Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2009 o 15:41, zadymek napisał:

U mnie nic nie widać, najwyraźniej Joorg już "zniknął" ten button, a może to był błąd
strony. W każdym razie ciekawa sprawa z dodawaniem modułów do niezmiennych części GS''a.
Może zapytaj Joorga jak to załatwił, a nuż się czegoś dowiesz?


Hm, a u mnie widać i jest tam dalej (?). Błąd to to nie był bo te "archiwum" naprawdę odsyłał do archiwum. Powiedzmy, że zrobił bym takie odsyłacze w module wpisy. Odsyłacze do np. galerii zdjęć, gier, książek to jak zrobić taką stronkę aby nie była elementem bloga a nie wpisem. tylko stronką sajtową ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to do końca problem, ale to jest chyba najodpowiedniejsze miejsce do tego pytania.

Napisałem dosyć długi tekst na moim gramsajcie. Tak z ciekawości zapisałem go jako szkic, bo nigdy z tej opcji nie korzystałem. Kiedy dodawałem zdjęcia przez przypadek zamknąłem sobie okno z tekstem ;/. Da się go teraz przywrócić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst napisałem jeszcze raz, problem rozwiązałem i ze sposobem działania szkiców się zapoznałem. Sprawa nie aktualna.

Ps. sry za double post, ale nie mogę już edytować poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się da to pewnie z jakimiś ograniczeniami. Jak korzystam z deezera i youtube. Na obu tych stronkach mam konta i albo dodaję same piosenki / klipy [ yt ] albo playlisty [ deezer ]. Prosta i darmowa rejestracja, stronki przyjazne userowi, proste i skuteczne. Polecam ... szczególnie deezera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Jak przenieść moje wpisy z bloga do archiwum wpisów, aby zniknęły na stronie głównej z mojego bloga, ale żeby znalazły się w archiwum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to hm ... możesz wziąść moduł "własny tekst" i tak zrobić coś w stylu "wpis nr 1" i do tego dołączyć hiperłącze odpowiadające danej notce na blogu i tak zrobić z każdym kolejnym wpisem. Pytanie tylko PO CO? :| Skoro efekt będzie imo ten sam, bo czym masz moduł bloga czy nie to i tak na jedno wychodzi w tym momencie. No chyba, że tobie chodzi o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 18:25, Tyler_D napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałem to hm ... możesz wziąść moduł "własny tekst" i tak zrobić coś
w stylu "wpis nr 1" i do tego dołączyć hiperłącze odpowiadające danej notce na blogu
i tak zrobić z każdym kolejnym wpisem. Pytanie tylko PO CO? :| Skoro efekt będzie imo
ten sam, bo czym masz moduł bloga czy nie to i tak na jedno wychodzi w tym momencie.
No chyba, że tobie chodzi o coś innego.


Dzięki za pomoc. To pytanie z mojej strony było trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pewnie bedzie glupie... ale gdzie jest jest wyszukiwarka gramsajtowa? chce wpisac jakies haslo i chce zeby znalazlo gramsajty odpowiednie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 00:44, kaczoor napisał:

to pewnie bedzie glupie... ale gdzie jest jest wyszukiwarka gramsajtowa?


Nie ma żadnej wyszukiwarki. Możesz/musisz skorzystać z tagów gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO ZARZĄDZAJĄCYCH GRAMSAJTAMI

Czy jest możliwość przywrócenia funkcjonalności wyświetlania obrazków na gramsajtach?
Wiem, że prawdopodobnie wiąże się to z ponownym wgraniem danego obrazka ze względu na różne ich wielkości. Po kliknięciu w obrazek w danym artykule, wyświetla się jego rzeczywista wielkość tak jak została ona zdefiniowana w artykule (czyli mały, średni, duży bądź oryginalny). Przedtem zostało to rozwiązane tak, że nawet jeśli obrazek był mały, to po powiększeniu wyskakiwało duże okno (ustalone chyba 640x480 dla wszystkich) i w tej wielkości można było bez problemowo przeglądać galerie. Teraz natomiast trzeba kliknąć POBIERZ za każdym razem, by zobaczyć obrazek w jego oryginalnej formie, co nie jest zbyt wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Nie mogę dodawać obrazków do wpisów. Klikam "dodaj obrazek" wczytuje to co chcę dodać rozmiar, format, wszystko się zgadza. Wybieram obrazek do dodania i co? I nic! Jes tak jakbym nic nie dodał. Miał ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy może ktoś do choinki nędzy przystosować ten pochoinkowany portal do pracy pod Safari? Rozumiem że w sklepie nie ma gier na Os X (w sumie jak były to 3/4 to gry dla dzieci O.o) ale może jednak ruszycie cztery litery w tej kwesti ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam nadzieje, że ktoś wytłumaczy mi zaistniałą sytuacje na moim GS''ie ;)
Przez pewien okres czasu(miesiąc, może dwa) nie ruszałem się z edycją ani pisaniem na GS''ie. Wczoraj wieczorem chcę sobie coś zmienić, lecz zdaje mi się, że zaszła lekka zmiana i nie myliłem się. Opcje zostały uproszczone i niezbyt się da na nich pracować. Może tak już jest? Jak tak to chętnie wysłucham nowych instrukcji ;)
Ps. Mam jeszcze jeden bug: nie działa mi wyszukiwarka gramsajtów. Wie może dlaczego, bo nie jestem na bieżąco na serwisie ;)
Najlepiej zobrazują to screeny(niestety z tym też mam problem, ale to większość tak ma jak wiem), więc umieszczaj je inaczej.

http://img145.imageshack.us/gal.php?g=beztytuunhf.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować