Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 19:22, GerBeer napisał:

Małe pytanko. Na jakim sprzęcie W40k WA powinien pójść z full grafą? tzn jaka karta, procek...
Oczywiście wyłączając opcje ciał bo z tym jest masakra :)

Ja mam Athlona 2100+ i kartę Radeon X700Pro i chodzi spoko, wszystko full. Koleś ma Radeonna 9600 Pro i też nie narzeka. Ramu wystarcza 512, jak zmieniłem na 1 GB to nie widziałem róznicy. Generalnie każda karta która ma ok 2500 pkt w 3D marku 03 powinna dawać radę na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym powiedział że 3000+ 1GB ramu i conajmniej 7600GT bo przy spotkaniu 4 armi naraz na ekranie przy detalach na max robi się skokowo na czymś goszym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 07:49, Dead-pl napisał:

No ja bym powiedział że 3000+ 1GB ramu i conajmniej 7600GT bo przy spotkaniu 4 armi naraz na
ekranie przy detalach na max robi się skokowo na czymś goszym :P

Ja mam Athlon 3200, 1 GB RAM i Geforce 7800 GT Extreme i niestety, ale przy większych bitwach to potrafi się ciąć...
>czy jest mozliwość zwiększenia liczby jednostek więcej niż 20 ? bo to chyba jest limit
Nie, 20 to max ;] no chyba, że pokusisz się o jakiegoś moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:00, tosz napisał:

czy jest możliwość zwiększenia liczby jednostek więcej niż 20 ? bo to chyba jest limit

To jest tak zwane z angielskiego "support cap", czyli ilość wolnych slotów czy jak to tam na polskie nazwać. Cała zabawa polega na tym, że dana jednostka zajmuje jakąś liczbę tych "support cap" No Ścigacz Landa 1 a drednot już, 2 więc musisz kombinować czy chcesz mieć te 2 przykładowe ścigacze czy jednego dreda. Teraz w DC zmienili trochę koszty jednostek w support cap wiec trzeba będzie kombinować na nowo.
PS. Na screenach jest że Nekroni mają chyba 23 sloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:09, Szalony Max napisał:

PS. Na screenach jest że Nekroni mają chyba 23 sloty.

No, ale u nich cap (zresztą tak samo jak prędkość produkcji) wzrasta wraz ze zdobywaniem punktów startegicznych, ale jaki jest ich max to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:13, Skwarek pl napisał:

No, ale u nich cap (zresztą tak samo jak prędkość produkcji) wzrasta wraz ze zdobywaniem punktów startegicznych, ale jaki jest ich max to nie wiem.


Hmm to by było takie lekkie przegięcie :|
Wszycy mają po 20 tylko Nekroni mają ponad 20, nie dość że sa podobno tani i ciężcy do ubicia to jeszcze moga zrobić spam jednostek z T1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:07, Skwarek pl napisał:

>czy jest mozliwość zwiększenia liczby jednostek więcej niż 20 ? bo to chyba jest limit
Nie, 20 to max ;] no chyba, że pokusisz się o jakiegoś moda

nie lubię modów zostanę przy oryginalnej wersji gry - szkoda że tylko 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:18, Szalony Max napisał:

> No, ale u nich cap (zresztą tak samo jak prędkość produkcji) wzrasta wraz ze zdobywaniem
punktów startegicznych, ale jaki jest ich max to nie wiem.

Hmm to by było takie lekkie przegięcie :|
Wszycy mają po 20 tylko Nekroni mają ponad 20, nie dość że sa podobno tani i ciężcy do ubicia
to jeszcze moga zrobić spam jednostek z T1.

No miejmy nadzieje, że nie wpłynie to negatywnie na samą rozgrywkę bo faktycznie, gdzieś ten ich cap musi się kończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:29, tosz napisał:

ciekawe kidy dokładnie wyjdzie dodatek DC

Tego nie wie nikt poza DCP ale jest nadzieja, dziś dali newsa o Diamentowej Edycji NWN że bedzie w piątek, zaznaczem że w ten piątek :D
Więc nie zdziwcie się jak 3 dni przed premiera rzucą newsa o niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:29, tosz napisał:

ciekawe kidy dokładnie wyjdzie dodatek DC

Oficjalna data w Europie to 3 listopad, jeżeli Polska leży w Europie to będziemy mieli już niedługo :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:00, tosz napisał:

czy jest mozliwość zwiększenia liczby jednostek więcej niż 20 ? bo to chyba jest limit


w kampanii DC jest prowincja, która po zdobyciu daje nam zwiększony cap w każdej następnej bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 11:21, Skwarek pl napisał:

> Hmm to by było takie lekkie przegięcie :|
> Wszycy mają po 20 tylko Nekroni mają ponad 20, nie dość że sa podobno tani i ciężcy do
ubicia
> to jeszcze moga zrobić spam jednostek z T1.
No miejmy nadzieje, że nie wpłynie to negatywnie na samą rozgrywkę bo faktycznie, gdzieś ten
ich cap musi się kończyć...


gargkh... sry za drugi post, ale gracze już znaleźli jakiś bug, który polega na poświęceniu swojej armii necronów (daje się ich zabić przeciwnikowi...), a potem mass resurrection (umiejętność Necron Lorda), i nie wiem jeszcze dokładnie jak to działa, ale można mieć armię równą 100 cap -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:12, Grond napisał:

> czy jest mozliwość zwiększenia liczby jednostek więcej niż 20 ? bo to chyba jest limit


w kampanii DC jest prowincja, która po zdobyciu daje nam zwiększony cap w każdej następnej
bitwie.

no to już jest coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam Athlona 2100+ i kartę Radeon X700Pro i chodzi spoko, wszystko full.

> ja mam Athlona 2600+ , RADEONA 9600 pro , 1024 RAM gra cho dzi mi jak złoto na najwyższych ustawieniach

Hmm.. Ale rozumiem, że takie opcje jak "cienie" oraz "ciała" są wyłączone? Bo coś nie chce mi się wierzyć, że
Z TYMI opcjami gracie na full ustawieniach z udziałem dużych armii i nic się nie chaszczy.

> No ja bym powiedział że 3000+ 1GB ramu i conajmniej 7600GT bo przy spotkaniu 4 armi naraz na ekranie przy detalach na max robi się skokowo na czymś goszym :P

A Ty Dead-pl mówisz o max detalach bez opcji ciała i cienie czy z tymi opcjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:36, GerBeer napisał:

Z TYMI opcjami gracie na full ustawieniach z udziałem dużych armii i nic się nie chaszczy.

> No ja bym powiedział że 3000+ 1GB ramu i conajmniej 7600GT bo przy spotkaniu 4 armi naraz
na ekranie przy detalach na max robi się skokowo na czymś goszym :P

A Ty Dead-pl mówisz o max detalach bez opcji ciała i cienie czy z tymi opcjami?

piszę prawdę , ale dotyczy to gry na singlu - kampania , bo jak gram w necie to jasnasprawa że na ful detalach nie jest już tak słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:12, Grond napisał:

w kampanii DC jest prowincja, która po zdobyciu daje nam zwiększony cap w każdej następnej
bitwie.

O ile wtedy limit jest zwiększony? Mam nadzieję, że niezbyt dużo i kampania nie przeradza się potem w spamowanie jednostkami.

A tak poza tym to lepiej gadać o tym w tym temacie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować