Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Po pierwsze powitac konsula. Jestem bardzo wścipski i po doświadczeniach z CDP nie mogę się oprzeć aby trochę nie dodać ironii do swojego pytania na które liczę, że szczerze Pan odpowie.

O oto i one:


Jak wiadomo, seria Neverwinter Nights to jedna z namiodniejszych gier ostatnich lat. NWN2 jak i dodatek promował właśnie CDP. Jak już także wszyscy wiedzą, planowany jest kolejny dodatek, czy CDP także go wyda (wypromuje) i czy jeśli "Oczywiście że tak", tak samo będzie olewał graczy w związku z patchami / upgrade''ami polskiej wersji w stosunku do wersji np Angielskiej? hodzi mi tutaj o duże opóźnienia (np teraz już czekamy długo by wyrównać swoją wersję z wersją ang..).

Takie małe dwa w jednym pytanka, ale myślę, że nie tylko ja bym chciał usłyszeć na nie odpowiedzi.

P.S. Gracze grający w NWN2 w PL są sfrustrowanii i wściekli jeśli chodzi o patche od cdp poprawi się coś? (taki bonus ekstra pytanie za 3 PTS.)

Pozdrawiam, Dj_NEO_.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ukarze sie z premierowym

A za co, pytam, chcesz karać?

Dnia 21.05.2008 o 16:38, PanicZIUT napisał:

Wolę dwa razy sprawdzić zanim wam jakieś bzdury napiszę :)


Bzdury możesz spokojnie pisać bez uprzedniego sprawdzania ;-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie kiedyś wznowić ''serię'' Biały Kruk? Bo na razie skończyła się na jednym tytule: Świątyni Pierwotnego Zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram sobie gram w medievala total war II i zaraz mnie szlak trafi!!! ciegle mi sie wylacza i pokazuje ze medieval napotkal blad jakis. a ja go juz 3 razy przeinstalowywalem bo pierwszym pokazaniu sie bledu!!! nie podoba mi sie to. licze na pomoc w koncu to Wy wydajecie ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 23:33, Daredeville napisał:

gram sobie gram w medievala total war II i zaraz mnie szlak trafi!!! ciegle mi sie wylacza
i pokazuje ze medieval napotkal blad jakis. a ja go juz 3 razy przeinstalowywalem bo
pierwszym pokazaniu sie bledu!!! nie podoba mi sie to. licze na pomoc w koncu to Wy wydajecie
ta gre.


A mnie zaraz szlag trafi jak widze taki roszczeniowy post. Bo na zakladke Pomoc kliknac sie nie chce. Ani nawet zajrzec do tematu " MMedieval 2: Total War - oficjalny temat Pomocy Technicznej", ktory mozna znalezc pod tym adresem:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15441&u=449

A bezposredni link do pomocy technicznej dla tej gry:

http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=564

A jeszcze bardziej bezposredni link:

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=564&p=37

Dwie minuty szukania, ale latwiej miec roszczenia niz chec poszukania rozwiazania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
zwracam się z zapytaniem czy byłaby możliwość reedeycji "Najdłuższej podróży", i stworzenia jakiejś wiekszej paczki z serii "Driver" zbierającą 3 pierwsze części.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy World in Conflict, Gears of War i Unreal Tournament III ukażą się w Platynowej Kolekcji lub Topsellerze?
2. Kiedy NWN 2 przejdzie do Extra Klasyki Hit?
3. Kiedy NWN 2 Maska Zdrajcy i Medieval II TW Królestwa pojawią się w Extra Klasyce Dodatek?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
PS. Witamy w gramowej społeczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się spodziewać wznowienia Worms World Party, w jakimś packu, czy nawet osobno?
I jak sprawa ma się z pierwszą częścią Roller Coaster Tycoon? Istnieje jakaś szansa że pojawi się w ponownie w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy możemy sie spodziewać w eXtra Klasyce Planescape: Torment?
2. Czy istnieje możliwość ponownego wydania gier Kingdom Under Fire i Warrior Kings?
3. Kiedy w eXtra Klasyce pojawią się dodatki The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe i The Settlers: Dziedzictwo Królów - Legendy?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak kolejne to samo zapytanie ale niby dotyczy czegoś co jest na czasie :)

>>>> Czy zamieścicie Metal Gear Solida<<<<<<

Obojętnie którą część bo tera ciężko toto kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy gry Test Drive Unlimited, a raczej dodatku MegaPack do niej. Czy znane są jakieś szczegóły odnośnie premiery? Kiedy dokładnie dodatek zostanie wypuszczony do sprzedaży w Polsce?
Pytanie zadaję, gdyż jestem użytkownikiem forum i strony TDU.com.PL (jak większość graczy TDU w Polsce :) ) i wszyscy z niecierpliwością czekamy na premierę polskiej wersji owego dodatku, aby też - tak jak reszta śwata TDU - móc zasiąść za kółkiem nowych samochodów, jakich dostarcza MegaPack.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować