Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 13:56, Numenpl napisał:

Ja tam czytałem gdzieś na temat mothership to koszt 350/250/6 a interceptory 25/0/0 i jego
oslona działa tylko przeciwko atakom z lądu nie z powietrza!!

sorki zamiast carrier napisałem mothership !!
i sorki za drugi post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem coś dziwnego wymagania sprzętowe do cs2
procek 1,5
dvd-rom 4x
video card 64 mb
pamięć 256 mb
miejsca na dysku 6 gb
sam nie wiem co o tym myśleć... słyszałem że ta firma ma dobre stosunki z blizzardem z resztą zobaczcie sami....
http://www.vgboxart.com/boxes/PC/8271-orig.jpg
http://www.vgboxart.com/view/8809/starcraft.ii/?replies=19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:58, arek5 napisał:

zobaczyłem coś dziwnego wymagania sprzętowe do cs2
procek 1,5
dvd-rom 4x
video card 64 mb
pamięć 256 mb
miejsca na dysku 6 gb

Jak patrzy się na grafikę to nawet pasuje!!choć lepiej poczekać na oficjalne blizzard oświadczenie w tej sprawie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:58, arek5 napisał:

zobaczyłem coś dziwnego wymagania sprzętowe do cs2
procek 1,5
dvd-rom 4x
video card 64 mb
pamięć 256 mb
miejsca na dysku 6 gb
sam nie wiem co o tym myśleć... słyszałem że ta firma ma dobre stosunki z blizzardem z resztą
zobaczcie sami....
http://www.vgboxart.com/boxes/PC/8271-orig.jpg
http://www.vgboxart.com/view/8809/starcraft.ii/?replies=19



chcielibyście takie pudełka? na http://www.vgboxart.com jest ich więcej wystarczy w wyszukiwarkę wpisać starcraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć w te wymagania. Są bardzo małe, jak na grę produkowaną na (prawdopodobnie) rok 2008. Toć tą produkcję by mój stary PieC udźwignął. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy aktualizację na oficjalnej stronie :) Tym razem pod ostrzałem znalazł się Thor. Trzeba przyznać, że spora z niego bestia. I mimo, że powolna, mnie się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:47, Napek napisał:

No to mamy aktualizację na oficjalnej stronie :) Tym razem pod ostrzałem znalazł się Thor.
Trzeba przyznać, że spora z niego bestia. I mimo, że powolna, mnie się podoba :)


Dzięki za info jak dla mnie najlepsza jednostka Terran na to właśnie czekałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łomatko, do niebieskich, czerwonych, żółtych, pomarańczowych, różowych i zielonych Pylonów dołączyły niebieskie, czerwone, żółte, pomarańczowe, różowe i zielone Archony.
Moja siostra ma tylko na to jedno słowo i jedną reakcję: landrynki i chwyt za głowę.

Nie wiem też jak stare lub nowe są te screenshoty, ale jest na nich trzecia (a może właśnie pierwsza?) wersja protosskich wieżyczek.

szerszeń
Zergów się chyba zbyt szybko nie doczekamy. Przydałaby się przecież jakaś efektowna prezentacja jak przy Protossach i Terranach, a lista dużych imprez się chyba wyczerpała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w te wymagania do Stara2, głównie ze względu na jedyne 64MB pamięci graficznej. Wiadomo, że gra będzie potrzebowała SM2.0. Odkąd produkuje się takie karty, minimum pamięci to 128MB.
A co do kolorowych archonów - też mi to nieszczególnie odpowiada. Gra się robi strasznie pstra. Ale za to poprawi rozróżnianie która jednostka do kogo należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 22:46, Vel Grozny napisał:

A co do kolorowych archonów - też mi to nieszczególnie odpowiada. Gra się robi strasznie pstra.

dokladnie, zbyt pstra i kolorowa, wzorem ubostwianego Warcrafta 3. Mnie najbardziej rozbawilo te nowe latadlo Terran - Banshee - po nazwie spodziewalem sie jakiegos fajnego mysliwca a tam taki smieszny helikopterek z 3 kolami zebatymi :) jak ze starego river raid na atari hehe. Thor wyglada bardzo srednio ale moze byc uzyteczna jednostka ofensywna, czegos takiego w zasadzie zawsze brakowalo tej rasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:59, dobrakos napisał:

dokladnie, zbyt pstra i kolorowa, wzorem ubostwianego Warcrafta 3.

Mi się wogóle nieszczególnie podoba grafa nowego Stara, konkretnie nowe modele starych jednostek - Dark Templar(tu raczej chodzi o concept art, w samej grze tak nie razi), Siege Tank, Archon(za nogi!). Ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Choć czerwone pylony i zielone archony ciężko mi będzie przełknąć. W W3 mi to nie przeszkadzało, ale świat fantasy a sci-fi to 2 różne sprawy.

Dnia 30.08.2007 o 22:59, dobrakos napisał:

Mnie najbardziej rozbawilo
te nowe latadlo Terran - Banshee - po nazwie spodziewalem sie jakiegos fajnego mysliwca a tam
taki smieszny helikopterek z 3 kolami zebatymi :) jak ze starego river raid na atari hehe.

W sumie brakowało helikopterów. Jest to jakaś nowość.

Dnia 30.08.2007 o 22:59, dobrakos napisał:

Thor wyglada bardzo srednio ale moze byc uzyteczna jednostka ofensywna, czegos takiego w zasadzie
zawsze brakowalo tej rasie.

Siege Tank wydawał mi się dobrą jednostką ofensywną. Thor ją trochę dubluje. Podobnie wygląda sprawa z Carrierem i Mothershipem. Oj, twórcy muszą się natrudzić, żeby wprowadzić nowe jednostki, nie wywalając ulubionych. W sumie prawie każda jednostka z jedynki miała swój styl. Ja osobiście najbardziej nie lubiłem Scouta (mimo ogromnej użyteczności) - po prostu odnalazłem w nim to ukryte "fuj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:20, Vel Grozny napisał:

Siege Tank,


Który? Bo Siege Tank przeszedł rewolucję i wygląda teraz inaczej niż na początku. Chociaż nadal rozstawia "nogi" jak... kobiety lekkich obyczajów.

>Archon(za nogi!).

Z tego co zauważyłem to Archony już nie mają nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 22:31, Daimon_Frey napisał:

szerszeń
Zergów się chyba zbyt szybko nie doczekamy. Przydałaby się przecież jakaś efektowna prezentacja
jak przy Protossach i Terranach, a lista dużych imprez się chyba wyczerpała.



jest jeszcze jedna duża impreza Games Convention Asia i blizzard ma zamiar odwidzieć imprezę targi rozpoczną się 6 września a skończą się 9 września więc jest cień szansy że zobaczymy zergów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:23, Daimon_Frey napisał:

Który? Bo Siege Tank przeszedł rewolucję i wygląda teraz inaczej niż na początku. Chociaż nadal
rozstawia "nogi" jak... kobiety lekkich obyczajów.

Chyba stary. Widziałem jedną wersję i to jakiś czas temu. Głównie chodziło właśnie o ten rozstaw. Czołg robi się kwadratowy wtedy - dość dziwny kształt jak na czołg. Chciałbym, żeby bardziej przypominał tego z jedynki.

Dnia 30.08.2007 o 23:23, Daimon_Frey napisał:

Z tego co zauważyłem to Archony już nie mają nóg :)

Na pierwszych screenach nóg nie widziałem - zobaczyłem je dopiero w tej flashowej animacji w profilu jednostki. Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz i Archoni "stracili" te nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:20, Vel Grozny napisał:

> dokladnie, zbyt pstra i kolorowa, wzorem ubostwianego Warcrafta 3.
Mi się wogóle nieszczególnie podoba grafa nowego Stara, konkretnie nowe modele starych jednostek
- Dark Templar(tu raczej chodzi o concept art, w samej grze tak nie razi), Siege Tank, Archon(za
nogi!). Ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Choć czerwone pylony i zielone archony ciężko
mi będzie przełknąć. W W3 mi to nie przeszkadzało, ale świat fantasy a sci-fi to 2 różne sprawy.
> Mnie najbardziej rozbawilo
> te nowe latadlo Terran - Banshee - po nazwie spodziewalem sie jakiegos fajnego mysliwca
a tam
> taki smieszny helikopterek z 3 kolami zebatymi :) jak ze starego river raid na atari hehe.

W sumie brakowało helikopterów. Jest to jakaś nowość.
> Thor wyglada bardzo srednio ale moze byc uzyteczna jednostka ofensywna, czegos takiego
w zasadzie
> zawsze brakowalo tej rasie.
Siege Tank wydawał mi się dobrą jednostką ofensywną. Thor ją trochę dubluje.

wg mnie nie do konca, bo siege tank sile ognia mial tylko w trybie siege a ten nadawal sie albo do obrony albo do ataku pozycyjnego. Do typowego szturmu siege tank troche sie nie nadawal z racji na predkosc i czas rozstawiania, Thor zdaje sie te braki nadrabiac. W jedynce sensowny atak Terranami umialem zrobic tylko z powietrza, a tanki zrzucalo sie w miedzyczasie gdzies na tyly, wrzucalo siege i demolowalo baze przeciwnika. Thor nie powinien dac sie transportowac z racji na wielkosc, jak bedzie sie dalo to bedzie imba. Jak dla mnie to nadal najmniej ciekawa rasa i tak samo jak w jedynce nie bede nia gral na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:37, dobrakos napisał:

wg mnie nie do konca, bo siege tank sile ognia mial tylko w trybie siege a ten nadawal sie
albo do obrony albo do ataku pozycyjnego. Do typowego szturmu siege tank troche sie nie nadawal
z racji na predkosc i czas rozstawiania, Thor zdaje sie te braki nadrabiac.

Hmm... O ile się nie mylę to Thor jest wolniejszy od Siege Tanka. A co do rozstawiania - Thora buduje chyba SCV. Czy więc możliwe jest spokojne wybudowanie go pod bazą wroga zależy od czasu jaki to zajmuje.

Dnia 30.08.2007 o 23:37, dobrakos napisał:

W jedynce sensowny
atak Terranami umialem zrobic tylko z powietrza, a tanki zrzucalo sie w miedzyczasie gdzies
na tyly, wrzucalo siege i demolowalo baze przeciwnika. Thor nie powinien dac sie transportowac
z racji na wielkosc, jak bedzie sie dalo to bedzie imba. Jak dla mnie to nadal najmniej ciekawa
rasa i tak samo jak w jedynce nie bede nia gral na powaznie

Ja wogóle nie grywam w multi, ale liczę na solidną kampanię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować