Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serious Sam 3: BFE - długość kampanii i długi gameplay

20 postów w tym temacie

Nie powiem zebym byl zachwycony. Pokochalem oba starcia za klimat i miodnosc, polubilem 2ke za humor (Cecil dragon i porwanie ksiezniczki FTW!). 3ka jakos wyglada mi jak budzetowy CoD z potworkami zamiast zolnierzy. No i ten mlot (wolalem pile mechaniczna) oraz pistolet maszynowy (szkaradztwo) wolaja o pomste do nieba... Czy tak trudno byloby stworzyc 3cie starcie? Jedna zmiana klimatu Samowi nie pomogla, drugiej IMO tez sie raczej nie poszczesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serious Sam 3: BFE spokojnie oferuje 10-15 godzin zabawy, e tam. Co to jest 10 godzin grania ? :) A gra kosztuje 120 zł no proszę was... Takie projektowanie gier idzie w złym kierunku. Ale ile można oczekiwać od shootera ? :) Najlepiej robić gry na 3 godziny za 250 zł jak to jest na konsolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne w swojej prostocie :D Banalna rozwałka i kupa flaków w nieżenującym opakowaniu - nie mogę się doczekać :D

Trochę szkoda, że lokacje takie płaskie, aż zalatuje Wolfem3D ;] Chociaż widząc jak przeciwnicy rozlatują się na kawałki, mogę im tą płaskość wybaczyć ;D Wreszcie zapowiada się oldschoolowy shooter, w którym strzelanie będzie satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Love it :D Na taką właśnie grę czekałem od czasu skończenia drugiego starcia. Czas wydaje się krótki, ale wszystko wyjdzie w praniu. Tu się wybierze najwyższy możliwy poziom trudności, tam się loadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 01:42, vegost napisał:

Serious Sam 3: BFE spokojnie oferuje 10-15 godzin zabawy, e tam. Co to jest 10
godzin grania ? :) A gra kosztuje 120 zł no proszę was... Takie projektowanie gier idzie
w złym kierunku. Ale ile można oczekiwać od shootera ? :) Najlepiej robić gry na 3 godziny
za 250 zł jak to jest na konsolach :)


Serious ma też multi i coopa, więc 10-15 godzin jest w pełni do zaakceptowania. shootery sprzed lat nie są przecież jakoś zdecydowanie dłuższe, a i krótsze się trafią. dla mnie 10-15 godzin oznacza co najmniej tydzień zabawy, więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się zastanawiam czy niektórzy to na tą grę patrzą pod kątem "zaliczyć-zostawić"... przecież ten czas to jest podany właśnie dla takich osób. Ci, którzy będą chcieli się bawić (bo tutaj o graniu chyba mówić nie można tylko ostrej zabawie) będą w to grać nawet setki godzin... tutaj przejdą singla na wszystkich poziomach trudności... tutaj wpadnie multi i co-op... pewnie znajdą się znajomi, którzy powiedzą "dawajcie naparzamy w Sama" i też trochę się pogra. Jeżeli wcześniejsze części SS robią do dzisiaj furorę to pewnie trójka będzie robiła podobną.

Co do gameplay''u... jeszcze bardziej zaostrzył mi apetyt... ciekawe jest to że mógłbym znaleźć wiele innych gier, na które czekam, a i tak pewnie wybór padł na Sama... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest to po prostu stary Sam :)
Pytanie tylko czy taki kształt gry się w dzisiejszych czasach obroni. Tzn. wiadomo, że znajdą się chętni na staro-szkolną strzelankę ale czy sprzedaż będzie zadowalająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to późna wersja gry, ale to co tutaj pokazali jest zwyczajnie brzydkie (żeby nie napisać inaczej). Weźmy okolice 8:28, gdzie pruje do jakiegoś dużego bydlaka w oddali - popatrzcie na krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 08:17, pepsi napisał:

Serious ma też multi i coopa, więc 10-15 godzin jest w pełni do zaakceptowania. shootery
sprzed lat nie są przecież jakoś zdecydowanie dłuższe, a i krótsze się trafią. dla mnie
10-15 godzin oznacza co najmniej tydzień zabawy, więc jest ok.


Teraz shootera bez multi nie uświadczymy to żadna nowość :) Też lubię sobie podzielić 10 godzin na parę dni. Satysfakcja przede wszystkim ;p Pamiętam MW jak podzieliłem na cztery dni ;p No nic, zobaczymy jak to będzie i czy rozgrywka będzie tak cool jak kiedyś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 14:52, BEZELL napisał:

uuu... widzę, że pan Sam będzie miał w gaciach pięć tysięcy magazynków! Normalnie Rambo!

Lepsze to niż "realizm" w Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować