Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Petycja o wprowadzenie podzialu na meskie/zenskie statusy...

968 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2007 o 17:17, Sephirath napisał:

Chodzi mi +/- o coś takiego co widać na dole. No nie jest to jakieś fenomenalne, ale chyba
dobrze odzwierciedla ideę :)


Nawet fajnie by to wyglądało ;)
Zobaczymy co z tego wyjdzie Soleila mówiła, że to bardzo prawdopodobne, że będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2007 o 12:38, szerszeń45 napisał:

LOL! Człowieku my pod żadnym pozorem nie chcemy żadnych żeńskich statusów!


Wiesz, myślę, że to i tak nic nie da bo niektórym nie chce się po prostu przeczytać 3 stron wstecz więc chyba trzeba będzie poprosić modka o zmianę nazwy tematu/przypięcie posta, który o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 17:17, Sephirath napisał:

Chodzi mi +/- o coś takiego co widać na dole. No nie jest to jakieś fenomenalne, ale chyba
dobrze odzwierciedla ideę :)

Wygląda to nieźle. Ale te strzałeczki powinny być chyba trochę większe, a kropki puste w środku. No i jeszcze czy dla pań nie powinien być krzyżyk do dołu zamiast strzałki? Wiem czepiam się, jak to ja zwykle robię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 17:17, Sephirath napisał:

Chodzi mi +/- o coś takiego co widać na dole. No nie jest to jakieś fenomenalne, ale chyba
dobrze odzwierciedla ideę :)


Ale zły znaczek sobie dałeś :D
Poza tym panny mają krzyżyk poniżej koła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzisz, umknęło mi! :-)
A to krzyżyk po prawdzie łatwiej zrobić.
A kropka IMO powinna być pełna - w końcu gdzieś kolor online''owości powinien być dostępny ;)

@Budo - czemu zły ? ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:40, Sephirath napisał:

A kropka IMO powinna być pełna - w końcu gdzieś kolor online''owości powinien być dostępny ;)

Hmm... niby tak, ale ja myślałem raczej o takim efekcie a''la glow. No ale ten też jest ok imho. Tylko jakby te strzałki były takie grubsze, bardziej widoczne. W tym momencie są tak drobne, ze gdzieś giną z tłem stopione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, zważ na to że ten mój wizual to ja robiłem około 30 sekund przy pomocy GIMPa z wyłączonymi wszelkimi pluginami :-P

@napster6 - dlatego ja się zawsze witam "Ave" tudzież "Salute" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, bo ciągle są jakieś nieporozumienia. Tylko jak by miał brzmieć temat?
"Petycja o wprowadzenie znaczków płci"?

@ Sephirath
HM... nieźle. Myślę, że w środku kropka winna być pusta (taka dziurka powinna być :-)), no i można to ładnie zrobić niebieski dla male, różowe/fioletowe dla female i paliło by się jak user online, a gasło jak user offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2007 o 19:01, szerszeń45 napisał:

"Petycja o wprowadzenie znaczków płci"?

A może: "Petycja o wprowadzenie męskich/żeńskich oznaczeń"? Albo coś w tym rodzaju. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 19:07, rick90 napisał:

A może: "Petycja o wprowadzenie męskich/żeńskich oznaczeń"? Albo coś w tym rodzaju. ;P


Jestem za. :) Może jak jakiś moderator wejdzie i zobaczy to zmieni treść tematu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 19:07, rick90 napisał:

Albo coś w tym rodzaju. ;P

Ok, ja proponuję: "Petycja w sprawie oznaczeń płci na forum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2007 o 19:10, szerszeń45 napisał:

Jestem za. :) Może jak jakiś moderator wejdzie i zobaczy to zmieni treść tematu. ;-)


Oooo, taki duży facet a nie wie, że się korzysta z formularza kontaktowego...;) A tak na serio to chyba formularz będzie najlepszym i najszybszym rozwiązaniem. Ale jeszcze się zastanów nad nazwa, żeby nie było później na mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blablabla. Wiem jak korzystać. :-) Ale nie uznaję tego za tak naglącą sprawę by męczyć moderatorów. Skończmy tą rozmowę zanim przekształci się w większy offtopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 19:16, szerszeń45 napisał:

Blablabla. Wiem jak korzystać. :-) Ale nie uznaję tego za tak naglącą sprawę by męczyć moderatorów.
Skończmy tą rozmowę zanim przekształci się w większy offtopic.


Już się przekształciła :) Jak widzę zdania sa podzielone. Co ma być nowa "emancypacja kobiet" Jestem na twardym stanowisku - NIE! To bez sensu. Proponuje jak najszybciej rozwiązać sprawę Panowie Moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować