Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekły informacje na temat Deus Ex: Mankind Divided

54 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2015 o 09:11, Killyox napisał:

Nie wiem, czy wiecie, ale kontynuacja Deus Ex: Bunt Ludzkosci juz jest. Ale jest tak
beznadziejna, ze nawet pewnie o niej nie slyszeliscie.

Mowa o Deus Ex: The Fall.
https://youtu.be/b8gCQbmk0B4?t=822


Po 1. The Fall było beznadziejnie sportowane na PC. Jako gra mobilna było całkiem dobre.
Po 2. To jest prequel DX:HR a nie kontynuacja. Tak na dobrą sprawę to jest nawet prequel książki The Icarus Effect.


Co do newsa to jeszcze dziś dowiemy się czy to wszystko prawda.
Pokaz jest dziś na Twitchu o 18:00.
http://www.deusex.com/

Czekam na nowego Deusa. To moja ulubiona seria a DX:HR pokazało, że można nadal robić świetne klimatyczne gry dorównujące legendarnym pierwowzorom :)

To gdzie te preordery? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tą zapowiedź :) Human Revolution było rewelacyjne, IMO spokojnie pobiło nawet klasyczny pierwowzór. Rany... - super, że wyjdzie pełnoprawna odsłona marki i że nie jest to MMO albo jakaś popierdóła F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko napisać to co większość wyżej.
Cieszę się na samą myśl o nowym Deus Ex i czekam z niecierpliwością na jakieś wiadomości o Deus Ex: Mankind Divided.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co bym jeszcze z pocalowaniem reki wzial?

Human Revolution HD PS4 Remaster. Serio, tylko pod jednym warunkiem, musi, ale to MUSI pozostac ten zoltawy filtr. Bez niego to juz nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A wiecie co bym jeszcze z pocalowaniem reki wzial?
>
> Human Revolution HD PS4 Remaster. Serio, tylko pod jednym warunkiem, musi, ale to MUSI
> pozostac ten zoltawy filtr. Bez niego to juz nie to samo.

W takim przypadku, to jeszcze poproszę przenoszenie zapisanych stanów rozgrywki
z tej "Twojej" Human Revolution HD Remaster na PS4 do Deus Ex: Mankind Divided ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A wiecie co bym jeszcze z pocalowaniem reki wzial?
>
> Human Revolution HD PS4 Remaster. Serio, tylko pod jednym warunkiem, musi, ale to MUSI
> pozostac ten zoltawy filtr. Bez niego to juz nie to samo.

Raczej złoty Piotrze :> Rozumiem, że z dodatkiem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Potwierdziły się informacje, że Deus Ex: Mankind Divided to nie żaden wybryk ze strony rosyjskiego portalu, a faktycznie będąca w produkcji kontynuacja Deus Ex: Bunt Ludzkości."

To jest świetna wiadomość, doskonale, że to nie były żadne ploty.
Teraz tylko czekam na więcej informacji i trzymam kciuki za Deus Ex: Mankind Divided.
Oby 2016 to był ten rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, wygląda pięknie, cudownie wręcz. Zauważyliście podobieństwa do Crysisa? Ficzery jak nano tarcza i sposób w jaki może modyfikować swoją broń? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super informacja! Od dzisiaj czekam z niecierpliwością na nowego Deus Ex. A pisząc tego posta słucham soundtracku z Human Revolution. Mam nadzieję, że gra będzie co najmniej tak dobra jak wspomniane Human Revolution. Choć w tym przypadku pre-order EK wezmę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> bochater martwił "tosterem" ale tak gracz 100% chętnie wykorzystywał technologie eh tak
> nie logika fabularna w niektórych grach.

Zrób mały edit na bohaterze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bunt Ludzkości mną pozamiatał, mam tylko nadzieje że naprawią dwie wielkie wady gry (jedna została naprawiona w rozszerzonej wersji). Jedna to żeby bossów można było pokonać bez jednego strzału oraz druga aby nie ograniczyli znów sztucznie świata. Niby jesteśmy w wielkim mieście a tylko jedna czy dwie ulice dostępne ;/ to mnie wkurzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować