Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Mam pytanie...
Jak to jest że w sklepie gram.pl gra:
Warhammer Online: Age of Reckoning Edycja Kolekcjonerska Pre-Orde rPack kosztuje
Kosztuje 29 zł (EDYCJA KOLEKCJONERSKA ! o.O)
A np. na Ultima.pl
Warhammer Online: Age of Reckoning
Kosztuje 119 zł (ZWYKŁA EDYCJA)

Jak to jest ? Czym one się różnią?
A może to żart albo jakaś kpina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na gramie to jest Pre Oder Pack, czyli takie coś co dzięki temu można chyba taniej ek kupić i coś w grze daje, jakieś bonusy czy coś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście, że żeby za przesyłkę zapłacić żetonem( czyli 10 wPLN) trzeba składać zamówienie za 500zł, a nie za 150 jak to było wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:54, Zagul napisał:

Czy zauważyliście, że żeby za przesyłkę zapłacić żetonem( czyli 10 wPLN) trzeba składać
zamówienie za 500zł, a nie za 150 jak to było wcześniej :(


"Udogodnienie" to wprowadzono około 6 tygodni temu, gratulujemy spostrzegawczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:59, Mistic napisał:

> Czy zauważyliście, że żeby za przesyłkę zapłacić żetonem( czyli 10 wPLN) trzeba
składać
> zamówienie za 500zł, a nie za 150 jak to było wcześniej :(

"Udogodnienie" to wprowadzono około 6 tygodni temu, gratulujemy spostrzegawczości.

Ja wróciłem 2 tygodnie temu i nie składałem, żadnego zamówienia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 23:26, adams6280 napisał:

mam małe pytanko czy na gram.pl moge kupywać gry czy mam zniszki bo niewiem ??


Jeżeli masz wirtualne pieniądze, to będziesz miał zniżkę. Może jakaś super, to ona nie będzie (najwięcej, to bodajże 25 wPLN), ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czemu wPLN dają tylko do gier na komputer, przecież dystrybutorem gier w na konsole jest głownie CDP albo Cenega, to czemu w grach na PS3 na przykład od CDP nie ma wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zauważyłem, że wPLN niepokojąco przestają się do czegokolwiek przydawać. Co sięstało z gadżetami za wPLN, grami za 1zł? Wykorzystanie wPLN nie przekracza 20% wartości gry. Ja bardzo przepraszam ale idąc do Media-Marktu oszczędzam na grze średnio 15% więc czy jest sens się bawić w sklep internetowy skoro za 5zł więcej mogę mieć grę zaraz-tutaj, bez kosztów przesyłki i czekania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 23:32, Łeber napisał:

Ja się zastanawiam czemu wPLN dają tylko do gier na komputer, przecież dystrybutorem
gier w na konsole jest głownie CDP albo Cenega, to czemu w grach na PS3 na przykład od
CDP nie ma wPLN?


Hm, CD Projekt to nawet okładek i instrukcji nie polonizuje - taki Metal Gear Solid 4 na przykład jest w całości po Polsku. Po prostu zamawiają sporą paczkę prosto od Konami, a sami nic nie robią. Też tego nie rozumiem, za takiego MGS4 powinniśmy dostać naprawdę sporo wPLN, w końcu gra mało nie kosztowała (choć i tak cena na Gramie jest dobra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że nie każdy ma blisko do MediaMarkt/Saturna...

Co do wPLNów to fakt, już dawno przestały być przydatne, wolę kupić grę np. na Wirtusie, ponieważ zapłacę tyle samo ile na gram.pl z użyciem wPLN - chyba, że akurat jestem w Lublinie - wtedy idę do MediaMarkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze bardziej przerażające, przeglądałem właśnie po raz pierwszy od jakiegoś pół roku ten super sklep i zauważyłem brzydki zwyczaj wprowadzania klienta w błąd. Mianowicie podawana jest cena która jest przekreślona i niezależnie czy obniżki nie ma to inna cena jest podawana jako okazyjna obok. W ten sposób widziałem cenę 15zł przekreśloną i obok wielkimi cyframi: 15,00zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja nie mam już wirtualnych pieniędzy, gry na konsole najczęściej z gram.pl zamawiałem, ale ze względu na to że na PC nie kupuję to już nie mam "bonów" na wPLN i będę zmuszony kupować gdzie indziej.

Adam6280- wPLN działają w ten sposób, że mam je dodawane na konto, gdy chcesz coś zamówić, to przy każdym produkcie prawie, głównie gry, znajdziesz zniżkę, za tą zniżkę musisz "zapłacić" z tych wPLN które masz na koncie, jeśli masz ich 32, to nie oznacza, że tyle otrzymasz zniżki na produkt, każda gra, gadżet czy co innego ma już ustaloną wartość i nie da jej się obniżyć poprzez większą ilość wPLN. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem... coś rano jeszcze nie funkcjonuję. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać dlaczego głośniki Logitech X-540 na stronie z głośnikami i w reklamach na gramie są po 209zł
(link: http://www.gram.pl/sklep_kategoria_sh_new.asp?id=8Qjl0)
, a po wejściu na stronę owego przedmioty cena wynosi 260zł
(link: http://www.gram.pl/sk5_9wfeGu0_Glosniki_Logitech_X_540.html)
Więc jaka jest ta prawidłowa cena?
I jak z dostępnością, ponieważ jest napisane1-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, że sporo gier, które są w promocji "od 2,99 zł" jest chociażby na wirtusie, ale taniej ;). Mimo to na gram.pl jest godne przemyślenia (np. Infernal za 13 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 23:39, sathorn1 napisał:

Ja ostatnio zauważyłem, że wPLN niepokojąco przestają się do czegokolwiek przydawać.
Co sięstało z gadżetami za wPLN, grami za 1zł? Wykorzystanie wPLN nie przekracza 20%
wartości gry. Ja bardzo przepraszam ale idąc do Media-Marktu oszczędzam na grze średnio
15% więc czy jest sens się bawić w sklep internetowy skoro za 5zł więcej mogę mieć grę
zaraz-tutaj, bez kosztów przesyłki i czekania?


Ale też warto zauważyć, że są osoby, które nie mają blisko żadnych sklepów z grami jak MM, Saturn, Empik, więc jakoś inaczej muszą zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować