Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ujawnia - Watch Dogs na next-genach bez 1080p

180 postów w tym temacie

>To jak się nazywasz nie jest mi do niczego potrzebne, nie o to będę pytał, nie tego dotyczy

Dnia 14.05.2014 o 21:36, aope napisał:

Twoje upieranie się. To czego chcę i na co się zgodziłeś, to porównanie identyfikacji
sieciowej twojej i twoich pozostałych kont przy których upierasz się, że nie są twoje.
Nic więcej. Niemniej te identyfikatory sieciowe podchodzą pod dane osobiste stąd było
pytanie.

Do tego bodajże jest potrzebna pisemna zgoda :).

Dnia 14.05.2014 o 21:36, aope napisał:

A co do tego, że prawdziwe personalia ma jedynie bank - rozumiem, że nie ma ich żaden
urząd a konto zakładałeś na szczoteczkę od zębów?

Konto na gramie? Hmmm myślisz ze ja na forach podaje prawdziwe dane? A jeśli chodzi o urzedy to hmm też mają pewnie.


Cygi Imię możliwe, nazwisko raczej nie. EoT :). Po 2 jak zapodajesz coś takiego to dowód plx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 21:38, Eternal101 napisał:

Do tego bodajże jest potrzebna pisemna zgoda :).


A Twoja to jest ustna? Bo wydaje mi się, że właśnie pisemna. Niemniej tak jak napisałem - muszę to skonsultować.

Dnia 14.05.2014 o 21:38, Eternal101 napisał:

A jeśli chodzi o urzedy to hmm też mają pewnie.


Pewnie mają? A gdzie składałeś pismo o dowód? Skąd brałeś i gdzie składałeś odpis aktu urodzenia? Czy Ty w ogóle jesteś świadomy tego, co wypisujesz?

Dnia 14.05.2014 o 21:38, Eternal101 napisał:

Konto na gramie?


Nie, chodziło mi o umowę z dostawcą internetu, za późno zmodyfikowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 21:40, aope napisał:

A Twoja to jest ustna? Bo wydaje mi się, że właśnie pisemna. Niemniej tak jak napisałem
- muszę to skonsultować.

Pisemna w formie nie elektronicznej, pasuję z moim własnoręcznym podpisem rozwijajac moją myśl.

Dnia 14.05.2014 o 21:40, aope napisał:

Nie, chodziło mi o umowę z dostawcą internetu, za późno zmodyfikowałem :P

Oki, internet jest podpisane na kogoś innego.

P.S. No dobra mają i co z tego? Przyjedziesz do urzędów i o moje personalia będziesz się pytał? Których w dodatku nie znasz?

P.S.1 Ide grać w CS'a GO ktoś chętny? A jak nie to wpadnę tu później 23-24 jakos ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 21:42, Eternal101 napisał:

Pisemna w formie nie elektronicznej, pasuję z moim własnoręcznym podpisem rozwijajac
moją myśl.


Tak jak napisałem - właśnie to muszę skonsultować.

Dnia 14.05.2014 o 21:42, Eternal101 napisał:

P.S. No dobra mają i co z tego? Przyjedziesz do urzędów i o moje personalia będziesz
się pytał? Których w dodatku nie znasz?


Nie potrzebuje twoich personaliów o czym już wcześniej pisałem [119]

btw - chcesz pogadać to łap na steam, ksywa taka sama jak tutaj, bo i tak wątek zaśmiecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest koszt aby gra działała płynnie to trzeba się z tym pogodzić, ale jednak rozczarowanie jest. Za dużego moim zdaniem twórcy konsol narobili nam apetytu przed premierą, jakie to te nextgeny mocne będą. Te filmy z czarodziejem na ps4 i różne wywiady z ludźmi z branży sprawiły, że daliśmy się na to nabrać. Spodziewałem się, że przynajmniej te wczesne gry z nowych konsol będą dorównywały jakością tym z pc, ale jest inaczej. Z jednej strony wiadomo, że grywalność na pierwszym miejscu, ale z drugiej full hd w telefonach to już nic dziwnego, wiec 720p na dużym telewizorze już trochę wieje sandałem. :p
Dlatego ja na konsoli zagrywam się praktycznie tylko w tytuły na wyłączność, bo bez tego praktycznie nie mają sensu istnieć.
I jeszcze na koniec http://30vs60.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ludzie, ludzie. Zamiast dyskusji, jakiejkolwiek, ale dyskusji, widzę personalne podjazdy i zabawy w prywatnych detektywów. To są chwyty poniżej pasa panowie i mniejsza o powody. W każdym razie nie to wiele wspólnego z tematem dyskusji. Tu w ogóle jest jakaś moderacja, czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było tak, że pierwsze produkty na nowe konsole były słabsze niż te, prezentowane później.

Przykład z brzegu: po premierze PS2 faktycznie różniły się od gier na PSXa, ale dopiero pod koniec ery PS2 zaczęły się pojawiać gry, które wykorzystywały pełny potencjał konsolki i wyciągały z niej dużo dobrego. Np. super wyglądał MGS3, podobnie Gran Turismo 4 jak dobrze pamiętam... znalazłoby się jeszcze kilka dobrych pozycji. Z drugiej strony prawda jest też taka, że różnica między erą PS3 a PS4 na razie są praktycznie niewidoczne, bo wiele rzeczy po prostu nie robi takiego wrażenia jak kiedyś. Że światłocień jest lepiej wykorzystywany? Że może nieco wyższa rozdzielczość? Nie... to raczej nie zadziała.

A jeśli chodzi o porównanie 30 i 60 FPS to ja różnicę widzę, bo często gram powyżej 30 i jak schodzi mi w te rejony to widzę małe zalagowanie w obrazie. Kwestia przyzwyczajenia czy ktoś gra ciągle na 30 FPS czy powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 00:29, eustachy80 napisał:

Heh, ludzie, ludzie. Zamiast dyskusji, jakiejkolwiek, ale dyskusji, widzę personalne
podjazdy i zabawy w prywatnych detektywów. To są chwyty poniżej pasa panowie i mniejsza
o powody. W każdym razie nie to wiele wspólnego z tematem dyskusji. Tu w ogóle jest jakaś
moderacja, czy cuś?

Jak dla mnie to też lekka przesada, dobrali się detektywi za dychę i teraz będą rozkminiać dawną karierę Eternala. Rozumiem, że można się z kimś nie zgadzać, ale bawić się w takie coś? Dziecinada.

O next-genach zdanie mam już wyrobione, zawód i tyle. PC jest jednak bardziej przyszłościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 09:09, QuandorX napisał:

O next-genach zdanie mam już wyrobione, zawód i tyle. PC jest jednak bardziej przyszłościowe.


Dziękujemy za te cenne wskazówki, do widzenia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 00:29, eustachy80 napisał:

Heh, ludzie, ludzie. Zamiast dyskusji, jakiejkolwiek, ale dyskusji, widzę personalne
podjazdy i zabawy w prywatnych detektywów.

Dyskusja z Eternalem/freak_manem nie ma sensu. On wie lepiej. Nie uczy się, mimo tego, że wszyscy mu mówią, że się myli. To już podpada pod czysty trolling i wszczynanie forumowych wojen. Zawsze w tych samych tematach (najczęściej o GTA V, link do mojego posta wrzucał Niflheim). Przypomina to crpgfana z dawnych lat.
Anyway, ostrzegałem go i sam się zgodził.
A swoją drogą, mógł troszeczkę wczoraj zmodyfikować swoje konto na GOLu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając starą platformę i chcąc przejść na nową, koszt upgrade''u PC o wydajności który pozwalał na odpalenie multiplatformowych gier w jakości i wydajności X360 i PS3 do poziomu w którym może rywalizować z XOne i PS4 jest mniejszy niż zakup nowej konsoli, bo mowa o karcie graficznej za 200 dolarów (R9 270 czy GTX760). A póki nie zobaczymy nowych silników dwurdzeniowy Intel czy AMD uzbrojony w 4-8gb ram wystarcza. Więc spokojnie można powiedzieć że sprzętowo nowe konsole są zawodem, bo po raz pierwszy od 20 lat przejście na nową platformę podczas jest premiery jest mniej ekonomiczne niż upgrade PC''ta. I to już w przypadku samej maszynki, nie trzeba nawet uwzględniać cen gier czy braku wstecznej kompatybilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 10:48, bVarador napisał:

Mając starą platformę i chcąc przejść na nową, koszt upgrade''u PC o wydajności który
pozwalał na odpalenie multiplatformowych gier w jakości i wydajności X360 i PS3 do poziomu
w którym może rywalizować z XOne i PS4 jest mniejszy niż zakup nowej konsoli, bo mowa
o karcie graficznej za 200 dolarów (R9 270 czy GTX760). A póki nie zobaczymy nowych silników
dwurdzeniowy Intel czy AMD uzbrojony w 4-8gb ram wystarcza. Więc spokojnie można powiedzieć
że sprzętowo nowe konsole są zawodem, bo po raz pierwszy od 20 lat przejście na nową
platformę podczas jest premiery jest mniej ekonomiczne niż upgrade PC''ta. I to już w
przypadku samej maszynki, nie trzeba nawet uwzględniać cen gier czy braku wstecznej kompatybilności.


1. Twoje myślenie jest porażające. Pal licho Destiny, Killzone Shadowfall, Second Son, Order 1886, Uncharted 4, Driveclub. Przecież w grach chodzi o to aby multiplatformy "ładniej" wyglądały na PC pal licho gameplay i lepsze gry... niemultiplatformowe. Lepiej kupić PC. FACEPALM. Idź se pograj w GTA IV na Einhancer po 6 latach od wydania na konsolach będziesz mógł potestować tego GTX 760 jak chodzi. Jak dobrze pójdzie to za kilka lat może też tak pograsz w GTA V HAHAHA. Nie na darmo Rockstar wpomniał o nowym projekcie na... konsole nowej generacji a nie na PC :) Także nic dziwnego że wspominasz tylko o multiplatformach HAHAHA... To jak exclusiv działa na człowieka przekonałem się sam widząc w akcji Uncharted 2. Zdałem sobie sprawę że na prowizorycznej maszynie do grania gra o takim kalibrze nigdy nie wyjdzie. Po miesiącu sprzedałem AMD 7950 za 1300zł i kupiłem PS3 za 700zł nówkę z play + pakiet gier. Także PC mam do internetu a do grafiki został się INTEL HD3000 z 2500K :)

2. Szkoda że nie wspomniałeś że wybranie PC jako platformy do grania nigdy nie było gorszym wyborem niż obecnie. Ale to częsta przywara osób które z PC zetknęły się po raz pierwszy w czasie obecnej długiej 7 generacji konsol i o tym jakie gry wychodziły na PC przed generacją PS3 i Xbox 360 jest im obce i nieznane. A były to czasy zaiste piękne kiedy piractwo było większe a mimo to sprzedaż gier wystarczyła na wypracowanie zysku. No ale cóż... może kiedyś wyjdzie Half Life Episode 3 :) Na konsolach nikt by sobie nie pozwolił aby początkowy exclusiv zakończył żywot bo twórcy: nie mają pomysłu na grę? nie w głowie im robienie gier na prowizoryczną platformę bez zysku? lepiej zbijać kokosy i usprawniać STEAM.

3. Odpal sobie Command & Conquer "wstecznie kompatybilny" :) na windows 8 na monitorze 4K w rozdzielczości 640x480. Pośmiejemy się razem. Odpal Diablo, Diablo II. Tymczasem na konsolach jest upscaling z możliwością emulacji gier na PS3 ze stareńkiego PSX i w takiego C&C lepiej się gra na PS3. Kompromicha, prawda :) Tak się składa że miałem wersję kompletną sagi C&C na PC ale śmiesznie to wygląda jak na ekranie 1080p menu wyboru jednostek jest w 640x480 :) Tak samo Diablo II świat w 1080p (oczywiście na modach bo w normalnej rozdzielczości to tragedia) a menu (wybór broni itp) i czcionka w 800x600. Zero upscalingu. To się nazywa PC''towa kompatybilność wsteczna. Oczywiście jeśli się uda odpalić grę na nowym Windowsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 14:34, TAPOUT napisał:

3. Odpal sobie Command & Conquer "wstecznie kompatybilny" :) na windows 8 na monitorze
4K w rozdzielczości 640x480. Pośmiejemy się razem.

>

Ho, ile ja się męczyłem z C&C na W8... Nawet wersja Gold po patchu 1.06c zalicza regularne crashe.
Na dublowanie obrazu (problem z małą wielkością mapy) zawsze był niezawodny sposób "zjedź do lewej, menu on/off i jazda", ale notoryczne zwiechy niweczą wszelkie próby ustabilizowania tej gry na nowym systemie.
Jedyny stary C&C, który działa poprawnie na W7/8 to ten: http://redalert1.com/ :) Z tym nie mam żadnych problemów, choć do SP jest tylko tryb potyczki i edytor map- żadnych misji, żadnych filmików, żadnego podkładu muzycznego (w Goldzie jest, ale potrafi się zwalić). Reszta starych gier, które posiadam wymaga albo specjalnych łatek (działających lub nie), albo musi być odpalana przez wirtualnego DOS-a za pomocą pokracznych komend (ustawianie trybu zgodności z reguły gówno daje, czasami wystarczy do odpalenia menusów, które nie działają). Jedynie zpatchowany Fallout 2 działa u mnie naprawdę stabilnie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 10:09, kodi24 napisał:

Dziękujemy za te cenne wskazówki, do widzenia;

Wiedziałem, wystarczy takim zwrócić uwagę i już zaczynają się docinki. Weź się człowieku nie pogrążaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 14:34, TAPOUT napisał:

może też tak pograsz w GTA V HAHAHA.


No tak, konsolowa brac ubzdurala sobie, ze pctowcy bez tego chyba umra. A prawda jest taka ze osobiscie nie wzialbym tej gry nawet za darmo.
Reszty nie komentuje, ot masa docinkow i gimbusowego przekamarzania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 17:01, QuandorX napisał:

> Dziękujemy za te cenne wskazówki, do widzenia;
Wiedziałem, wystarczy takim zwrócić uwagę i już zaczynają się docinki. Weź się człowieku
nie pogrążaj...


Po co z nim dyskutujesz to typowy rodzaj trolla musi mieć ostatnie słowo do powiedzenia i nawet gdy gada od rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować