Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 19:33, Dark Proxy napisał:

No ta ... ironia jest fajna, ale niektórzy chcą tu porozmawiać na poważnie.


Temat brzmi:
"Psionika - temat ogólny"
Zatem nie jest on tylko dla ludzi wierzących w istnienie takich efektów. Niedowiarki mają też prawo się wypowiadać, a ironia jest jedną z metod wyrażania swojej opinii. A opinię, dopóki nikogo się nie obraża, można wyrażać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:00, krl.krl napisał:

> Jak chcesz rozmawiać poważnie o czymś, co jest... bzdurą?
Strzelam, że tak samo jak o Bogu. Dla wielu to również bzdura.


Strzelam, że porównanie wymysłu ludzi, którzy naoglądali się za dużo Naruto i Dragon Balla do wiary milionów ludzi na całym świecie jest co najmniej chybione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 07:15, Skwarek pl napisał:

Wiesz, dziwnie jest mi wierzyć w coś, czego nauka nie potwierdza ;] a czytając poradniki
wszystko sprowadza się do ...wyobraźni.


Cóż, moje zdanie o Psi-ballach wyjawiłem. Muszę tylko zaoponować co do tego, co powiedziałeś.
Nie wierzysz w to, czego nauka nie potwierdza... Czyli np. W Boga tez nie wierzysz?
Jak mówiłem, wszystko zależy od wiary, nawet ,,piłeczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 10:11, cedricek napisał:

Nie wierzysz w to, czego nauka nie potwierdza... Czyli np. W Boga tez nie wierzysz?
Jak mówiłem, wszystko zależy od wiary, nawet ,,piłeczki".

Taaak... z kąd wiedziałem, że właśnie porównasz to do wiary w Boga... sam się zastanawiałem, czy o tym nie wspomnieć. Łatwiej jest mi uwierzyć w Boga niż w kule energii gaszące świeczki po wypuszczeniu, które widuje się w kreskówkach ;], dopóki nie zobacze was w "uwadze" (czy innym takim para programie) lub nie przeczytam o was w gazecie to ciężko będzie, ale ponoć wybraźnią można wszystko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:11, walgierz napisał:

> No ta ... ironia jest fajna, ale niektórzy chcą tu porozmawiać na poważnie.

Temat brzmi:
"Psionika - temat ogólny"
Zatem nie jest on tylko dla ludzi wierzących w istnienie takich efektów. Niedowiarki
mają też prawo się wypowiadać, a ironia jest jedną z metod wyrażania swojej opinii. A
opinię, dopóki nikogo się nie obraża, można wyrażać do woli.


Zawsze wiedziałem że forum gram pl to spam, ale nie że aż taki. Po co tu są administratorzy i modzi? Chyba tylko po to, żeby mieć kolorowy nick O.o. Nawet na forum o Tibi nie ma takiego ''burdelu'' jak tutaj! 0mg l0l Hax!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:24, KooK napisał:

Zawsze wiedziałem że forum gram pl to spam, ale nie że aż taki. Po co tu są administratorzy
i modzi? Chyba tylko po to, żeby mieć kolorowy nick O.o. Nawet na forum o Tibi nie ma
takiego ''burdelu'' jak tutaj! 0mg l0l Hax!


Czemu miał służyć ten post? Bo jak dla mnie to zwykły spam. Czyli robisz "burdel", który tak bardzo Ci przeszkadza. Kolejny post nie na temat i wyciągnę konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:44, walgierz napisał:

> Zawsze wiedziałem że forum gram pl to spam, ale nie że aż taki. Po co tu są administratorzy

> i modzi? Chyba tylko po to, żeby mieć kolorowy nick O.o. Nawet na forum o Tibi nie
ma
> takiego ''burdelu'' jak tutaj! 0mg l0l Hax!

Czemu miał służyć ten post? Bo jak dla mnie to zwykły spam. Czyli robisz "burdel", który
tak bardzo Ci przeszkadza. Kolejny post nie na temat i wyciągnę konsekwencje.


Macie rację! Ja też nie wierzę w psaj bale. Wogóle, to w boga też nie wierzę, w mamę i tatę też nie. Zaraz wrzucę jakieś fajne zdjęcie z idiotą przerobionym w paincie!

@Walgierz, Fajna protekcja ;) Możesz mi nawet dać bana, bo na ten syf to ja już nie wejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 07:15, Skwarek pl napisał:

Wiesz, dziwnie jest mi wierzyć w coś, czego nauka nie potwierdza ;] a czytając poradniki
wszystko sprowadza się do ...wyobraźni.


Opieranie swojego światopoglądu na racjonalizmie to podstawowy błąd młodych adeptów pragnących zgłębić tajniki psioniki. Zdaj się całkowicie na intuicję oraz tkwiącą w Tobie moc, a w niedługim czasie poznasz ogromny potencjał drzemiący w Twojej psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee.... ludzie, proszę, czemu wy robicie z tego tematu takie "gówno" ? Gadacie o rzeczach, które w obecnym stadium ewolucji ludzkości są nie do osiągnięcia i wprowadzacie nowicjuszy w dziedzinie psioniki w błąd... nie da się robić kul energii, że rozwalisz albo podpalisz krzaka. Można ew. widocznego psiballa zrobić, ale będzie on widoczny tylko dla siebie (inni zobaczą go dopiero po odpowiedniej edycji w jakimś programie graficznym) .
Wiem, co mówię. Jestem zaawansowanym psionikiem.

Więc proszę, nie spamujcie i nie róbcie dyskusji, która do niczego nie prowadzi, wprowadza w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 22:08, Kalejdoskop86 napisał:

Eeee.... ludzie, proszę, czemu wy robicie z tego tematu takie "gówno" ? Gadacie o rzeczach,
które w obecnym stadium ewolucji ludzkości są nie do osiągnięcia i wprowadzacie nowicjuszy
w dziedzinie psioniki w błąd... nie da się robić kul energii, że rozwalisz albo podpalisz
krzaka. Można ew. widocznego psiballa zrobić, ale będzie on widoczny tylko dla siebie
(inni zobaczą go dopiero po odpowiedniej edycji w jakimś programie graficznym) .
Wiem, co mówię. Jestem zaawansowanym psionikiem.

Więc proszę, nie spamujcie i nie róbcie dyskusji, która do niczego nie prowadzi, wprowadza
w błąd.


Nawet się nie staraj.

Walgierz, zaraz Ci wyskoczy z warnem, a Budo będzie szpanował że odkrył możliwości painta.
Oczywiscie, Gangsta będzie ich wszystkich bronił i Cię przekrzyczą. To nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:04, KooK napisał:

Nawet się nie staraj.

Cóż, jest cień szansy, że posłuchają pewne osoby spamujące w tym temacie.

Dnia 28.09.2008 o 10:04, KooK napisał:

Walgierz, zaraz Ci wyskoczy z warnem,

A to niby czemu?

Dnia 28.09.2008 o 10:04, KooK napisał:

a Budo będzie szpanował że odkrył możliwości painta.

Ech...

Dnia 28.09.2008 o 10:04, KooK napisał:

Oczywiscie, Gangsta będzie ich wszystkich bronił i Cię przekrzyczą. To nie ma sensu.

Prawda, ale jak mówiłem - spróbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:16, Kalejdoskop86 napisał:

> Nawet się nie staraj.
Cóż, jest cień szansy, że posłuchają pewne osoby spamujące w tym temacie.

> Walgierz, zaraz Ci wyskoczy z warnem,
A to niby czemu?

> a Budo będzie szpanował że odkrył możliwości painta.
Ech...

> Oczywiscie, Gangsta będzie ich wszystkich bronił i Cię przekrzyczą. To nie ma sensu.

Prawda, ale jak mówiłem - spróbować można.


Chesz - próbuj. Ja jednak wracam do tradycyjnego tematu ;-).

Widziałem że na graszu, wszyscy z tego tematu sobie robią pośmiewisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 22:08, Kalejdoskop86 napisał:

Wiem, co mówię. Jestem zaawansowanym psionikiem.

Zaawansowanym psionikiem ? Hm ... czyli na przykład co z tym fantem możesz zrobić ? I jak do tego doszedłeś ?

KooK -> pośmiewisko jak już to jest na ircu na przykład. A cytat z grasza zwyczajnie śmieszny jest ot co. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 12:29, KŁEJK napisał:

> Wiem, co mówię. Jestem zaawansowanym psionikiem.
Zaawansowanym psionikiem ? Hm ... czyli na przykład co z tym fantem możesz zrobić ? I
jak do tego doszedłeś ?

Wiele mogę - potrafię przewidzieć rzeczy, które zdarzą się w krótkim odstępie czasu, potrafię zapamiętać wszystkie sny.
A doszedłem do tego poprzez psioniczne kształcenie.

Dnia 28.09.2008 o 12:29, KŁEJK napisał:

KooK -> pośmiewisko jak już to jest na ircu na przykład. A cytat z grasza zwyczajnie
śmieszny jest ot co. :D

Hmm? Jaki to żart był, bo nie widziałem. :P

@KooK
Cóż, wielu psioników jak i sama psionika jest wyśmiewane, zazwyczaj niektórzy ludzie myślą, że "kula energii" rozwali ścianę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 12:37, Kalejdoskop86 napisał:

> > Wiem, co mówię. Jestem zaawansowanym psionikiem.
> Zaawansowanym psionikiem ? Hm ... czyli na przykład co z tym fantem możesz zrobić
? I
> jak do tego doszedłeś ?
Wiele mogę - potrafię przewidzieć rzeczy, które zdarzą się w krótkim odstępie czasu,
potrafię zapamiętać wszystkie sny.
A doszedłem do tego poprzez psioniczne kształcenie.

> KooK -> pośmiewisko jak już to jest na ircu na przykład. A cytat z grasza
zwyczajnie
> śmieszny jest ot co. :D
Hmm? Jaki to żart był, bo nie widziałem. :P

@KooK
Cóż, wielu psioników jak i sama psionika jest wyśmiewane, zazwyczaj niektórzy ludzie
myślą, że "kula energii" rozwali ścianę. :P


Nie rób ze mnie jakiegoś rookie. :P

I nie popisuj się - aż taki zaawansowany nie jesteś. Pamiętam w tamtym temacie jak każdym wejściem do OoBE się jarałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy się jara wejściem w OOBE.

Widzę, że zagorzali fani sarkazmu wreszcie umilkli. Niestety, ich piętno pozostanie na zawsze - to miał być normalny temat, a wyszło jakieś ... hm, na razie nie wiem, jak to określić. No ale ważne, że chaos trochę ustał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:15, Skwarek pl napisał:

> Nie wierzysz w to, czego nauka nie potwierdza... Czyli np. W Boga tez nie wierzysz?

> Jak mówiłem, wszystko zależy od wiary, nawet ,,piłeczki".
Taaak... z kąd wiedziałem, że właśnie porównasz to do wiary w Boga... sam się zastanawiałem,
czy o tym nie wspomnieć. Łatwiej jest mi uwierzyć w Boga niż w kule energii gaszące świeczki
po wypuszczeniu, które widuje się w kreskówkach ;], dopóki nie zobacze was w "uwadze"
(czy innym takim para programie) lub nie przeczytam o was w gazecie to ciężko będzie,
ale ponoć wybraźnią można wszystko ;]


Hmm...Łatwiej jest Ci uwierzyć w wielkiego człowieka siedzącego gdzieś poza wszechświatem na chmurce i tworzącego od niechcenia wszystko co mu tylko przyjdzie do głowy, niż w siłę ludzkiego umysłu?? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 16:25, KooK napisał:

Nie rób ze mnie jakiegoś rookie. :P

Nie robię, mówię o pewnych innych wypowiadających się w tym temacie.

Dnia 28.09.2008 o 16:25, KooK napisał:

I nie popisuj się - aż taki zaawansowany nie jesteś. Pamiętam w tamtym temacie jak każdym
wejściem do OoBE się jarałeś :D

Hę? Tak, ale nie jarałem się, tylko prowadziłem dyskusję. A co do zaawansowania to możesz nie wierzyć, ale zaawansowanym psionikiem jestem. :)

@Dark Proxy
Miejmy nadzieję, że tak pozostanie... cóż, niestety niektórzy nadal są "dziećmi" i nie biorą rzeczy paranormalnych na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:04, Kalejdoskop86 napisał:

Miejmy nadzieję, że tak pozostanie... cóż, niestety niektórzy nadal są "dziećmi" i nie
biorą rzeczy paranormalnych na poważnie.


Że co, jak nie biorę tego na powaznie i nie szturcham ptaków kulkami mocy to jestem dzieckiem ? Czyli wszyscy ateiści na świecie to zasmarkane bachory idąc dalej tym tokiem rozumowania. Poza tym, człowiek naprawdę wiele może sobie wmówić. Autosugestia to potężna moc patrząc chociażby na joginów itp. ale for godz sake, nic więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować