Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 17:44, Maxtreme napisał:

praktycznie nie ale jakby wymyślili że można w niech przewozic bomby to byłoby coś


A później detonuje się je w pojeździe i odłamki zabijają wszystko dookoła. Fajnie, niezły wybuch byłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra opiera się na zasadach Warhammera, tam takich wymysłów nie było -_-

A transportery się przydają, mój kumpel grający w DoW po sieci używa ich dosyć często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:51, Arclight napisał:

Gra opiera się na zasadach Warhammera, tam takich wymysłów nie było -_-

A transportery się przydają, mój kumpel grający w DoW po sieci używa ich dosyć często.


a często z nimi wygrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:51, Arclight napisał:

A transportery się przydają, mój kumpel grający w DoW po sieci używa ich dosyć często.


Tak - o ile ten transporter to Chimera IG, bo one faktycznie są fajne :) Rhino użyłem tylko raz w kampanii, bo trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rhino ma wyrzutnię granatów dymnych... W sam raz do zamarkowania ataku. Gość rusza wszystkim co ma na puste wozy a tu mu z drugiej strony wpada inna ekipa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

propo paczy ktos mi moze powiedziec czy kapelan mial jakies zastosowanie w multiplayu? bo ja zaczolem gre na 1.50 i jak dla mnie to ciota ktora tylko stoi w wejsciu do bazy i wychwytuje niewidzialnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapelan hmmm... we wcześniejszej wersji był imba! (miał taką zajebistą aurę, że łooo...), w 1.5 mocno dostał po aurze leczniczej, i ma umiejętność krzyk, która na 15s łamie morale wrogiej jednostki i spowalnia je tak, że kulawy pentak ją przegoni. A btw Kapelan to The Best Looking Unit w moim osobistym rankingu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:22, Bambusek napisał:

Tylko że Rhino jest do d... Nie wiem jak wielka musi być mapa aby był sens używać tego pojazdu.



Rhino Chaosu tak. Na dużych mapach, kiedy trzeba szybko przerzucić swoje oddziały SM (którzy są dobrzy na wszystko), to Rhinosy się przydają. Piechota Chaosu jest mniej uniwersalna (praktycznie co Tier wymienia się piechotę), i mało komu opłaca się jeździć z oddziałami CSM. Chociaż banda Berserkerów wyskakująca z Rhinosa może wyglądać ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 19:09, Dyzio Diablo napisał:

To wyszedł już następny path? Jeju ale ja jestem zacofany :D

A co do transporterów dobre są tylko falcony i bojowozy. Doskonale koszą piechotę.


A ja myśle że lepszy jest Land Raider i Rożgniatacz w końcu to też transportery.Jedyny minus to to że rozgrywka musi długo trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... wlasnie sobie sciagnalem demko wa i pierwszy raz odpalilem... i juz sie nad kupnem dodatku zastanawiam... :) mam tylko pytanie czy jest to dodatek samodzielny czy podstaka bedzie potrzebna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 21:28, Big Moon napisał:

Czyli taka mapka na 8 graczy.

PS: Powie ktoś co się zmieniło w IG?


Zwiększono ilość początkową żołnierzy w oddziale gwardzistów z 4 do 5, i zwiększono im życie z 150 do 160. Basiliskowi zmniejszono obrażenia o 20% (czyli nieźle go osłabili -.-), i bonus do regeneracji komisarza zwiększyli do 25%. A czas trwania klątwy ducha maszyny zmniejszyli z 20s do 15s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 12:40, Jaracz napisał:

Ogólnie wszystkie rasy dostały nieźle po dupie, oprócz chaosu... :/

Ale generalnie to cały kto dostał a kto nie, od wczoraj uznaje za pie*dolenie... Dużo wczoraj grałem, i mimo niezłego nerfa SM, większość ludzi dalej nimi gra.To nie chodzi o to która rasa jest OP, a która nie, tu chodzi o umiejętność gry (nie ma czegoś takiego jak commie rush z 1.41, że jak ktoś tego użył, to ty praktycznie nie miałeś szans się wybronić). Najbardziej mnie irytuje coś co podobno tylko ja mam, a mianowicie hmmm... nazwę to command lagiem. Po wydaniu rozkazu, jednostka wykonuje go po jakichś 2-3 sekundach. A te 2-3 sekundy przy microwaniu to wieczność (większość swoich wczorajszych meczy przegrałem właśnie przez to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 12:46, Grond napisał:

> Ogólnie wszystkie rasy dostały nieźle po dupie, oprócz chaosu... :/
Ale generalnie to cały kto dostał a kto nie, od wczoraj uznaje za pie*dolenie... Dużo wczoraj
grałem, i mimo niezłego nerfa SM, większość ludzi dalej nimi gra.To nie chodzi o to która rasa
jest OP, a która nie, tu chodzi o umiejętność gry (nie ma czegoś takiego jak commie rush z
1.41, że jak ktoś tego użył, to ty praktycznie nie miałeś szans się wybronić). Najbardziej
mnie irytuje coś co podobno tylko ja mam, a mianowicie hmmm... nazwę to command lagiem. Po
wydaniu rozkazu, jednostka wykonuje go po jakichś 2-3 sekundach. A te 2-3 sekundy przy microwaniu
to wieczność (większość swoich wczorajszych meczy przegrałem właśnie przez to).

hmmm.... nie martw się Grond ja też mam to opoznienie, i pewnie przez długi czas je bedziemy mieli. Dzieje się tak ponieważ gdy gra dwóch kolesi i jeden z nich ma szybkiego kompa, a drugi..... wolniejszego.... to ten z szybszym kompem bedzie miał właśnie tego tak jak to nazwałeś "command laga", jest to BARDZO irytujące, co więcej w patchu 1.50 tego nie było, zostało to naprawione, natomiast w patchu 1.51 powróciło ale za to rozgrywka stała sie szybsza i płynniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego gadania na temat która rasa dostała po tyłku a która nie....też uważam to za bezsensowne bo jeżeli umiesz grać, opanowałeś daną rase, znasz jej plusy i minusy to możesz wygrać praktycznie w kazdym pojedynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować