Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 22:32, Xqu napisał:

Jakby nie ta "profesjonalna czeska wersja językowa" :P to można by sobie załatwić, a tak...


no... xD z resztą czeski jest lekko do polskiego podobny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 10:11, tuna napisał:

> Jakby nie ta "profesjonalna czeska wersja językowa" :P to można by sobie załatwić, a tak...


no... xD z resztą czeski jest lekko do polskiego podobny xD

Mozliwe zeby w jakiejs z tych serii zamiescic Condemned ?? Prosze o ta gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może troszkę odkopę temat. Mam pytanie - Starcraft jest w "Antologii Blizzarda" i teraz się tak zastanawiam...czy nie dało by się tego wydać oddzielnie wraz z dodatkiem? W zasadzie nie wiem czemu narzekam bo dostaję i diablo i WII xD ale tak mnie to zastanawia. Ostatnio Antologia jest w czołówce kupowanych produktów i pewnie właśnie dla SC. No i czemu wtedy nie było żadnej polonizacji? Czyżby tytuł tak stary a jednak tak kultowy nie doczeka się wersji polskiej? W sumie to jednak te angielskie speeche budują klimat.
En Daro adun forumowicze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:41, Piterko napisał:

może troszkę odkopę temat. Mam pytanie - Starcraft jest w "Antologii Blizzarda" i teraz się
tak zastanawiam...czy nie dało by się tego wydać oddzielnie wraz z dodatkiem? W zasadzie nie
wiem czemu narzekam bo dostaję i diablo i WII xD ale tak mnie to zastanawia. Ostatnio Antologia
jest w czołówce kupowanych produktów i pewnie właśnie dla SC. No i czemu wtedy nie było żadnej
polonizacji? Czyżby tytuł tak stary a jednak tak kultowy nie doczeka się wersji polskiej? W
sumie to jednak te angielskie speeche budują klimat.
En Daro adun forumowicze xD

tu sie rozchodzi o to ze blizzard nie chce zamiescic swoich gier w tak taniej serii jak np XKN .Jesli gry mialyby byc rozdzielone byly by zapewne w XKN.Tak masz za 40/50 zl cala antologie wiec nie ma na co narzekac .Taniej nie znajdziesz a gdybys mial kupowac gry oddzielnie bylo by nieoplacalnie.SC napewno nie ebdzie w zadnej tanszej serii bo teraz jest jego 2 mlodosc .Wskoczyl na szczyty list sprzedazy w GB i USA bo wychodzi 2 czesc i ludzie przypominaja sobie korzenie .Ale jesli SC doczeka sie wejscia do XKN mozesz byc na 100% przekonany ze bedzie w polskiej wersji jezykowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem powiedzieć że jestem baardzo pozytywnie zaskoczony wydaniem NWN2 w platynowej kolekcji, nawet niektóre premierowe wydania nie są tak bogate (gra + soundtrack + 2 mody i patch + drukowana instrukcja i poradnik [ten drugi kolorowy]). Zobaczymy jeszcze jak ruszy po upgrade sprzętu, teraz nawet nie instaluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo Złota Edycja, to nie jest "seria" wydawana przez CDP, tylko rodzaj, np złota edycja Heros 3, to jest Heros 3 z dodatkami, a załóżmy Platynowa Kolekcja (z resztą moja ulubione) to jest "seria" wydawana przez CDP. A więc podsumowując złota edycja nie powinna być w temacie, ale mniejsza o to (w zasadzie to nie było pytanie, ale kit :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zlota Edycja, a właściwie gry w niej wydawane z dodatkami, nie zawsze są łączone z innymi seriami, a przynajmniej nie od razu. Tak było, z np: Złotą Edycją Gothic''a 2 lub ZE Warhammer''a 40000. Więc jak widzisz, to jest jedna z serii wydawniczych CDP, więc dobrze, że znalazła się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.. Złota Kolekcja to taka seria, w której znajdują się świetne tytuły wraz z dodatkami do nich. Jak na razie w serii są:

- Warhammer: Dwan of War + Winter Assault + Dark Crusade
- Hereos V + Kuźnia Przeznaczenia
- F.E.A.R + Extraction Point
- Age of Empires III + WarChiefs

Każda z nich kosztuje 99,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro teraz jest rozmowa o Platynowej Kolekcji i Złotej Edycji to mnie dziwi to, że jak wejdę do sklepu gram.pl to WarCraft III + The Frozen Throne pisze, że to jest - złota edycja, a na pudełku jest Platynowa Kolekcja ja na pudełku u siebie ( oryginalna gra ) nie mogę znaleźc złota edycja, jest tylko napis platynowa kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... po Złota Edycja to wydanie podstawki z dodatkiem lub dodatkami. tak też Złotą Edycję możesz mieć w XKN (HoMM3), PK (W3+TFT), ZK (W40k:DoW) czy w edycji premierowej (swego czasu Gothic 2 + Noc Kruka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do tych złotych, srebnych, platynowych, diamentowych edycji i kolekcji dochodzi Złota eXtra Klasyka ... szaleństwo. BTW. Wie ktoś jakie będą następne gry w tejże serii ? A może jakiś miły pracownik CDP zdradzi nam chociaż gatunek kolejnej gry ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 23:59, jackass napisał:

> się tak zastanawiam...czy nie dało by się tego wydać oddzielnie wraz z dodatkiem?


SC było już wydane wraz z dodatkiem w serii Superseller za 50 złociszy

>Ale jesli SC doczeka sie wejscia do XKN mozesz byc na 100% przekonany ze bedzie w

Dnia 30.06.2007 o 23:59, jackass napisał:

polskiej wersji jezykowej


Byłoby super... ale CDP to nie Cenega i nie tłumaczy każdej gry jaką dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja uporządkuję...

Serie wydawnicze:
- XKGK/NXK/XKN/XKG
- Platynowa Kolekcja
- Złota Kolekcja
- inne/premierowe (HoMM5+HoF, GothicIi+NK)
i tyle

Edycje:
- srebrna (teraz tylko HoMM5+HoF, kiedyś w edycjach BOXowych)
- złota
- diamentowa (póki co tylko NwN)
- saga

Tak więc jakaś gra może zostać wydana w dowolnej edycji w dowolnej serii.
Przykłady:
Dawn of War - Złota Kolekcja - Złota Edycja
Warcraft 3 - Platynowa Kolekcja - Złoda Edycja
Neverwinter Nights - Platynowa Kolekcja - Diamentowa Edycja
Baldur''s Gate - eXtra Klasyka Gold - Saga
Heroes of Might & Magic V + Hammers of Fate - inne/premierowe wydanie - Srebrna Edycja
Fallout - eXtra Klasyka neXt - Saga
Heroes of Might & Magic III - Nowa eXtra Klasyka - Złota Edycja (już nie ma w sprzedaży)
Gothic II + Noc Kruka - inne/premierowe wydanie - Złota Edycja

Mam nadzieję, że to jakoś nakreśli mój (najprawdopodobniej niej poprawny) tok rozumowania.

Nie są uwzględnione edycje kolekcjonerskie, bo to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:49, Taschon napisał:

Dobra, to ja uporządkuję...

<ciach>

Dnia 21.07.2007 o 12:49, Taschon napisał:

Mam nadzieję, że to jakoś nakreśli mój (najprawdopodobniej niej poprawny) tok rozumowania.


Brawo! Tylko osoba z działu serii CDP mogłaby to tak przejrzyście opisać, ale mnie wyręczyłeś :-)

Nazwa edycji (Złota, Srebrna, Diamentowa, Saga) określa "skład pakietu". Hirołsi 5 powinni być Gold, ale wtedy wiedziano, że będzie drugi dodatek, stąd Silver :-)

Nasza seria Platynowa Kolekcja zawiera zarówno złote edycje, jak i same podstawki.
Ale za to seria Złota Kolekcja to tylko wydania podstawek z dodatkami, ale tam już nie dodajemy dopisku "Złota Edycja" :-)
Coś za mało tych metali szlachetnych, stąd problemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:55, akne napisał:

Brawo! Tylko osoba z działu serii CDP mogłaby to tak przejrzyście opisać, ale mnie wyręczyłeś
:-)

Dzięki ;)

Dnia 22.07.2007 o 19:55, akne napisał:

Nazwa edycji (Złota, Srebrna, Diamentowa, Saga) określa "skład pakietu". Hirołsi 5 powinni
być Gold, ale wtedy wiedziano, że będzie drugi dodatek, stąd Silver :-)

Wiem. tak samo, jak ma dojć dodatek do Feara i AoE3.
A Homm5 nie jest oficjalnie z Złotej Kolekcji, prawda?

Dnia 22.07.2007 o 19:55, akne napisał:

Nasza seria Platynowa Kolekcja zawiera zarówno złote edycje, jak i same podstawki.
Ale za to seria Złota Kolekcja to tylko wydania podstawek z dodatkami, ale tam już nie dodajemy
dopisku "Złota Edycja" :-)

Fakt, ten błąd popełniłem.

Dnia 22.07.2007 o 19:55, akne napisał:

Coś za mało tych metali szlachetnych, stąd problemy ;-)

Rubiny, szmaragdy, szafiry. Wszystko przed Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować