipę,
doświadczenie i ambicje - czy ewt. taki projekt CDP przyjęłoby? Czy też jest to wykluczone?
:(


Pokaż mi swoją stronę a powiem Ci .. kim jesteś. Zart :P

Na poważnie - strona musi pasować do ogólnego założenia Kolektywu i gram.pl. ;> Musi podobać się GRACZOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:25, Hubi Koshi napisał:

Bez obrazy, ale NAJPIERW to ty się naucz poprawnie i gramatycznie pisać, tworzenie stronek
to nie tak jak w edytorze że przeciągasz sobie i układasz elementy (chociaż tak też można)
do tego trzeba się znać na różnych rodzajach skryptów i ogólnie rozumieć całą budowę strony,
a nie sądze żebyś wiele zdziałał jeśli będziesz sadzał w kodzie tyle byków co tutaj.

Zgadzam się z tobą, że trzeba poprawnie pisać przy prowadzeniu strony www, ale ja bym to raczej tłumaczył tym, że jako redaktor trzeba pisać newsy i artykuły, które ktoś będzie musiał przeczytać. A nik nie lubi czytać tekstu, którego treści musi się domyślać.


Kolektyw zapowiada się interesująco. Tylko ciekawe, jak wysoka będzie poprzeczka stawiana nowym stronkom?

PS. Widać, że CDP docenia, jak ważne jest tworzenie społkeczności graczy wokół swojej firmy. Cenega powinna się od niego uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:43, Soleila napisał:

> Soleila, a ja mam np takowy projekt strony (od dawna robiony przez moją ekipę) i będzie
to
> strona to bardzo, ale to bardzo szerokiej tematyce. Nie jestem jakimś tam amatorem, mam
ekipę,
> doświadczenie i ambicje - czy ewt. taki projekt CDP przyjęłoby? Czy też jest to wykluczone?

> :(

Pokaż mi swoją stronę a powiem Ci .. kim jesteś. Zart :P

Na poważnie - strona musi pasować do ogólnego założenia Kolektywu i gram.pl. ;> Musi podobać
się GRACZOM.


Hm fakt. W jaki sposób mogę się skontaktować z Tobą/Wami/CDP oprócz tradycyjnego emaila, formularza? Tak to bym całą sprawę chętnie wyjaśnił... na uboczu ;) Szkoda, że nie ma Prywatnej Wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe: w Operze na stronie kolektywu po na jachaniu na obrazki stron podświetlają się one, a na stronie głównej gram.pl - nie. Ciekawe czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:47, Soleila napisał:

Skorzystaj proszę z formularza. Przy okazji troszkę go potestujemy ;)

Wiadomości z formularza odbieram ja. ;)

Ja rozumiem, ale ma strona to raczej jeszcze projekt - formalnie w necie nie istnieje, aczkolwiek mam pewne materiały, które mogę przedstawić w formularzu - pasuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie da się tak, że ma się pomysł na oprawę graficzną a CDP pomoże ją zrobić. Bo przydałby się nowy layout ale za dużo skryptów jak na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:50, rick90 napisał:

Szkoda że nie da się tak, że ma się pomysł na oprawę graficzną a CDP pomoże ją zrobić. Bo przydałby
się nowy layout ale za dużo skryptów jak na mnie :P


Chciałoby się tu chrząknąć, jakoś tak... ;)

PS Co do mojego zaświetnego postulatu... Może na te "nieużywane" strony przeznaczyć by można jakieś eleganckie pudełko (ang. box) na stronie Kolektywu :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:11, Soleila napisał:

Głos ludu?:)))


to brzmi jak "równi i równiejsi"... O_o nie podoba mi się...

pozatym nie jestem "ludek" tylko "jakaś konkretna osoba" ;]

---

tak całościowo to kolektyw okazał się "taki se"... -_-'' liczyłem na coś w stylu http://www.zaadz.com czy coś... jakieś grono + wizytówki w postaci maleńkich stron www z kreatora + może maile w domenie? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja już tylko czekam na moment gdy CDP zacznie wydawać gry na konsole nowej generacji;) Mam nadzieję, że będzie lepiej niż w przypadku Cenegi. Tam Prey jest w takiej cenie, że dużo bardziej opłaca się importować grę z Australii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jej, ostatnia aktualizacja była w Piątek, 18 Sierpnia 2000, a szkoda, bo nawet ta strona ma ciekawy i prosty interfejs ;) łatwo się odnaleźć itd.. Jak by ktoś się zabrał do pracy stronka była by super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować