Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

To co, mafiozi znowu polegli? :] Eeech, widać że brak już Wam ręki mistrza tego fachu ;D Nikomu nie gratuluję, bo nie czytałem, może tylko Kukiemu za wymyślenie jakiś "telekukisiów" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:38, windows00 napisał:

Magwisienka - świetny debiut :) Gdyby nie mój nos, byłaby wspaniała gra. Chociaż na
moje argumenty też całkiem sprawnie odpowiadała.

No nie wiem, ja ze swojej gry nie jestem do końca zadowolona. Coś mi nie szło odpieranie Twoich zarzutów, motałam, motałam, aż się w końcu sama zamotałam :P Chociaż, w sumie to był mój debiut więc chyba mogę sobie dać jeszcze taryfę ulgową ;)
Co do pomysły Kuka: dziiiwny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:54, Magwisienka napisał:

Chociaż, w sumie to był mój debiut
więc chyba mogę sobie dać jeszcze taryfę ulgową ;)

Taaa... Pozdro Sonic1575 :P

A moja ocena własnej gry (bo zapomniałem :P):
Z gry jestem średnio, ze wskazaniem na dobrze, zadowolony. Co prawda wygraliśmy, doprowadziłem do śmierci dwóch mafiozów, jednak wolałbym drugiego zlinczować po dyskusji niż poprzez ujawnienie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym meczu Polaków zakończonym zwycięskim remisem 1:1 z Koreą Południową jakoś nie bardzo mogę zasnąć tak, więc mam pytanko:). Kiedy zaczynamy kolejną edycję?:). Bardzo by mi zależało, aby rozgrywka rozpoczęła się najpóźniej w poniedziałek, gdyż 16.07 będę musiał ponownie rozstać się z komputerem, a wydaje mi się, że to będzie ostateczny termin by zdążyć przed kolejnym poniedziałkiem. Niestety tam gdzie wyruszam raczej ciężko o internet, a nikt mi nie chce kupić ajplusa:P. Tak, więc proszę o szybką odpowiedź:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee !!!!!!
Tak się nie robi ;p
Czyli jednak takiej głupoty nie doczekałem , cieszę się jednak że tłum od razu nie poszedł na łatwiznę i nie zlinczował niby kataniego .Dzięki dla Kalkulatora za ostrzejszą wymianę poglądów ( tak jak lubię ) , mam nadzieję że nie wziął tego do siebie .
Do wszystkich - Widząc problem ze skompletowaniem składu zgłosiłem się , zaznaczyłem jednak że przy komputerze nie będę siedział , więc nie wiem o co mieliście pretensje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , ja bym mógł skołować jakąś edycje , tylko nie liczcie na jakieś cuda , była by poprostu inna od wszystkich które graliście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to co nam Kuki w tej edycji wyczarował było dosyć ciekawe. :P Ja myślałem, że po poście, w którym napisał, że LiFaR jest niewinny "poprawi się" kilka minut później. Ale do niczego takiego nie doszło, więc trzeba było grać dalej. :D Chociaż bardzo się wtedy zdziwiłem.
Jeśli chodzi o moją grę, to byłem z niej nawet zadowolony. :) Oczywiście nie licząc dwóch pierwszych dni, podczas których nie byłem zbyt aktywny. Al potem się zacząłem rozkręcać i było wtedy już całkiem nieźle. ;) Szkoda tylko, że nikt poza windowsem i mną nie włączył się zbytnio do wczorajszej dyskusji. Więc edycja była dosyć przeciętna - mogło być o wiele lepiej.
A jeśli chodzi o MG, to prowadził grę dobrze. :P Takie skrótowe posty były nawet całkiem dobrym pomysłem, bo w końcu są wakacje i nie wszystkim chce się czytać długaśne wypowiedzi wprowadzające skomplikowaną fabułę. :P A pomysł z telekukisiami też mi się spodobał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było i mam takie pytanko. Co się stało ze starą gwardią? Jak Domek, Arxel, Walgierz (stały gracz zawsze nr 1 na liście), Tyhe, Cerm i wielu innych.
Planuje za niedługo jakaś edycje w klimatach LINEAGE więc najchętniej widziałbym tam sporo starych twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:11, Shudo napisał:

Co się stało ze starą gwardią?

Wakacje, urlopy, sesje, zerwanie z nałogiem, niechęć, kolejne libacje, kucie, wyjazdy do babci, zejścia do piwnicy (bezpowrotne :]) i kilka innych. Bez zaproszenia chyba już nie wrócą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 09:06, spider88 napisał:

Eeeeee !!!!!!
Tak się nie robi ;p
Czyli jednak takiej głupoty nie doczekałem , cieszę się jednak że tłum od razu nie poszedł
na łatwiznę i nie zlinczował niby kataniego .Dzięki dla Kalkulatora za ostrzejszą wymianę poglądów
( tak jak lubię ) , mam nadzieję że nie wziął tego do siebie .


Nie no ja też tak lubie :P Tylko prosze cię o jedną rzecz to mleko pod nosem czy cuś.... ja nie mam kompleksów odnośnie wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:34, Kalkulator12 napisał:

Nie no ja też tak lubie :P Tylko prosze cię o jedną rzecz to mleko pod nosem czy cuś.... ja
nie mam kompleksów odnośnie wieku...


Ja kompleksów też nie mam , choć różnica między nami jest .Nieważne , w grze wiek nie gra roli ;))
Jak się poczułeś urażony to przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:33, Ninger napisał:

Wakacje, urlopy, sesje, zerwanie z nałogiem, niechęć, kolejne libacje, kucie, wyjazdy do babci,
zejścia do piwnicy (bezpowrotne :]) i kilka innych. Bez zaproszenia chyba już nie wrócą ;D

No ta... Elyta się rozeszła i teraz trzeba ich zapraszać, bo inaczej to nawet się na plebs nie obejrzą. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: ?

1. Sonic1575
2. Fimar

Mam nadzieję, że zaczniemy najpóźniej w poniedziałek bo jak nie to będę musiał się wypisać z listy. Nie obawiajcie się to samo tyczy się Fiarota, więc On też się zapisze na tych samych zasadach co ja;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:03, Phelela napisał:

Ja moge być MG już pisałem ;];] Ale to zalezy od was ;]

Hm... Może lepiej jeszcze nie? Nabierz jeszcze trochę doświadczenia w FM. Twoje ostatnie... występy niezbyt dobrze o Tobie świadczą, delikatnie mówiąc. Poćwicz też nad słowem pisanym, gdyż dobry MG charakteryzuje się tym, że można łatwo go rozczytać i zrozumieć o co mu chodziło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz nie będę brał MGowania. Tzn. nie w tej edycji, w następnej - tak koło 20 lipca. Teraz mam wyjątkowo parszywy nastrój na kilka dni załatwiony przez siebie... A AMŚ 2007 to exclusive, więc zgłaszać się na gg i zapisywać. Ilość miejsc ograniczona. W wiadomości podać: imię i nazwisko granej postaci, reprezentowany kraj i oczywiście trunek. Byle 40% lub więcej :P
Odsyłam do poprzedniej edycji AMŚ: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=13402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek parę słów o właśnie ukończonej edycji:

Przede wszystkim wielkie gratulacje dla windowsa, który zagrał bardzo dobrze jako katani. Miał nosa do sprawdzeń mafiozów, a to jest najważniejsze w tej roli. Najpierw wskazał na Magwisienkę i wcale mu się nie dziwię :] . Swoim zachowaniem w pierwszym linczu pokazała aż nazbyt dużą chęć przeżycia jak na zwykłego mieszkańca - momentalne doprowadzenie do remisu, aby ratować własną skórę zwracało uwagę i mogło wydać się podejrzane. Trochę szkoda, że już wówczas gracze sami z siebie nie zdecydowali się poznać jej tożsamość poprzez lincz, ale większość jak to zwykle bywa drugiego dnia wolała strzelać. Na szczęście później mieszkańcy wyciągnęli słuszne wnioski, choć trochę to trwało ;P .
Tutaj też trochę podziwiam windowsa za cierpliwość, bo ja na jego miejscu widząc, że reszta nie chce pójść za moim głosem, raczej nie ukrywałbym się dłużej, tylko powiedział prosto z mostu co i jak ;D . Windows tego nie zrobił, chociaż w niektórych swoich wypowiedziach moim zdaniem aż nazbyt wyraźnie sugerował swoją rolę, przez co nieco ryzykował, że mafia może wziąć go na celownik. Jednak w tym wypadku postąpił słusznie, gdyż za trzecim sprawdzeniem udało mu się trafić w drugiego mafioza i było praktycznie po grze.
Tutaj na chwilę zatrzymam się przy LifaRze - grał naprawdę dobrze, czasem wymieniał parę słów z innymi, aby za bardzo nie pozostawać w cieniu i był poza podejrzeniami reszty graczy. Jego jedynym, ale niestety decydującym błędem było zostawienie windowsa przy życiu, mimo że po linczu na Magwisience, do którego ów gracz tak zażarcie namawiał innych, było niemal pewne, że nie może być on jej partnerem.
Na koniec zaś do akcji wszedł MG Kukowsky ;] . Nie powiem, jego zagranie było nietuzinkowe i wymagało sporo odwagi :) . Sam nie wiem, co bym czuł będąc wówczas na miejscu graczy. Na pewno w pierwszym momencie bym totalnie ''zgłupiał'', a później... nie mam pojęcia ;P . W każdym razie jako obserwator nieźle się uśmiałem, widząc, że winny LifaR jednak jest ''niby niewinny'', a edycja trwa nadal :] . Zakończenie było oryginalne, ale mam nadzieję, że przyszli MG jednak nie będą podążali tym śladem ;P .

Co do najbliższej edycji to jak widzę nie ma jeszcze MG, nie ma graczy, nie ma niczego... czyżby Kononowicz jednak doszedł do władzy ;P ? A szkoda, bo - tak jak już mówił Fimar - gdybyśmy zaczęli najpóźniej pojutrze, tj. w poniedziałek 9 lipca, to chętnie bym zagrał. Niestety, późniejszy termin rozpoczęcia dyskwalifikuje mnie automatycznie z gry, ponieważ 16 lub 17 lipca najprawdopodobniej znowu wyjeżdżam, więc nie byłbym w stanie dograć tej edycji do końca. Dlatego też jeśli nagle sprawy przyjmą szybki obrót - znajdzie się MG (niedawno zresztą było sporo kandydatów na to stanowisko, podobno teraz miał być nim DevilFish, ale on coś się nie odzywa w temacie) oraz odpowiednia ilość graczy to ja również się dopiszę, jeżeli zaś nie to niestety moja przerwa od FM jeszcze trochę potrwa :/ . Będę śledził temat na bieżąco i obserwował ewentualny postęp w rozpoczynaniu kolejnej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się