Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Planujecie podawac najbliższym czasie wyniki sprzedaży Wiedźmina w polsce lub na świecie. No i jeszcze miło by było dowiedziec się ile w Polsce sprzedano sztuk innych waszych gier (bardzo ciekawi mnie Diablo II).

Podoba mi się spropozycja pojawienia się Red Faction w jakiejś waszej taniej serii. Jak na razie trafiają tam tylko i wyłącznie gry, które nie sprzedawały się w innych. Strasznie to nudne. No i jeszcze co raz tzreci chciałbym zaproponowac wam, abyście dali jakąś antologię serii Gorky w np. Extra Klasyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zgubiłem kod produktu od age of empires 3czy jest możliwość zdobycia go gdzieś czy niestety muszę wyżucić grę do kosza i zakupić nową żeby sobie w nią jeszcze troszkę pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
zwracam się ponownie z zapytaniem czy byłaby możliwość reedeycji "Najdłuższej podróży", i stworzenia jakiejś wiekszej paczki z serii "Driver" zbierającą 3 pierwsze części.
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam angielska werje NWN 2 ( dostalem z karta graficzna ) czy dodatek Maska Zdrajcy bedzie dzialac z ta wersja ? jezeli nie to czy cos pomorze zainstalowanie jakiegos spolszczenia sciagnietego z internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do gwarancji, trzeba odsylac wszystkie nosniki a mam tego typu problem ze jeden z nosnikow zgubilem i to jest jedyny powod checi zgloszenie prozby o wymiane. Czy jesli wysle plyty bez jednego nosnika to otrzymam komplet. chodzi o Diablo II + Diablo II Expansion Set. Zgubiona zostala plyta z dodatkiem. Prosze o pomoc i z gory dziekuje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 20:26, AdamJam napisał:

Dlaczego jeszcze żaden PES nie ukazał się w taniej serii? Gdyby PES 2008 pojawiłby się
w TS kupowałbym w ciemno...


Niestety taka jest polityka wydawnicza niektórych zachodnich publiszerów.
Na chwilę obecną nie ma opcji wydania jakiegokolwiek PES w serii wydawniczej.
Też nad tym ubolewamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 19:10, REMIRIO napisał:

Mam pytanie zgubiłem kod produktu od age of empires 3czy jest możliwość zdobycia go gdzieś
czy niestety muszę wyżucić grę do kosza i zakupić nową żeby sobie w nią jeszcze troszkę
pograć.


Zdecydowanie, zgłoś się do działu pomocy technicznej gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 00:01, Kamilek71pp napisał:

mam pytanie co do gwarancji, trzeba odsylac wszystkie nosniki a mam tego typu problem
ze jeden z nosnikow zgubilem i to jest jedyny powod checi zgloszenie prozby o wymiane.
Czy jesli wysle plyty bez jednego nosnika to otrzymam komplet. chodzi o Diablo II + Diablo
II Expansion Set. Zgubiona zostala plyta z dodatkiem. Prosze o pomoc i z gory dziekuje.
Pozdrawiam!


Proponuję zgłosić problem do działu pomocy technicznej gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:29, VertigoŁDZ napisał:

Mam angielska werje NWN 2 ( dostalem z karta graficzna ) czy dodatek Maska Zdrajcy bedzie
dzialac z ta wersja ? jezeli nie to czy cos pomorze zainstalowanie jakiegos spolszczenia
sciagnietego z internetu ?


Proponuję zgłosić problem do działu pomocy technicznej gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 00:19, Blacksaad napisał:

witam
zwracam się ponownie z zapytaniem czy byłaby możliwość reedeycji "Najdłuższej podróży",
i stworzenia jakiejś wiekszej paczki z serii "Driver" zbierającą 3 pierwsze części.
pozdrawiam :)

Zatem ja zacytuje siebie samego...
"Szanowni,
Na tego typu pytania obawiam się że odpowiedzi ode mnie nie otrzymacie.
Nie z mojej złej woli. Cieszę się że interesujecie się jakie tytuły i kiedy trafiać będą do różnych serii ale...
W większości przechodzenie tytułów z premier do serii jest tajemnicą handlową - kwestie licencji, konkurencji, etc. Niestety nie mogę Wam takich odpowiedzi udzielić, aż do momentu kiedy "odtajniamy" najbliższe premiery.
O nich możecie wtedy przeczytać na kanałach newsowych.

Oczywiście mogę powiedzieć że pracujemy nad czymś ale to chyba oczywiste że takich gier jak World in Conflict, Gears of War i Unreal Tournament III tak łatwo na wymarcie nie przeznaczymy i wcześniej czy później trafią do serii."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko o StarCrafta; czy istniałaby możliwość wydania tej gry (razem z dodatkiem) poza pakietem "Antologia Blizzarda", np. w TopSeller? Chodzi o to, żeby nie trzeba było kupować całej "Antologii", bo np. Diablo mam już w 3 egzemplarzach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 21:07, Zagul napisał:

Co z Heroes Complete?
Kiedy wyjdzie i jak z dostępnością?
Myślicie o nowych grach w kolekcji wszech czasów?


Na chwilę obecną mogę powiedzieć tyle - cierpliwości.
Heroes Complete będą, wkrótce, może zanim się szkoła zacznie :)
Dostępność... na pewno będzie pre order na gram.pl, sprzedaż głownie w oparciu o sieć (gram.pl) ale także EMPiK / MediaMarkt / Saturn.

Myślimy nieustannie... Ale na razie skupmy się na Heroes Complete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 16:16, Inuki napisał:

Witam,

Mam pytanko o StarCrafta; czy istniałaby możliwość wydania tej gry (razem z dodatkiem)
poza pakietem "Antologia Blizzarda", np. w TopSeller? Chodzi o to, żeby nie trzeba było
kupować całej "Antologii", bo np. Diablo mam już w 3 egzemplarzach :-)


Obawiam się że na chwilę obecną jest to nie możliwe.
Tak jak wspominałem wcześniej Blizzard nie jest za bardzo zainteresowany wydawaniem gier w seriach.
Dużym naszym sukcesem było przekonanie Blizzard aby pozwolili nam wydać antologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 16:37, AdamJam napisał:

Czy jest jakaś szansa by CDP przejął prawa do wydawania obu KOTOR-ów?


Jakaś szansa zawsze istnieje ale w tej chwili nie prowadzimy żadnych rozmów w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować