Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Poland......Poland never changes (wyniki wyborów)

149 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2005 o 21:24, Grizzly. napisał:

W związku z wygraną Lecha Kaczyńskiego, uprasza się ludzi światłych o założenie w dniu jutrzejszym ciemnej odzieży na znak
żałoby narodowej.


Jutro ja i moja grupa Z politechniki warszawskiej już się zmówiła. Idziemy na czarno, a jak ktoś nie ma czarnych ubrań to niech leci do metal szopu, póki istnieje. BO metal shop to przecież satan, a tego kaczyński popierany przeez romana i radio maryja nie zniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:24, Grizzly. napisał:

W związku z wygraną Lecha Kaczyńskiego, uprasza się ludzi światłych o założenie w dniu jutrzejszym ciemnej odzieży na znak
żałoby narodowej.


Chciałbym zwrócić uwagę, że Kaczyński jeszcze NIE WYGRAŁ! To są dopiero wstępne sondaże z ankiet i może jakichś mniejszych lokali wyborczych. Na faktyczne dane jeszcze trochę musimy poczekać i dopiero po nich cieszmy się/smućmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam nad jedną sprawą...

W sondazach prowadził Tusk... miał dosc duzą przewagę... a teraz wygrywa Kaczor...:/ Może nie błoby to takie dziwne, ale w wiadomościach słyszy się, iż ludzie po prostu boją się przyznac że głosowali na Kaczyńskiego...

I tu chce zadać pytanie: Dlaczego ludzie na niego głosują skoro już na samo wejście się go wstydzą??? Co będzie potem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:32, Slug napisał:

> W związku z wygraną Lecha Kaczyńskiego, uprasza się ludzi światłych o założenie w dniu jutrzejszym ciemnej odzieży
na znak
> żałoby narodowej.

Chciałbym zwrócić uwagę, że Kaczyński jeszcze NIE WYGRAŁ! To są dopiero wstępne sondaże
z ankiet i może jakichś mniejszych lokali wyborczych. Na faktyczne dane jeszcze trochę musimy poczekać i dopiero po nich
cieszmy się/smućmy się.



Przykro mi. Wstępne wyniki pochodzą głównie z dużych miast, a tam więcej ludzi głosowało na Tuska. Jak dodadzą resztę głosów ze wszytskich wsi to przewaga Kaczora tylko się zwiększy. Cała nadzieja teraz w ptasiej grypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z wygraną Lecha Kaczyńskiego, uprasza się ludzi światłych o założenie w dniu jutrzejszym ciemnych rzeczy na znak żaloby.przekaż dalej.
(Informacja:
"Kaczyński 53,52% ; Tusk 46,48% (Gfk Polonia) " )

Cała myśląca Polska w proteście przeciw kaczyzmowi ustawia status na "Spieprzaj dziadu". Przyłącz się do nas!

Kaczyński wygrał, cała nadzieja w ''Ptasiej Grypie''!


... TAKIE są nastroje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2005 o 21:31, Monastor napisał:

Grizzly. -> Wątpię, poprostu szybko się rozniosło. Skąd jesteś???


Z Torunia, piękne miasto tylko jedna skaza... Rydzyk team. Rydzyk i jego babcie odniosły bardzo wiele w tych wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W sondazach prowadził Tusk... miał dosc duzą przewagę... a teraz wygrywa Kaczor...:/
Moim zdaniem, chodzi o to że sondaże są przeważnie przeprowadzane w dużych miastach, natomiast Polacy na wsiach zawsze będą za Polską, chociaż minimalnie socjalną(tak jak to będzie prawdopodbnie za rządów Pisu, ponieważ w Polsce prezdynet ma mało do gadania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:39, Grizzly. napisał:

Rydzyk team. Rydzyk i jego babcie odniosły bardzo wiele w tych wyborach.


miałeś kiedyś w ręku sprzęt marki "Dragunov 7.62mm"? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:39, KHRoN napisał:

W związku z wygraną Lecha Kaczyńskiego, uprasza się ludzi światłych o założenie w dniu jutrzejszym ciemnych rzeczy na znak
żaloby.przekaż dalej.
(Informacja:
"Kaczyński 53,52% ; Tusk 46,48% (Gfk Polonia) " )


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=759&pid=11

Dnia 23.10.2005 o 21:39, KHRoN napisał:

Cała myśląca Polska w proteście przeciw
kaczyzmowi ustawia status na "Spieprzaj dziadu". Przyłącz się do nas!


Gdzie i kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:39, KHRoN napisał:

kaczyzmowi ustawia status na "Spieprzaj dziadu". Przyłącz się do nas!

Lol... To też przed chwilą widziałem na GG :)

I jeszcze kawałek o Kaczaharadży i Kaczystanie (Polska znowu zniknie z mapy :( )

Grizzly. -> Ja ze Szczecina, to raczej nie ci sami bo to byli ludzie ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Co Wy macie do Lecha K. ?! To jest porządny człowiek z charkterem. Już od dawna było: "Kto mądry niech głosuje na Tuska" i takie tam pierdoły. Przynajmniej część z tych 50-iluś % ma rację i wie co zrobiła. Zrobiła dobrze. Ja głosować nie mogłem ( wiek... ), ale ja bym wybrał Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:45, Dark_Kai230 napisał:

Ludzie ! Co Wy macie do Lecha K. ?! To jest porządny człowiek z charkterem. Już od dawna było: "Kto mądry niech głosuje
na Tuska" i takie tam pierdoły. Przynajmniej część z tych 50-iluś % ma rację i wie co zrobiła. Zrobiła dobrze. Ja głosować
nie mogłem ( wiek... ), ale ja bym wybrał Kaczyńskiego.



Tak człowiek z charakterem ;) ....Prawie jak Andrzej Lepper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:45, Dark_Kai230 napisał:

Ja głosować nie mogłem ( wiek... ), ale ja bym wybrał Kaczyńskiego.

POPIERAM.
Lech K. jest najlepszym Prezydentem jaki miała Polska i napewno jest lepszy od Kaczora Donalda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech Kaczynski - Znany jest powszechnie topos, iż jest to człowiek (?), który 23 października 2005 r. został wybrany na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Specjaliści polityczni mówią, że niedalej jak w przyszłym roku ten człowiek na dobre "rozpieprzy" Polskę. Okres ten przejdzie do historii jako "IV Rzeczpospolita". Wszyscy mamy jednak nadzieję, że zostanie wykryta jakaś afera, w której Kaczyński odegra zasadniczą rolę i zostanie odwołany z funkcji prezydenta.
Jak na razie jedynym poważnym kandydatem do objęcia władzy po Lechu Kaczyńskim, jest jego zwolennik, który kilka dni przed pamiętnymi wyborami udzielił mu poparcia - Andrzej Lepper. Wróży się, że po miesiącu jego władzy nastąpi koniec świata.
CIEKAWOSTKI:
Już tego samego wieczora wyborczego, Roman Polański zapowiedział (w przypływie nagłej euforii), że rozpoczyna produkcję filmu. Proponowane tytuły "O dwóch takich co ukradli Polskę", "Kaczyńskich 2-óch"...Źródło: " http://pl.wikipedia.org/wiki/Kaczynski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW kolejna porcja cytatów:


Jaki jest telefon do NATO? Dzwonię po szybką interwencję. Wolałbym już wojnę domową niż Kaczora.

Kaczpospolita Polska wita
Hymn narodowy zmienią na "Kaczuszki"


... za parę dni (mam nadzieję) wszystko wróci do normy... może bramy piekielne się nie otworzą... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tusk przynajmniej nie poświęcałby zbyt dużo czasu i pieniędzy na rozliczanie się z przeszłością. Poza tym dopiero teraz zacznie się "jazda", tylko czekać aż wprowadzą zakaz handlu w niedzielę i podobne ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:49, Patryk R napisał:

Ja bym nie zagłosował ani na Tuska ani na Kaczyniaka z dwóch powodów wiek 14 lat a drugi to obydwoje nie nadają się na prezydenta


Racja, przecież Cimoszewicz się wycofał :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować