Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft potwierdza kalendarz wydawniczy. Assassin`s Creed III na PC już bez daty premiery

27 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Francuska firma Ubisoft upubliczniła listę swoich gier wraz z ich terminami wydania. Zaprezentowała także zestaw tytułów, które będzie można nabyć w dniu premiery Wii U.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft potwierdza kalendarz wydawniczy. Assassin's Creed III na PC już bez daty premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeeaaah, we love PC!!!!1111!!!

Tyle w kwestii ratowania świata przed jego końcem w 2012... Pewnie dopiero w marcu lub kwietniu 2013 i to dopiero jeśli rzeczywiście nie skończy się 21 grudnia 2012r..

Way to go UBISOFT, znowu udowodniliście że kochacie komputery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu nagłówka przypomniałem sobie dokładnie ten artykuł, który został przytoczony (i przy okazji się pośmiałem).
Wygląda na to, że data ogłoszenia opóźnienia premiery jest coraz bliżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam :) wyjdzie na konsole - będą recki, dowiemy się czy w ogóle warto składać preorder :)
a ubi znowu doda pełny komplet dlc i będzie spoko :)
ja tam nie płaczę, w wakacje Prototype 2, potem Sleeping Dogs, a zakończymy Darksiders 2.
A za 2 tygodnie nowy Ghost Recon ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie jest jeszcze potwierdzone. Oby bylo,bo mialem zamiar pograc sobie w listopadzie :(

PS. Sry za brak polskich znaków,cos mi sie zrobilo z klawiatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hie hie hie hie... I po to właśnie [oraz gwoli uciągnięcia nowych tytułów] pokupiłem konsolę ;]
Jeżeli nic się nie zmieni, to Ubi zagra naprawdę po chamsku.
Deal with it. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu do premiery robią małe, nieznaczne poprawki czy robią jednak dopiero robią port na PC :)

Jak przesuną premierę wersji PC to chyba tym razem odpuszcze sobie AC. Nie lubię być dyskryminowany za to, że wolę gry na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... kiedy pracownik Ubisoftu zarzekał się, że premiera będzie równocześnie z konsolami, mówiłem, że uwierzę jak zobaczę. Jak widać się nie pomyliłem. Ubi nigdy się nie zmieni i raczej już nigdy nie odzyska mojego zaufania. Nawet nad Watch Dogs zastanowię się trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej firmie już mnie nic nie dziwi. Przestałem kupować ich tytuły za czasów Assasin Creed II (powstrzymałem się). Później przyszedł czas że chciałem From Dust i wpadłem w dół kłamstw i kombinacji ze strony Ubisoftu oraz jednej z nielicznych sytuacji gdy Steam zwracał pieniądze za grę i pozwalał ją oddać :|.

Jak oni myślą że kupię jeszcze coś od nich to są w grubym błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dość cierpliwy, bo AC to fajna seria. Ale tak już cudują, że chyba sobie odpuszczę.
-brak wsparcia dla klawiatury
-EK głównie z ULC
-tysiącpieńćsetstodziewięćset ULC z czego każde do nabycia gdzie indziej (*chyba, że unlockerem)
-znów obsuwa na PC
-zapowiedziane 10 części trylogii
-i pewnie znowu DLC jak w AC: R ładne, ale mało grywalne mapki za kupę forsy (przy czym w podstawce były właściwie 3 "duże mapy"*) i jeden z ważniejszych wątków w DLC bankowo wyciętym z gry (skąd niby dodatkowe portale w podstawce?)
*było 9 małych map, które były częściami 3 dużych. Zależnie od trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 11:35, NemoTheEight napisał:

Byłem dość cierpliwy, bo AC to fajna seria. Ale tak już cudują, że chyba sobie odpuszczę.
-brak wsparcia dla klawiatury


Czy ktoś to potwierdził?, ponoć ma zostać takie sterowanie jak obecnie, po prostu nie będą go ulepszać

Dnia 14.06.2012 o 11:35, NemoTheEight napisał:

-EK głównie z ULC


w EK jest świetna figórka i dziennik i dla nich ją zakupię

Dnia 14.06.2012 o 11:35, NemoTheEight napisał:

-tysiącpieńćsetstodziewięćset ULC z czego każde do nabycia gdzie indziej (*chyba, że
unlockerem)

Dnia 14.06.2012 o 11:35, NemoTheEight napisał:

-znów obsuwa na PC


obsówa na pewno nie będzie duża, te dwa tygodnie spokojnie wytrzymam

Dnia 14.06.2012 o 11:35, NemoTheEight napisał:

-zapowiedziane 10 części trylogii


trylogia kończy się na trójce ( dodatki do dwójki traktuję właśnie jako dodatki ), potem zacznie sie historia innej postaci i jej przodków, dla mnie, super

Dnia 14.06.2012 o 11:35, NemoTheEight napisał:

-i pewnie znowu DLC jak w AC: R ładne, ale mało grywalne mapki za kupę forsy (przy czym
w podstawce były właściwie 3 "duże mapy"*) i jeden z ważniejszych wątków w DLC bankowo
wyciętym z gry (skąd niby dodatkowe portale w podstawce?)
*było 9 małych map, które były częściami 3 dużych. Zależnie od trybu.


nikt nikomu nie nakazuje kupować DLC, nie kupiłem jeszcze żadnego i żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 11:35, NemoTheEight napisał:

-zapowiedziane 10 części trylogii

Trylogia jak sama nazwa wskazuje ma zawsze trzy części. 10 części serii to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 13:35, mati285 napisał:

Trylogia jak sama nazwa wskazuje ma zawsze trzy części. 10 części serii to co innego.


Ale Assassin''s Creed to nie trylogia. Już nie. Początkowe założenie przy projektowaniu serii brzmiało że będzie to trylogia. Teraz już wiemy za to że trylogią będzie tylko i wyłącznie historia Desmonda, a potem powstaną kolejne gry o Assassynach. Assassin''s Creed to będzie seria w której będziemy mieć zamkniętą trylogię opowiadającą o Desmondzie i jego przodkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować