Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2008 o 21:01, Damianuss1 napisał:

. Możliwe, że po dodaniu do sklepu jakiejś szerszej oferty gramu gdzie towary będzie można nabywać jedynie za
wirtualne pieniądze zmieni pogląd użytkowników sklepu gram.pl

Na to chyba nie ma co liczyć, bo gdyby dodano do takiej oferty np. gry (a nie ma sie co oszukiwać, to jest chodliwy towar) każdy by sie na to rzucił, a że większość userów ma takie ilości wPL to prawdopodobnie cały nakład towaru poszedłby w przeciągu kilkunastu minut. No chyba że byłby jakieś limity, ale raczej nie wierzę w taką wspaniałomyślność ze strony CDP. Zwłaszcza po tej niespodziance z podwyżką ceny od której można skorzystać z wPL płacąc za wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:01, Damianuss1 napisał:

Możliwe, że po dodaniu
do sklepu jakiejś szerszej oferty gramu gdzie towary będzie można nabywać jedynie za
wirtualne pieniądze zmieni pogląd użytkowników sklepu gram.pl


Nie liczyłbym na to ! Czemu ? Już od ponad pół roku nie zauważyłem by można było wydawać wirtualną kasę na gry więc na koncie każdego gracza uzbierało się w ciągu pół roku sporo kasy (jeśli kupował gry). Niektórzy mają parę PLN, inni 100PLN i więcej a jeszcze inni nawet i dużoooo więcej. Czyli wszyscy razem mają ograną sumę PLN-ów.
Teraz jak gram.pl rzuci coś tylko za PLN to zniknie to w przeciągu paru chwil a gram.pl nie zarobi na tym ani grosze skoro wszystko za PLN.
A nie ma nic za darmo.
Też bym chciał by tak zrobili ale rozsądek mi mówi że nic z tego.
Ale pomysł dobry podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:28, KŁEJK napisał:

W którymś tam temacie na forum ktoś z "góry" wspominał że już niedługo pojawi się coś
co umożliwi upłynnienie wplnów z kont userów. Miejmy nadzieję że będzie to coś konkretnego
i atrakcyjnego.

Już znalazłem :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=1040

Oby było to jakiś "konkret" bo w sumie mam kilka gier porejestrowanych, których nie chciało mi się rejestrować bo szkoda było mi na to czasu- po co, skoro i tak nie miałem jakichś wymiernych korzyści z tego faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:38, kordzio1 napisał:

po co, skoro i tak nie miałem jakichś
wymiernych korzyści z tego faktu.


Jest jedna korzyść. Dożywotnia gwarancja.
A co do wirtualnej kasy (ściemy) masz racje... szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. chcieliśmy z bratem zamówić kilka gierek na gram.pl. Według moich obliczeń powinniąśmy móc wykorzystać 80 wPLN (podliczyłem te promocje w że tak powiem "profilu" gry na sklepie, tam gdzie pisze
"Kupując ten produkt w naszym sklepie oszczędzasz 20 zł. Zobacz jak:

* Wykorzystując posiadane Wirtualne Pieniądze (wPLN), za produkt płacisz 20 zł mniej.")
A w koszyku mogę dodać tylko 40 wPLN. Co zrobić?? Czemu nie mogę wykorzystać pełnej liczby wPLN??
Gry jakie zamawiamy:

Crysis Warhead

FlatOut: Apokalipsa

Max Payne Antologia

Pro Evolution Soccer 2009 [PRE-ORDER]

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

Pilnie proszę o pomoc!!! Chcieliśmy jeszcze dziś zamówić ale nie wiemy czy nie lepiej zamówić na wirtusie.Z góry dziękuje i pozdrawiam!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 18:45, MetaL2 napisał:

"Kupując ten produkt w naszym sklepie oszczędzasz 20 zł. Zobacz jak:

* Wykorzystując posiadane Wirtualne Pieniądze (wPLN), za produkt płacisz 20 zł mniej.")
A w koszyku mogę dodać tylko 40 wPLN. Co zrobić?? Czemu nie mogę wykorzystać pełnej liczby
wPLN??
Gry jakie zamawiamy:

Crysis Warhead

FlatOut: Apokalipsa

Max Payne Antologia

Pro Evolution Soccer 2009 [PRE-ORDER]

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

Pilnie proszę o pomoc!!! Chcieliśmy jeszcze dziś zamówić ale nie wiemy czy nie lepiej
zamówić na wirtusie.Z góry dziękuje i pozdrawiam!


Witam!
Za wPLN można jedynie pokrywać część ceny gier wydanych przez CDP. W Twoim koszyku znajdują się 2 gry wydane przez CD Projekt: FlatOut: Apokalipsa oraz S.T.A.L.K.E.R: Czyste niebo. Dlatego możesz zapłacić jedynie 40 wPLN.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Ale w takim razie czemu w że tak powiem "profilu" tych gier piszę że mogę wykorzystać wPLN?? Przecież to jest sprzeczne. Gry które chcę zamówić, z które są wydane przez CDP to:

PES 2009 - Piszę że mogę wykorzystać 20wPLN
Flatout Apokalipsa - 20 wPLN
Stalker Czyste Niebo - 20 wPLN

20 + 20 + 20 = 60

Więc coś tu jest nie tak, skoro mogę wykorzystać tylko 40 wPLN.

PS wPLN mam 121 więc to nie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla sklepu gram.pl, ale dawanie prezentu-niespodzianki w postaci gry The Powerpuff Girls : Nazukowe Wyzwanie nr 2 do zamówienia z Unreal Anthology jest trochę niepoważne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:28, KŁEJK napisał:

W którymś tam temacie na forum ktoś z "góry" wspominał że już niedługo pojawi się coś
co umożliwi upłynnienie wplnów z kont userów


Hmmm, bardzo ciekawe. Wygląda na to że niedługo sie zacznie uwielbiane przez nas "dawkowanie" informacji. Aczkolwiek nie spodziewam się tutaj żadnych cudów i z dużej chmury pewnie znowu ledwo pokropi.

GringoG3 --->
>Jest jedna korzyść. Dożywotnia gwarancja.

Niby tak, ale jak gra jest starsza to często jej już nie ma na magazynach, a jeśli jest to koszty wysyłki i dodatkowa fatyga zwykle sprawiają, że lepiej iść do sklepu i sobie kupić jeszcze jeden egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:17, Mistic napisał:

Z całym szacunkiem dla sklepu gram.pl, ale dawanie prezentu-niespodzianki w postaci gry
The Powerpuff Girls : Nazukowe Wyzwanie nr 2 do zamówienia z Unreal Anthology jest trochę
niepoważne :-)

Dzięki, że napisałaś bo miałem zamawiać wczoraj, ale się rozmyśliłem, ale prezent łohohoh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:58, GringoG3 napisał:

Wirtualną kasą możemy sobie jedynie d...pe podetrzeć i to nawet nie bardzo.


Niekonieczine, bo jeżeli zamawiasz na gram.pl to dzięki wpln masz niższe ceny. Mogliby oczywiście dawać niższe ceny bez zabawy z wplnami, ale przecież na tym polega program lojalnościowy żeby wplny były.
Błąd większości użytkowników polega na tym że traktujecie wplny tak jak punkty u Cenegi i chcielibyscie dostać za nie nie wiadomo co. Najlepiej darmowe gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 10:14, hehe napisał:

> Wirtualną kasą możemy sobie jedynie d...pe podetrzeć i to nawet nie bardzo.

Niekonieczine, bo jeżeli zamawiasz na gram.pl to dzięki wpln masz niższe ceny. Mogliby
oczywiście dawać niższe ceny bez zabawy z wplnami, ale przecież na tym polega program
lojalnościowy żeby wplny były.
Błąd większości użytkowników polega na tym że traktujecie wplny tak jak punkty u Cenegi
i chcielibyscie dostać za nie nie wiadomo co. Najlepiej darmowe gry :)


Nie sądzę. Weźmy za przykład Wiedźmina ER. Cena 99zł przekreślona i dają nam 79zł. Super ? NIE !!!.
Bo w byle jakim sklepie na allegro Wiedźmina ER znajdziesz za 75zł albo coś koło tego a do tego dochodzi tańsza przesyłka. Czyli wcale łaski nam nie robią że obniża z 99 na 79zł skoro i tak można znaleźć takiej. Więc wirtualna kasa to nadal "Wirtualna Ściema"
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie masz racji. Nie twierdzę, że każda gra jest tańsza z użyciem wpln niż gdzie indziej... wtedy padłyby wszystkie sklepy z grami, a zostałby tylko gram.pl. To zależy od gry, a także od innych promocji, czasami się opłaca, czasami nie- jak wszędzie. Wiadomo, że wpln to nie gry za darmo, gram.pl też musi jakoś zarabiać. Ale czasami się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:58, Zagul napisał:

> Z całym szacunkiem dla sklepu gram.pl, ale dawanie prezentu-niespodzianki w postaci
gry
> The Powerpuff Girls : Nazukowe Wyzwanie nr 2 do zamówienia z Unreal Anthology jest
trochę
> niepoważne :-)
Dzięki, że napisałaś bo miałem zamawiać wczoraj, ale się rozmyśliłem, ale prezent łohohoh.


Chyba mają dużo różnych prezentów-niespodzianek w postaci gier od CD Projektu, ja odbierałem zamówienie w sklepie metro i dostałem Soldiers: Ludzie Honoru, wszytko zależy co się komu trafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czy nieźle? Wiesz... na pewno się zarabia, skoro są sklepy, które to robią, ale gry to dość trudna branża. Wystarczy spojrzeć na ilość piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jeżeli kupię trzy rzeczy to zapłacę jeden koszt przesyłki? Wydaje mi się że tak, ale jak będzie jeśli jedną z trzech rzeczy będzie PRE- ORDER? Czy będą przychodziły mi produkty dwa razy? Zapłacę za tego PRE- ORDERA osobny koszt przesyłki? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować