Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 13:19, spider88 napisał:

Mam zamówione dwie gry na dwóch osobnych zamówieniach . Dziś zobaczyłem , że obie gry
mają ten sam termin wydania . Da się jakoś te dwa zamówienia połączyć aby poszło jedną
paczką i nie ponosić dwa razy kosztów przesyłki ?

Może po prostu wyślij do nich maila, że zamówiłeś 2 gry osobno i niech ci je przyślą razem w jednym zamówieniu. Ja na twoim miejscu bym tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pytanie odnośnie WoW: Wotlk
W podsumowaniu zamówienia widnieje:"Metoda dostawy: Przesyłka kurierska DPD (dostawa następnego dnia po wysłaniu paczki) - 17,90 zł". Dzisiaj jest owy następny dzień, jeżeli więc paczka nie zostanie dostarczona to chyba mogę się domagać zwrotu pieniędzy za kwotę dostarczenia prawda. W końcu DPD a i tym samym sklep gram.pl nie wywiązał się z umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam juz nie wiem jak to obrac w słowa, czy to zart ze strony gram.pl czy tez robienie z ludzi mniej inteligentnych ze tak to ujme.

Chodzi o ceny jakie tu czasem zostaja podane

np:
Wyprzedaż
Heroes of Might and Magic V (wersja angielska)
Cena sugerowana:159,90 zł !!!!!!
Twoja cena:
XX,XX

Jak mozna takie ceny podawac... rok temu w sklepie kosztowala ta gra 80-90zł bez promocji, wiem bo kupiłem ja juz dawno za 80zł...

To jest jakies chyba umyślne wprowadzanie w bład klijęta zobaczy taka cene.. a tera wyprzedarz i wirtualne PLN i wychodzi 60 i wtedy człowiek szczesliwy bo mysli ze 100zł ma w kieszeni, a tak naprawde dzis ta ge bez zadnej promocji nowa w sklepie mozna kupic za 60zł i to bez zadnego ale...
ps i w dodatku polska ,a nie angielska.


Wiec nie moge zrozumiec dlaczego sie dak zamydla ludza oczy ...


Juz nie będę podawał linku, bo nie wiem czy moge ale:


Heroes of Might & Magic V (PC)
Znaleziono w 11 sklepach w cenie od 43,97 zł do 89,00 zł


Bez promocji.. mozna juz ja od 46zł kupic bez promocju z przesyłka do domu

maxymalna cena jaka znalazłem na necie było 125zł tez jakies nieporozumienie...

No ale te 159... ja nie wiem czy smiac sie czy plakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:27, T.Boczek napisał:

Sklep gram.pl jest najlepszy , przystępne ceny w porównaniu z innymi sklepami , dobnry
kontakt dobra wysyłka
sklep jest the best



Cos mi sie zdaje ze inne sklepy nie maja taaaakich cen ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielska wersja Heroes of Might and Magic V w dniu premiery miała sugerowaną cenę detaliczną 159,90 zł. Była znacznie droższa od wersji polskiej. Polska wersja w dniu premiery miała sugerowaną cenę detaliczną chyba 99,90 zł (chociaż wydaje mi się, że 129,90 zł).

Przykład z porównywarki cenowej, który przytoczyłeś, dotyczy wersji polskiej. Obecnie jest ona wydawana w serii Platynowa Kolekcja i jej ceny oscylują wokół 50 zł (cena sugerowana tego wydania to 59,90 zł).

Ceny, które podajemy w sklepie jako "cena sugerowana" to właśnie tzw. sugerowana cena detaliczna ustalona przez wydawcę. Od premiery danego wydania mija rok, dwa lub dłużej, to oczywiście finalna cena gry spada, ale sugerowana zostaje bez zmian.

Nie nazywaj wprowadzaniem w błąd podawania ceny sugerowanej - liczy się przecież cena, którą finalnie masz zapłacić.
A od premiery Heroes V minęło ho ho i tak jak pisałam, cena sugerowana tego wydania w dniu premiery wynosiła 159,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:19, żyrafa napisał:

ja jeszcze chciałem zapytać o jedno. Jeżeli mam w mailu ,,Informację o konieczności uregulowania
płatności za zamówienie, prześlemy Tobie na 5 dni przed najbliższym możliwym terminem
jego realizacji'''' to lepiej poczekać na tego maila czy nie będzie problemu jak zapłacę
teraz? na stronie konta mam nr konta i inne potrzebne informacje.


Możesz zapłacić wcześniej, ale po co? Są korzystniejsze sposoby lokowania gotówki ;) A jeśli do premiery został np. miesiąc i zmieni się cena? Były taki przypadki.
Cenę Spore podniósł nasz dostawca, musiałbyś robić drugi przelew dopłaty.
A np. cenę Mass Effect obniżono - wtedy my musielibyśmy robić Tobie przelew nadpłaty.
A jeśli rozmyśliłbyś się po zrobieniu przelewu?

Dlatego prośba o dokonanie płatności jest wysyłana 5 dni przed planowanym terminem wysyłki.
Żeby nie komplikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:57, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie: Czy jest możliwość wykupienia za np. 200 wpln jakiejś sensownej zniżki na
pre-order Football Manager''a 2009?:)


"Sensownie" to możesz wydać wPLN kupując gry tutaj:
http://wpln.cdprojekt.pl/
Za jakiś rok / dwa FM 2009 pewnie też będzie można kupić wykorzystując dużo wPLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy to jakaś pomyłka? Co do tych gier do X360 na PC to rozumiem, że to pomyłka, bo obrazki są z gier na X360 poza tym, CoD3 na PC nie wyszedł. I czy to nie chodzi przypadkiem, że TEN PRODUKT to X360 Premium bez HDMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wieeeeeelkim zwolennikiem gramowego sklepu. Lecz na stronie empiku znalazłem świetne oferty. Nigdy jeszcze mnie tam nie zawiedli. Gry zawsze tańsze niż nawet media a czasem i w saturnie. Przeceniane od 10 do 30zł taniej. Przykro mi to stwierdzac ale sklep gram.pl nie jest już dla mnie "extra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:33, Tal441 napisał:

Tanie te gry macie :P


Prawie tak owniące jak "oszczędzanie 80 zł na DMoM&M
"Dark Messiah of Might and Magic(PC) 19,90 zł (oszczędzasz 80 zł)"
yh yh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:12, darkwind21 napisał:

sugerowana cena troszeczkę się różni.


so what ??
mogli by i pół miliona zażądać :P cena sugerowana, jak sama nazwa wskazuje, tylko sugeruje ile dany produkt powinien kosztować. nothin'' else :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:12, darkwind21 napisał:

Mnie bardziej zainteresowało to:
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9ATl8
i
http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/302441#opis
sugerowana cena troszeczkę się różni.


Z chęcią wytłumaczę o co chodzi. Ta gra na wirtusie ma cenę sugerowaną 19.99, bo jest sprzedawana jako Ekstra Klasyka. Natomiast Cezar IV w sklepie gram.pl, który podałeś jest to premierowa wersja, która właśnie miała cene sugerowana 99,9o złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować