Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

W ramach przypomnienia

Kolejny mini turniej 2v2 moglby sie odbyc 27.08.2006 (niedziela).
Godzina: 17:00 lub 18:00
System BO3 przegrana para wybiera mapke
Wszyscy, ktorzy sie zapisza maja stawic sie 30 minut przed rozpoczeciem turnieju. 15 minut przed turniejem bedzie podana drabinka.

Poniewaz chcialbym aby uniknac zamieszania prosze osoby chetne do zapisow posze o wpisywanie sie w dziale turniejow 2v2 na strone: http://www.turniejedow.rox.pl/

jesli nie masz pary tez sie zapisz - ktos sie zawsze zanjdzie a chodzi o zabawe

Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 17:35, DivinEBoY napisał:

W ramach przypomnienia

Kolejny mini turniej 2v2 moglby sie odbyc 27.08.2006 (niedziela).
Godzina: 17:00 lub 18:00
System BO3 przegrana para wybiera mapke
Wszyscy, ktorzy sie zapisza maja stawic sie 30 minut przed rozpoczeciem turnieju. 15 minut
przed turniejem bedzie podana drabinka.

Poniewaz chcialbym aby uniknac zamieszania prosze osoby chetne do zapisow posze o wpisywanie
sie w dziale turniejow 2v2 na strone: http://www.turniejedow.rox.pl/

jesli nie masz pary tez sie zapisz - ktos sie zawsze zanjdzie a chodzi o zabawe

Dnia 24.08.2006 o 17:35, DivinEBoY napisał:


Zapraszamy


Szkoda, że w niedzielę, nie będzie mnie w domu, może innym razem. A tak wogóle to ilu jest chętnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 09:17, Martimat napisał:


potrzebna podstawka będzie


no to dobrze ze mam :) tylko balem sie ze ją kupilem na darmo (dwa tygodnie temu) jakby sie okazalo ze wa zawiera ja w sobie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... W DC ma być nowe intro, na screenach z DC doszukują się jednostek których tam nie ma (patrz: Flash Gitz), Buggo robi wywiady z ekipą odpowiadającą za balans w grach Relica (tak tak, za nasze kochane patche). Generalnie dużo się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przejść wreszcie kampanie chaosu w WA... ale utknąłem na jednej z misji, Otóż. Muszę złożyć w ofierze gwardzistów. Składam ich i składam a misja się nie kończy. Różnie też mam napisane ilu mam ich złożyć. NP: mam rozkaz pozbyć się 3 gwardzistów. Przynoszę pięciu. Wsyscy złożeni i znowu mi pisze że mam ich złożyć np:2. W końcu zabrakło mi ich na mapie. Kilkunstu złożyłem reszta zginęła w walce. Jak skończyć tą przeklętą misję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 17:40, Big Moon napisał:

Postanowiłem przejść wreszcie kampanie chaosu w WA... ale utknąłem na jednej z misji, Otóż.
Muszę złożyć w ofierze gwardzistów. Składam ich i składam a misja się nie kończy. Różnie też
mam napisane ilu mam ich złożyć. NP: mam rozkaz pozbyć się 3 gwardzistów. Przynoszę pięciu.
Wsyscy złożeni i znowu mi pisze że mam ich złożyć np:2. W końcu zabrakło mi ich na mapie. Kilkunstu
złożyłem reszta zginęła w walce. Jak skończyć tą przeklętą misję?


na tym polega trudnośc misji - nie możesz ich zabić (tylko wyczyścić wszystko wokół - i ich przejąć); ta liczba to nie liczba gwardzistów tylko ODDZIAŁÓW gwardzistów, które musisz poświęcić na ołtarzu krwii.

trudne ale wykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić Dawn of War (moze nawet z dodatkiem) ale naczytałem się recenzji, że gra jest bardzo krótka i do tego gramy tylko jedna rasą. Poza tym nie jestem jakimś wielkim fanem W40k - demko mi się spodobało. W multi raczej nie będę grał więc doradźcie mi - kupować czy nie? Moze w to miejsce kupic kilka innych gier z wyprzedazy, np. Silent Storm, Homeworld''a czy Lionheart''a :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:41, SirMike napisał:

Chciałem sobie kupić Dawn of War (moze nawet z dodatkiem) ale naczytałem się recenzji, że gra
jest bardzo krótka i do tego gramy tylko jedna rasą. Poza tym nie jestem jakimś wielkim fanem
W40k - demko mi się spodobało. W multi raczej nie będę grał więc doradźcie mi - kupować czy
nie? Moze w to miejsce kupic kilka innych gier z wyprzedazy, np. Silent Storm, Homeworld''a
czy Lionheart''a :|


kampania jest krótka, zgadza sie (10 misji); ale mozesz zagrac kazdą z czterech raz w trybie skirmish (jak multiplayer tylko ze z komputerem; można ustawic grę druzynową poziom trudności mapy itp.). dodatek zawiera 2 nowe kampanie i 5, nową "rasę".

ja polecam - gierka jest wypasiona ocena 9/10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:46, Martimat napisał:

kampania jest krótka, zgadza sie (10 misji); ale mozesz zagrac kazdą z czterech raz w trybie
skirmish (jak multiplayer tylko ze z komputerem; można ustawic grę druzynową poziom trudności
mapy itp.). dodatek zawiera 2 nowe kampanie i 5, nową "rasę".

ja polecam - gierka jest wypasiona ocena 9/10 !


A wlasnie - ile jest skirmishowych mapek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:47, SirMike napisał:

> kampania jest krótka, zgadza sie (10 misji); ale mozesz zagrac kazdą z czterech raz w
trybie
> skirmish (jak multiplayer tylko ze z komputerem; można ustawic grę druzynową poziom trudności

> mapy itp.). dodatek zawiera 2 nowe kampanie i 5, nową "rasę".
>
> ja polecam - gierka jest wypasiona ocena 9/10 !

A wlasnie - ile jest skirmishowych mapek?


hmmm tak ze 30 - ale na niecie masz setki darmowych przecież :) i pewnie jakieś misje na singla też znajdziesz; traktuj to jak warcrafta 3 - tam gierka nie dawałe się znudzić, nawet jak nie grałes po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:50, Martimat napisał:

hmmm tak ze 30 - ale na niecie masz setki darmowych przecież :) i pewnie jakieś misje na singla
też znajdziesz; traktuj to jak warcrafta 3 - tam gierka nie dawałe się znudzić, nawet jak nie
grałes po sieci.


Masz racje :) Warcraft mi sie nie znudzil mimo sporego wieku. Starcraft tez nie. Chyba sie skusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:41, SirMike napisał:

Chciałem sobie kupić Dawn of War (moze nawet z dodatkiem) ale naczytałem się recenzji, że gra
jest bardzo krótka i do tego gramy tylko jedna rasą. Poza tym nie jestem jakimś wielkim fanem
W40k - demko mi się spodobało. W multi raczej nie będę grał więc doradźcie mi - kupować czy
nie? Moze w to miejsce kupic kilka innych gier z wyprzedazy, np. Silent Storm, Homeworld''a
czy Lionheart''a :|


Kampania podstawki to raptem 11 misji - są ciekawe, ale gra raczej szybko się kończy w porówaniu do np. Warcrafta 3 :). W samaym DoW gramy tylko jedną rasą(Kosmiczni Marines) w dodatku Winter Assault chyba każda rasa ma swoją kampanię. Jeżeli zależy ci tylko na single playerze, to kup razem z dodatkiem, ale gra i tak się skupia głównie na multiplayerze, więc jeżeli poszukujesz dobrej gry dla jednego gracza to z wymienionych polecam Silent Storm(ale gra jest dosyc trudna) lub Empire Earth i dodatek(dawno nie grałem, ale mile wspominam ta gre). Homeworld(częsc 2 równierz) to gry tak dobre, że ich nie trzeba komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować