Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

>(..) w

Dnia 27.06.2007 o 23:37, Karharot napisał:

końcu system poprzestał na tym że mogę kupić 2x1 egzempaż EK


mam to samo i nadal nie mogę się tego pozbyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:31, Kmotek napisał:

No to dałeś rade z porównaniem bo dokładnie tak było tuż po premierze WoW''a - przez kilka
pierwszych dni w godzinach nocnych nie dało się założyć konta. I odpowiedź była dokładnie taka
jak podałeś - ''nie docenili popularności''. Zresztą jakoś ostatnio to nawet amazon zaliczył
pad przez zbyt duże obciążenie zainteresowanych klientów. Widać gra cieszy się zainteresowaniem
większym niż oceniali twórcy :)

Nom, i tak jest to dowód niekompetencji imho. I sorry za WoW''a w takim razie, nie gram, słabo znam ;)
A co do przekierowania na stronę z Wiedźminem w celu ''odciążenia'' serwera - w jaki sposób ma odciążyć serwer i przyspieszyć jego działanie zrzucanie WSZYSTKICH na stronę, o której wiadomo, że jest takim swego rodzaju ''Ground Zero''? No i już pomijam to, że w tym czasie mógł sie ktoś zabrać za szybkie przywracanie koszyków do normalnego funkcjonowania (7 godzin to tyci-tyci za dużo imho)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15:37 - strona załadowała się o 3 paski dalej - oszaleję .... (6.jpg)
15:xx (nie pamiętam) - jest ! Mam Wiedźmina EK w koszyku ale ale - o ku...rczaki - nie mam kodu na przesyłkę a dodatkowo nawrzucałem sobie wcześniej z 10 podkładek gothica 3, 15 podkoszulek itp pierdół za wPLN by zobaczyć na ile mi styknie wPLNów... o MATKO. Naciskam [USUŃ] na podkładkach G3 - bummm - fatal error, sytax error, please come back later ... i tak do 17....

Wrócilem do domu popróbowałem troche i też nie dało rady - zrezygnowany już miałem sobie dać siana z EK i zaoszczędzić 120 zł na EK a tu o 22:xx patrzę w koszyku mam 2 EK Wiedźmina za 199 zł + jednego za 130 ?! (w130.jpg) - sprawnym ruchem ręki usunąłem 2 za 199, dokupiłem żeton na przesyłkę, zamówiłem i już jestem szczęśliwym człowiekiem - Dobranoc :)

20070627233357

20070627233915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech CDP zrobi coś z tymi żetonkami bo straciłem przez awarie 20 wpln :/ i w dodatku zamowienie z kosztami wysyłki . Czeka was dużo pracy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę jestem zły.. bo zacząłem zamawiać jako jeden z 1 (jeszcze chyba wtedy newsa nie było.. nie wiem bo zamawiałem przez inny link nie bezpośrednio ze strony gram.pl ale wiem że wtedy nie było komentarze że ktoś już nabył) i na po kliknięciu na złóż zamówienie (w kroku 4) wywalił się serwis i po tym aż do 19.30 nie mogłem już wbić :/

Za pewnie rzuciły się też osoby które chciały EP co uważam też za pewne utrudnienie które rozłożyło cały serwis.. :/

No trudno ale się bezsensu naklikałem ;/ 15.00 to najgorsza godzina startu takiego czegoś. Większy event jest jak się startuje o 24.00 :)

PS. Heheheh a mówienie że się nie spodziewaliście takiego natłoku to bardzo wielka skromność :) aż za duża skoro to najgłośniejsza i największa gra wg. was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:39, Ziomal99 napisał:

> > Wyobraźcie sobie, ze przy starcie serwerów WoW''a lub
> > GW wszystko by siadło po tym czasie, a Blizzard lub NCSoft, tłumaczyliby się, że
serwery
> nie
> > dały rady ilości userów.
>
> No to dałeś rade z porównaniem bo dokładnie tak było tuż po premierze WoW''a - przez kilka

> pierwszych dni w godzinach nocnych nie dało się założyć konta. I odpowiedź była dokładnie
taka
> jak podałeś - ''nie docenili popularności''. Zresztą jakoś ostatnio to nawet amazon zaliczył

> pad przez zbyt duże obciążenie zainteresowanych klientów. Widać gra cieszy się zainteresowaniem

> większym niż oceniali twórcy :)

tyle że Blizz za to dał kilka darmowych dni gry użytkownikom ;).
Co zrobi CDP :P


Wiecie jak powinno być? Ja już co prawda - zapobiegawczo - anulowałem zamówienie i złożyłem z ceną 199zł, ale prawda jest taka, że nie winą użytkowników była awaria systemu, więc powinni spisać tych z zaniżonymi i nawet jak ktoś złożył nowe zamówienie, potraktować to jak 130zł. I wtedy by się okazało, czy faktycznie jest to "priorytet CDP na ten rok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą od spraw webhostingowych i nawet nie będę udawał, że się na tym znam, ale to co dziś pokazało gram.pl w kwestii zaplecza technicznego, jest po prostu jakąś groteską, a tłumaczenia, które zostały wystosowane (wymyślone naprędce?) brzmią absurdalnie... Nie będę tu powtarzał tego co już na gramsajcie napisałem, ale... Le żenua... :| Dobrze, że w końcu, po 7 chyba godzinach od rozpoczęcia (?) pre-orderów udało mi się złożyć zamówienie na EK... Eh... Ale jeśli sama gra jest na takim poziomie, jak zaplecze portalu gram.pl, to może wypada się wstrzymać? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą ujawnione szczegółowe wymagania sprzętowe? Mam kompa Intel Core 2 Duo E6300 1,86GHz, GeForce 6600 256mb, 1GB RAM DDR2. Zależy mi na płynnej grze (mogą być nawet niskie detale, ważne żeby było płynnie) i nie wiem czy mój sprzęt da radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:38, strajker napisał:

Może taka rada:

Jak nie da się usunąć z "koszyka" to... sfinalizuj transakcję a zaraz potem anuluj ją i zacznij
od nowa tym razem z takim zamówieniem jakie chcesz:)


o, niech Ci szczęście przez lat sto co najmniej sprzyja! pomogło, dziękuję bardzo :)

Dnia 27.06.2007 o 23:38, strajker napisał:

Spróbuj usunąć raz jedną raz drugą - mi to w końcu pomogło.


mi to nic nie pomagało, ale porada strajkera przyniosła pozytywny efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam podobało jak srewery się zawiesiły. Bo wyobrażałem sobie co robią inni, którzy czekali aż będą mogli zamówić swoją grę (chociarz ja sam na początku nie wiedziałem co się dzieje). Ale już mam swoją EK. JUPI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:43, Yobel napisał:

Wiecie jak powinno być? Ja już co prawda - zapobiegawczo - anulowałem zamówienie i złożyłem
z ceną 199zł, ale prawda jest taka, że nie winą użytkowników była awaria systemu, więc powinni
spisać tych z zaniżonymi i nawet jak ktoś złożył nowe zamówienie, potraktować to jak 130zł.
I wtedy by się okazało, czy faktycznie jest to "priorytet CDP na ten rok".


I wtedy tacy jak ja by przyszli pod dom tym co wydali 130zł i im go spalili. W takim wypadku musieli by wszystkim za te nerwy znieść cenę do 130zł. A ja na dzień dobry (raczej dobranoc :[) dostałem cenę 199zł, więc według twojej teorii mnie by zniżka ominęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Ja zamówiłem o 16.40 i później skasowałem, żeby spróbować opłacić wysyłkę WPLN. I zamówiłem o 21.04 :/. Kurde!! Czy ta teza że pierwsze cyfry zamówienia to numer, jest prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie mi jedno ci kolesie co im wyskoczylo za 130 zł to dostaną za tyle? Przeciez to bedie nieuczciwe .Mam to w d**** że im tak napisalo jakos mi i innym nie wyskoczylo wiec mam nadzieje ze te osoby rowniez dostana za tyle co reszta bo nie po to stoczylem wojne z rodzinami aby teraz jacys goscie za 130 mieli to za co ja bym mial za 1999 lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze jak mnie wkurzacie juz tymi numerkami... CDP jak zwykle pokazalo klase i tyle... nie ma co plakac nad rozlana EK ;-)

CDP we love you :-D

A serwery to pewnie sam Gates stawial dlatego takie dobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:50, Tieru napisał:

Ludzie powiedzcie mi jedno ci kolesie co im wyskoczylo za 130 zł to dostaną za tyle? Przeciez
to bedie nieuczciwe .Mam to w d**** że im tak napisalo jakos mi i innym nie wyskoczylo wiec
mam nadzieje ze te osoby rowniez dostana za tyle co reszta bo nie po to stoczylem wojne z rodzinami
aby teraz jacys goscie za 130 mieli to za co ja bym mial za 1999 lol


Podobno jutro ma to być wyjaśnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować