Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Grałem w Mafię i jest rzeczywiście niezła. Jedna z najlepszych gier w historii. Dobra fabuła, niezła grafika i przede wszystkim grywalność. Czekam na Mafia 2.
PS
Forumową Mafię też lubię. Nie wiem, która lepsza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 11:58, glizda101 napisał:

Forumową Mafię też lubię. Nie wiem, która lepsza ;D

Ja wiem, która... Dlatego tytuł tematu zwrócił moją uwagę. Zdecydowanie wolę FM od gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 słowa.... GENIALNA FABUŁA!
Trzymała w napięciu przez cała gre (chyba 20 misji), zaskakujące zwroty nie pozwalała odejść od kompa! Moja 3 ulubiona gra zaraz po Gothicu i jestgo następcy

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w Mafii podobał silnik jazdy samochodem. Taki arkadowy ale jednak jakby oddający fizykę tamtych aut. No i grafika do teraz mnie się podoba. Btw. czy w misji gdzie byly wyscigi na torze tez oszukiwaliście jadąc na skróty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia mhh}) Superancka gra. Przeszedlem ja raz i musialem oddac koledze teraz czekam tylko kiedy wejdzie do sklepow jako klasyka wtedy na bank kupie, najlpesz gra w jaką gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj właśnie w nią grałem u kumpla i po raz kolejny stwierdziłem, że ta gra ma najlepszy klimat ze wszystkich, jakie widziałem. Chcę film na podstawie gry (byle nie Uwe Bolla;))!!!!!!!! Mam nadzieję, że szybko będzie w NWR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 15:34, ArtuRPGpl napisał:

> NAjlepsza gra na swiecie
> przeszłem ja...29 razy nie mozna sie od niej oderwac:D

ja 9 ale zamierzam 10



Ja spróbuje 30:)
Ją mozna przechodzic 10000000000 razy i sie nie znudzi
Ostatnio kupiłem The Godfather i uważam że mafia nadal nie pobita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 13:48, SwenG napisał:

Mnie się w Mafii podobał silnik jazdy samochodem. Taki arkadowy ale jednak jakby oddający fizykę
tamtych aut. No i grafika do teraz mnie się podoba. Btw. czy w misji gdzie byly wyscigi na
torze tez oszukiwaliście jadąc na skróty ? ;)

Na skróty się chyba nie dało jechać, bo gra nie zaliczała okrążenia wtedy. I to było brutalne ;P Trzeba było metodą konwencjonalną przechodzić. A łatwe to nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 18:19, glizda101 napisał:

Na skróty się chyba nie dało jechać, bo gra nie zaliczała okrążenia wtedy. I to było brutalne
;P Trzeba było metodą konwencjonalną przechodzić. A łatwe to nie było..

Pytałem się czy też jeździliście na skróty, więc ja jechałem i dało się ;) Już nie pamiętam jak to się robiło, ale jechało się na skróty i chyba rozbijało i przenosiło cie na checkpoint daleko przed całą grupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować