Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowe GTA V bije 3,5-letni rekord TES V: Skyrim!

27 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2015 o 13:09, Piotr13PL napisał:

Do tego jak ładnie i płynnie chodzi! Optymalizacja kopie tyłki!


Dobrze wiedzieć, że Max Payne 3 nie był jednak "wypadkiem przy pracy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dla nich, że MP3 nie był osobnym przypadkiem :) W takim razie to dobrze i daje nadzieję, że i ja zagram gdy przyjdzie czas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w GTA - powiem więcej - uwazalem te serie za prostacka gre o bieganiu po mieście i biciu staruszek - ale GTA V to jednak mistrz wirtualnej rozrywki, ktory powoli mnie oczarowuje - chociaz bez przesady :P Jednak mam pytanie - czy kampania w grze jest na tyle rozbudowana, ze mozna traktowac ja, jako esencje tej produkcji? Czy GTA to "tylko" albo "az" produkt do gry online, gdzie kampania to dodatek na kilka godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 15:58, Illidian napisał:

P.S. Rozeszła sie już w 1mln egzemplarzy :).


Na samym Steamie, a w przypadku tej gry wersje kupione w innym sklepie cyfrowym czy pudełkowo na Steam się nie aktywują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 17:34, Bambusek napisał:

> P.S. Rozeszła sie już w 1mln egzemplarzy :).

Na samym Steamie, a w przypadku tej gry wersje kupione w innym sklepie cyfrowym czy pudełkowo
na Steam się nie aktywują. :)

Wiem i liczę że sprzedaż ogólna to będzie co najmniej z 5-7mln kopii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie ja zaraz odpalam i przekonam się o Waszym zdaniu, jeśli to prawda z optymalizacją to u made my day. Wystarczy tylko otworzyć piwko i rozkminiać grę. 6 mln miał Starcraft II Wing of Liberty, myślicie, że piątka na PC podoła temu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko z cenami w naszym kraju kogoś pogięło. Pewnie, ten co ma kupić - kupi. Ten co ma ściągnąć ściągnie. Ale chodziło chyba o większą sprzedaż ;> A tu cena momentami dorównuje cenom na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko z cenami w naszym kraju kogoś pogięło. Pewnie, ten co ma kupić - kupi. Ten co ma ściągnąć ściągnie. Ale chodziło chyba o większą sprzedaż ;> A tu cena momentami dorównuje cenom na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie grałem w GTA - powiem więcej - uwazalem te serie za prostacka gre o bieganiu
> po mieście i biciu staruszek - ale GTA V to jednak mistrz wirtualnej rozrywki, ktory
> powoli mnie oczarowuje - chociaz bez przesady :P Jednak mam pytanie - czy kampania w
> grze jest na tyle rozbudowana, ze mozna traktowac ja, jako esencje tej produkcji? Czy
> GTA to "tylko" albo "az" produkt do gry online, gdzie kampania to dodatek na kilka godzin?

GTA V to prawdziwe arcydzielo Rockstara. Kampania fabularna jest wedlug mnie bez zarzutu. O ile sama fabula jest na poziomie typowych filmow akcji to same misje sa zroznicowane. Nie ma takiej monotonii jak w GTA 4 i masz pewna doze swobody(czasem mozesz uniknac "nieuniknionego" poscigu). W grze jest tez sporo losowych lub dynamicznie pojawiajacych sie wydarzen(m.in. napady). No i gra jest wypchana po brzegi szczegolowoscia(nie brakuje filmikow na youtubie detykowanych samym detalom w grze). Ogolnie to w zasadzie nie ma sie do czego przyczepic, bo gra jest starannie wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie grałem w GTA - powiem więcej - uwazalem te serie za prostacka gre o bieganiu
> po mieście i biciu staruszek - ale GTA V to jednak mistrz wirtualnej rozrywki, ktory
> powoli mnie oczarowuje - chociaz bez przesady :P Jednak mam pytanie - czy kampania w
> grze jest na tyle rozbudowana, ze mozna traktowac ja, jako esencje tej produkcji? Czy
> GTA to "tylko" albo "az" produkt do gry online, gdzie kampania to dodatek na kilka godzin?
Kampanii nie da rady ukończyć w kilka godzin. To nie battlefield czy cod. W gta4 kampania w wolnych chwilach zajeła mi miesiac razem z dlc. Online bylo dodatkiem. W V online traktuje jako osobna gre ktora zawiera w sobie elementy singla czyli zrobcie cos tam we dwoch. I po chwili jesz 15 chetnych osob aby dolaczyc. Mozesz sie scigac samolotami autami itd. Masz tenisa ktory jest jak pelny virtua tenis z ps3. Z kumplem 2 h gralismy w tenisa. Tylko ciuchy nie te bo on w stroju nurka a ja w gajerze. PS. W moim odczuciu dla estety wymagane jest 2gb na grafie. Na moim gtx460 wszystko plynnie ale wszystko na low. Dzien pozniej kupilem gtx970 i wszystko poza dalekimi cieniami na full. Z tymi nieistotnymi dla mnie cieniami gra połyka ok 5,7gb z grafy. Generalnie kopara opada jak w nocy pada deszcz. Kupuj w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O ile sama fabula jest na poziomie typowych filmow akcji (...)

I właśnie dlatego dla mnie fabuła jest z bardzo dużym zarzutem, a zakup gry będzie się dla mnie opłacać, jak spadnie do poziomu 30-40zł. Po prostu fajna rozwałka ze świetną grafiką, ale nic w sercu nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować