Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2008 o 23:01, Kalejdoskop86 napisał:

ale można zauważyć grupkę dzikusów (tudzież ghuli) w zgliszczach budynku przy ognisku
z kijami? :P


Nie. Dzikusów jako osób z dzidami/kijami w tej grze nie ma. Ghule to ludzie którzy na skutek promieniowania przeszli pewne... zmiany. Część z nich pogodziła się z faktem że np. zeszła z nich skóra i próbują żyć w cywilizowany sposób tak jak normalni ludzie, część z nich kompletnie zwariowała i zachowuje się jak zwierzęta atakując gołymi rękoma każdego kogo zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 00:29, Dark Energy napisał:

Kompletna bzdura, mój pierwszy raz, bez kodów ani solucji, przy dość aktywnym zwiedzaniu
wynosił :
17.45.09


Wydaje mi się, że to akurat zależy od osobistych preferencji i sposobu grania w tą grę. Osobiście czytałem tutaj na forum o kimś kto w jedno popołudnie "przeszedł" grę dwukrotnie ( zapewne tgm i ammo z kodów hehe)
Osobiście jednak nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem, by 30 godzin było "kompletną bzdurą" ;)
Mam na liczniku 29.30 i zrobiłem... 8 questów z czego 6 dotyczących survival guide, blood ties, i to z chłopaczkiem i mrówkami ( nie znalazłem mu jeszcze rodziny zastępczej niestety) Też aktywnie eksploruję, zwiedzam , zbieram sprzęt na sprzedaż itp. Zapewniam Cię, że nie stoję w miejscu podziwiając widoki ;-D. W MQ dopiero co odbiłem radio galaxy news z bractwem. w sumie zwiedziłem może 25% terenu gry. Jak więc widać granica czasu gry jest tutaj bardzo płynna ^_^

Dnia 10.11.2008 o 00:29, Dark Energy napisał:

.Ale to wciąż za mało.Pamiętam jak
ten pierwszy raz z falloutem 2 wynosił 2 tyg...


Coś w ten deseń przy bardzo aktywnym graniu i zarwanych nockach.

Dnia 10.11.2008 o 00:29, Dark Energy napisał:

A z falloutem 1 ( grałem po dwójce w niego ) 3 dni z solucją ;(


Dla mnie 6 ez solucji ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, kolejne pytania. :P
Pancerz wspomagany zdobywamy wraz z postępowaniem w fabule main questa?
I skąd wytrzasnąć jakiś lepszy pancerz? W sklepach, u handlarzy? Bo cały czas latam we wzmocnionym kombinezonie z krypty. I czy da się coś poradzić na drogie ceny u handlarzy za naprawę sprzętu? Z 800kapsli zrobiło się 63, a i tak nie mam wszystkiego ponaprawianego. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy skusili się na edycję kolekcjonerską: czy ta edycja jest w jakiś sposób limitowana, a egzemplarze są numerowane? Pytam, bo w poznańskim Media Markcie w Kingcrossie leżą jej całe stosy (co jakby stoi kością w gardle teorii o limitach) w dość atrakcyjnej cenie 129zł. Oferta mnie kusi, ale jeśli nie ma żadnych limitów co do ilości sztuk to co to za gratka dla kolekcjonera? I wtedy zainwestuję w edycję zwykłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 09:38, neo117 napisał:

Fallout3 podobno ma dobrą grafike niewiem na czum polega ale niedługo go kupuje


Nc. Mam nadzieję, że Ci go nie sprzedadzą.

@Melchah

Kupuj. Cena bardzo niska jak na kolekcjonerkę. Co prawda uboga ta edycja, ale ten Pip boy jakoś tak fajnie wygląda. :-)
Nie wiem, może się mylę, ale zdaje mi się, że Poznań to duże miasto i dlatego jest tam tyle sztuk.
BTW www.sklep.cenega.pl "Dostępność: Towar niedostępny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 06:39, RavenSoul napisał:


> Kompletna bzdura, mój pierwszy raz, bez kodów ani solucji, przy dość aktywnym zwiedzaniu

> wynosił :
> 17.45.09

Wydaje mi się, że to akurat zależy od osobistych preferencji i sposobu grania w tą grę.
Osobiście czytałem tutaj na forum o kimś kto w jedno popołudnie "przeszedł" grę dwukrotnie
( zapewne tgm i ammo z kodów hehe)
Osobiście jednak nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem, by 30 godzin było "kompletną bzdurą"
;)

I sam sobie zaprzeczasz ;)

Dnia 10.11.2008 o 06:39, RavenSoul napisał:

Mam na liczniku 29.30 i zrobiłem... 8 questów z czego 6 dotyczących survival guide, blood
ties, i to z chłopaczkiem i mrówkami ( nie znalazłem mu jeszcze rodziny zastępczej niestety)

Rivet city i bodaj ten hotel.

Dnia 10.11.2008 o 06:39, RavenSoul napisał:

Też aktywnie eksploruję, zwiedzam , zbieram sprzęt na sprzedaż itp. Zapewniam Cię, że
nie stoję w miejscu podziwiając widoki ;-D. W MQ dopiero co odbiłem radio galaxy news
z bractwem.

>w sumie zwiedziłem może 25% terenu gry. Jak więc widać granica czasu gry

Dnia 10.11.2008 o 06:39, RavenSoul napisał:

jest tutaj bardzo płynna ^_^

I po tym poznać dobrego RPGa można , tyle że coś tu nie tak kiedy można przejść większość( bo nie wszystkie) w niecałe 20 godzin i to za pierwszym razem.

Dnia 10.11.2008 o 06:39, RavenSoul napisał:


> .Ale to wciąż za mało.Pamiętam jak
> ten pierwszy raz z falloutem 2 wynosił 2 tyg...

Coś w ten deseń przy bardzo aktywnym graniu i zarwanych nockach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:44, Oleksander napisał:

> Fallout3 podobno ma dobrą grafike niewiem na czum polega ale niedługo go kupuje


Nc. Mam nadzieję, że Ci go nie sprzedadzą.

Hehe :)

Dnia 10.11.2008 o 11:44, Oleksander napisał:

@Melchah

Kupuj. Cena bardzo niska jak na kolekcjonerkę. Co prawda uboga ta edycja, ale ten Pip
boy jakoś tak fajnie wygląda. :-)
Nie wiem, może się mylę, ale zdaje mi się, że Poznań to duże miasto i dlatego jest tam
tyle sztuk.
BTW www.sklep.cenega.pl "Dostępność: Towar niedostępny"

Właśnie sprawdzałem w tym miejscu i faktycznie zero sztuk. Tyle tylko, że chciałem wiedzieć ile dokładnie Cenega tych kolekcjonerek wypuściła i czy zadała sobie trud ponumerowania. Generalnie to drobiazg, ale jak w każdej kolekcjonerce idzie o swego rodzaju prestiż, że mam jedną z niewielu sztuk w Polsce (np. w przypadku Stalkera: Czyste Niebo wiem, że jestem jedną z zaledwie pięciuset osób, które w Polsce mogą się pochwalić akurat taką edycją, a to bardzo niewiele). Taki osobisty numer i niski limit wypuszczonych sztuk mile łechce próżność kolekcjonera, a przecież za to właśnie płacimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: wie ktoś może gdzie jest ten Pinkreton czy jak mu tam w Rivet City ? Wiem że jest na uszkodzonym dziobie statku ale jak się tam dostać ? Chyba z 2 godziny próbóje i niemoge znaleźć wejścia na ten uszkodzony dziób. Może mi ktoś podać konkretną lokację wejścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź z Rivet City po moście którym dostałeś się na statek po czym udaj się wzdłuż wody w kierunku odłamanej części statku - znajdziesz tam kładkę prowadzącą do drzwi w burcie.

20081110130749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytania co do gierki...

1. Czy mi pochodzi na max???
Intel Core 2 Duo 3.00ghz
GeForce 8800GT 512mb
2 gb RAMu
2. Jest EK tej gry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:22, peryfraz napisał:

To ja mam takie pytania co do gierki...

1. Czy mi pochodzi na max???
Intel Core 2 Duo 3.00ghz
GeForce 8800GT 512mb
2 gb RAMu
2. Jest EK tej gry???


Irytujące pytanie tego typu..

Bardziej w nich chodzi o chwalenie się sprzętem niż o faktyczne pytanie..

A od czego masz oficjalne wymagania gry.. sam sobie oceń, albo grę zainstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 21:38, Gosu napisał:

> No i fajnie, jeszcze naucz się znaczenia słowa "bynajmniej" i w ogóle będzie cacy.

>
A Ty naucz sie tolerowac ze ktos ma odmienne zdanie od Ciebie dzieciaku a nie czepiasz
sie szczegolow ktore mnie malo obchodza. Bo jak czytalem twoje posty to kazdemu tylko
docinasz, jakbys byl najmadrzejszy. \



LOL, zwrocilem ci tylko uwage na niepoprawne zastosowanie slowa, jesli chodzi o twoje zdanie na temat gry, nie wnikam, masz prawo miec jakie chcesz. Poza tym gdzie te moje posty czytales, w ktorych sie czepiam? Bo ja BYNAJMNIEJ sobie takich nie przypominam :D

To tak jakbym napisal :Nienawidze tej gry, jest super!
Nie czepiam sie opinii na temat samej gry bo nawet w nia jeszcze nie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo mam tyle sprzętu, że większość zostawiam w chacie w Megatonie bo nie mam tyle miejsca :) gdzie znajdę kupców i handlarzy broni / sprzętu ?? Mam tylko tą babkę w megatonie i handlarzy na karawanach ale to za mało :(

Udalem się na 8 lvl do miejsca o nazwie "Fort Banninster" - i tam wskoczyłem o 3 lvl :) sporo wrogów i polecam fajowe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:46, Bllu-Man napisał:

> To ja mam takie pytania co do gierki...
>
> 1. Czy mi pochodzi na max???
> Intel Core 2 Duo 3.00ghz
> GeForce 8800GT 512mb
> 2 gb RAMu
> 2. Jest EK tej gry???
>

Irytujące pytanie tego typu..

Bardziej w nich chodzi o chwalenie się sprzętem niż o faktyczne pytanie..

O jak mi przykro... Serio się pytam, a ty zamiast pomóc wydziwiasz...

Dnia 10.11.2008 o 13:46, Bllu-Man napisał:

A od czego masz oficjalne wymagania gry.. sam sobie oceń, albo grę zainstaluj.

Pomagasz? Mogłeś przy okazi dac te wymagania... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować