Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Poczekam jeszcze z 1H.Jeśli to nic nie da to piszę do administratorów.A może źle napisałem z tym nie pamiętam hasła?Bo tam pisze Login/e-mail.A ja podałem tylko e-mail.Napisało,że niby wysłano.Choć potem sam login też podałem,to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 20:38, pan m. napisał:

Poczekam jeszcze z 1H.Jeśli to nic nie da to piszę do administratorów.A może źle napisałem
z tym nie pamiętam hasła?Bo tam pisze Login/e-mail.A ja podałem tylko e-mail.Napisało,że
niby wysłano.Choć potem sam login też podałem,to samo.

No i tak powinno być, bo masz podany zarówno login jak i email przy rejestracji i niezależne czy podasz maila do danego konta, czy sam login to zostanie wysłane hasło na mail przypisany do danego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 z nich przyłapałem na gg(bo wtedy,gdy u niej byłem,to były ich 2)i przyrzeka,że to nie ona.Gdy powiedziałem,że napisze do administracji to ona"ale sie boje","to se pisz".Ciekawe,co się stanie,jak naprawdę do nich napiszę.Teraz to już nie żarty,nieźle się wściekłem.Cały czas sprawdzam pocztę-cały czas nic.Jeśli już będę pisał-to co w tym Dziale Obsługi Klienta mam wybrać?Bo nie widzę tam tematyki"Ktoś się wkradł na moje konto"czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny portal, gdyby nie ''sztuczne'' konta typu Al Pacino czy Brad Pitt, oraz swego rodzaju ''klany'', ''grupy'' oraz problemy z serwerami to było by bardzo dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 20:53, archimini napisał:

Mam pytanie jak wstawić obok swojego imienia i nazwiska napis vip


Chodzi Ci o takie specjalne VIP jak ktoś ma ? Bierz i kopiujesz i masz :D Wystarczy skopiować i wkleić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże a myślałem że powaga przychodzi z wiekiem... na NK ludzie w wieku 40 -60 zachowują się gorzej niż 8 latkowie dopuszczeni do internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 21:49, RRohen napisał:

Boże a myślałem że powaga przychodzi z wiekiem... na NK ludzie w wieku 40 -60 zachowują
się gorzej niż 8 latkowie dopuszczeni do internetu...


Pewnie dlatego,że się jadą co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 21:49, RRohen napisał:

Boże a myślałem że powaga przychodzi z wiekiem... na NK ludzie w wieku 40 -60 zachowują
się gorzej niż 8 latkowie dopuszczeni do internetu...

Dlatego obalamy teorię że nie można rozpoznać wieku człowieka po stylu pisania itd. itp.
A co do samej stronki, nie mam nic przeciw. Czasem sie nawet przydaje, jednak niczym wyjątkowym nie jest a przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem bardzo ciekawy artykuł autorstwa jakiegoś psychologa, który pisał właśnie o naszej-klasie i ludziach, którzy na niej przesiadują. I tam było co nieco o tym co kieruje tymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się naprawdę zraziłem do ludzi - na Naszej-Klasie można znaleźć profil... Adolfa Hitlera -_- Na szczęście nie jestem jedynym, który się zraził, bo "Hitler" nie ma żadnych znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 12:34, Igor FCBayern napisał:

Teraz to się naprawdę zraziłem do ludzi - na Naszej-Klasie można znaleźć profil... Adolfa
Hitlera -_-

Czego to ludzie nie wymyślą ... -.-. Jakby znalazł się tam jakiś człek z "white power" etc lub ich grupka mogłoby być ... źle ...
>Na szczęście nie jestem jedynym, który się zraził, bo "Hitler" nie ma żadnych

Dnia 22.06.2008 o 12:34, Igor FCBayern napisał:

znajomych :P

I całe szczęście ... ;D ... czekajmy teraz aż powstanie konto Pol-pota lub Stalina czy innego dyktatora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 12:38, KŁEJK napisał:

I całe szczęście ... ;D ... czekajmy teraz aż powstanie konto Pol-pota lub Stalina czy
innego dyktatora ...

Jestem na 100% pewien, że już są, ale nie chce mi się sprawdzać :D

Denerwuje mnie jeszcze to, że większość nastolatków, szczególnie dziewczyn, traktuje N-K jak fotkę.pl... Wstawiają setki tych idiotycznych zdjęć robionych komórką w lustrze, wywalą pół tyłka na wierzch, złapią się za włosy i myślą, że są sexy... :/ Nienawidzę takich dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie oglądaj takich profili, no chyba, że twoja podświadomość jest gotowa do starcia z takim czymś. ;) Choć może z drugiej strony nie wiesz, że takie lubisz. :D A tak na poważnie, fakt NK jest traktowane jak fotka.pl, a nawet czasami jak fbl... nie ma jak to komentarze w stylu: "SwwEEEtttAAAśśśNNNeee ZZZdddJJJąąąDDDkkkOOO" czy coś takiego. Co za idiotyzm, ludzie są naprawdę tacy głupi? Ja rozumiem, że jakaś Barbie tak napisze, ale ostatnio ten syndrom zauważam u mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 12:41, Igor FCBayern napisał:

Jestem na 100% pewien, że już są, ale nie chce mi się sprawdzać :D

Pewnie tak ale tym gorzej ...

Dnia 22.06.2008 o 12:41, Igor FCBayern napisał:

Denerwuje mnie jeszcze to, że większość nastolatków, szczególnie dziewczyn, traktuje
N-K jak fotkę.pl... Wstawiają setki tych idiotycznych zdjęć robionych komórką w lustrze,
wywalą pół tyłka na wierzch, złapią się za włosy i myślą, że są sexy... :/ Nienawidzę
takich dziewczyn!

Nie wiem bo nie mam tam konta ale jak widzę znajomych i ich profile na NK i to wszystko co tam się znajduje ... mam bardzo mieszane uczucia ... :/. Jak chcą pokazywać swe fotki na pół Polski to ich sprawa ale ogrom tam znajdujących się zdjęć jest robionych aby się pochwalić -.-. Jakieś domy / działki / motocykle etc ... w tle ... i to nie przypadkowe fotki tylko ładnie "ustawione". Aby się "pokazać i wypromować" xD. Blah ... A co do tych dziewczyn ( i nie tylko ). Napisałbym co o takich sądzę ale dostałbym bankowo degrada jak nie bana więc ograniczę się do stwierdzenia że muszą się gdzieś pokazać więc wrzucają swe fotki na serwery na NK i liczą na ... ? Sam nie wiem na co ale może sądzą że są sexi i muszą się tym podzielić ze wszystkimi ... ( oczywiście nie piszę tu o wszystkich ... są normalni użytkownicy którzy zachowują się jak na nich przystało i korzystają z portalu w celu szukania znajomych z dawnych lat ). Ale większość odbiorców NK to młodzież ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne takie dziewczyny liczą na pochwały ich urody itp. Może jakiś Romeo do nich zagada, takie pierdoły... NK w końcu się przerodzi w kolejny portal promujący "SwEtAśNe LaLuNiE".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 12:53, Łeber napisał:

Zapewne takie dziewczyny liczą na pochwały ich urody itp. Może jakiś Romeo do nich zagada,
takie pierdoły... NK w końcu się przerodzi w kolejny portal promujący "SwEtAśNe LaLuNiE".

Taaa... a najlepsze w tym wszystkim, jest to, że ich rodzice, którzy też często są użytkownikami Nasza-Klasa, widzą te zdjęcia i raczej nie reagują :( Najbardziej wnerwia przyozdabianie imion (albo kompletne spokemonienie) tak jak to robi moja siostra. Nazywa się Ola, ale wyszukiwarka jej nie znajdzie jak coś takiego wpiszesz. (Trzeba chyba ^^OoOoLcIa^^^^^ czy jakoś tak). A moderatorzy Nasza-Klasa to kompletni leserzy, tak jak Ci od fotka.pl. Ech... jak fajnie że nasze forum ma dobrych modków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa ..::leŚniak::.., aczkolwiek na moje to i tak jest to straszny debilizm, nie można po ludzku napisać imienia i nazwiska, ale trzeba wymyślać jakieś kretyńskie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować