Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 15:56, GuzikTheGreat napisał:

no dobra to co z tymi platynami ?
bedzie Rome z dodatkami czy nie ?
cos juz ktos wie ??


Na razie oficjalnych wiadomości jak nie było tak nie ma. Ale może coś przed wakacjami się ruszy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 16:06, master matrox napisał:

Ale może coś przed wakacjami się ruszy


tymi czy nastepnymi :P
wsciekly jestem bo swoja Zlota Edycje sprzedalem jak tylko wyszly plotki ze ma byc calosc w platynie a tu teraz cisza - psia mac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 11:59, xbit71 napisał:

> ID

Co to jest?:))


To Icewind Dale poprostu ;) Ale ja zastanawiam się czy nie lepiej wydać tych gier w EXN? Czy może zależy wam na wydaniu dlatego lepsza byłaby platyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być będzie, póki co oczekuj, że sam Spellforce spadnie do XKN, a do Platyny czy innej serii za ~50zł trafi Spellforce 2 Złota Edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Radiostacji gram.pl mówiono o grach z nowego, już ostatniego rzutu Fajnej Ceny. Z tego co zapamiętałam to były: Cezar IV, Scarface, FM 2007, Broken Sword IV i Settlers II: Dziesięciolecie. Całkiem niezłe tytuły :)
A jeżeli takie info gdzieś już było to przepraszam, ja nigdzie nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:06, Magwisienka napisał:

Dzisiaj w Radiostacji gram.pl mówiono o grach z nowego, już ostatniego rzutu Fajnej Ceny. Z
tego co zapamiętałam to były: Cezar IV, Scarface, FM 2007, Broken Sword IV i Settlers II: Dziesięciolecie.
Całkiem niezłe tytuły :)
A jeżeli takie info gdzieś już było to przepraszam, ja nigdzie nie widziałam.

Hm...Scarface na pewno zakupię,a i może jeszcze Broken Sword...takie pytanko..ile Fajna Cena kosztuje bo wyleciało z głowy..29,90 czy 39,90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Settlers dziesięciolecie nie wyszedł pierwotnie w cenie 5 dych? Więc nie wiem jaki ma sens wrzucania go do fajnej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:38, Adamoo007 napisał:

Hm...Scarface na pewno zakupię,a i może jeszcze Broken Sword...takie pytanko..ile Fajna Cena
kosztuje bo wyleciało z głowy..29,90 czy 39,90?

Sugerowana cena to 49.90, ale można dostać już za 39.90. Wystarczyło do sklepu zajrzeć...
Rafcio Master---> Mnie się pytasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:45, Rafcio Master napisał:

A czy Settlers dziesięciolecie nie wyszedł pierwotnie w cenie 5 dych? Więc nie wiem jaki ma
sens wrzucania go do fajnej ceny...


Z tego co wiem to Settlers Dziesięciolecie wyszedł od razu właśnie w Fajnej Cenie. Po więcej info to do Kamila_i_Macka, oni sie na tym znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem to. Settlersi od razu wyszli w Fajnej Cenie. Więc naprawdę nie rozumiem tego, to wygląda tak jakby gra miała 2 premierę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 16:21, Rafcio Master napisał:

Sprawdziłem to. Settlersi od razu wyszli w Fajnej Cenie. Więc naprawdę nie rozumiem tego, to
wygląda tak jakby gra miała 2 premierę xD


To nie będzie druga premiera :-) Magwisienka dobrze usłyszała, ale coś umknęło chyba... Nie słuchałam tej audycji, może pominęli istotny szczegół. Stay tuned miłośnicy Settlersów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponieważ nie ma osobnego tematu dla serii superseller to dopiszę się w tym
w najnowszym rzucie, nie wiem jeszcze kiedy, będzie:
Dreamfall
Kozacy 2 złota edycja
Max Payne 1 i 2
Rise of Nations Gold
Tomb Raider Legenda
Twierdza 2 Deluxe
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:09, Ktomasz2 napisał:

Ja bym chciał w platynie Broken Sword, ale do tego jeszcze troche.

Broken Sword podobno ma być w Fajnej Cenie już w czerwcu. Więc w Platynie raczej go nie uraczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm moze bedzie to dodatek do Settlersow II ? Wikingowie czy jakos tak (wydana tylko w Niemczech)

tylko ciekawe czy bedzie razem z podstawka (dziesieciolecie) czy jednak osobno ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać się, czy Ceazar IV wydany w Fajnej Cenie będzie również wydany na 3 płytach CD?? Niby drobiazg, ale 1 płytka DVD jest znacznie wygodniejsza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich informacji powinienem dowiadywać się stąd, bezpośrednio od wydawcy a nie z prasy. Stoję dzisiaj sobie przy kasie w markecie. Z nudów oglądam "Game Ranking" a tam duża, całostronicowa reklama "Platynowej Kolekcji" i zapowiedź trzech nowych tytułów: Company of Heroes, Neverwinter Nights 2 (dwie wersje pudełka oczywiście) i Settlers V: Złota Edycja. Data premiery to jakoś pod koniec czerwca, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować