Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2010 o 16:56, Wojman napisał:

Akurat uzyskac klucz do bety jest teraz bardzo prosto. Na wielu forach rozdaja za darmo.
A w zagranicznych sklepach do zamowien pre-order dodaja bonus w postaci klucza do bety...
Warto przejrzec liste sklepow w roznych krajach na tej stronie: http://eu.starcraft2.com/preorder/index.xml
Z zamowienia mozna zawsze zrezygnowac.

Np. jakim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 16:51, Wojman napisał:

Blizzard juz zapowiedzial, ze bedzie mozna bez problemu sciagnac paczki jezykowe do StarCraft
II.

Z tym, że dopiero "jakiś czas po premierze". A ja na przykład w kampanię chciałbym zagrać po angielsku. Multi jakoś po polsku bym przeżył, ale nie singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 16:58, Vel_Grozny napisał:

Z tym, że dopiero "jakiś czas po premierze". A ja na przykład w kampanię chciałbym zagrać
po angielsku. Multi jakoś po polsku bym przeżył, ale nie singla.


Powodzenia zycze grajac w multi po polsku. Taki anglik Ciebie zrozumie jak mu powiesz, zeby budowal koszary i szedl w Korsarzy. :) Cierpliwosc jest cnota. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:00, Wojman napisał:

> Np. jakim forum?

Na przyklad na forum.gram.pl :)

Akurat tutaj już drugi raz próbuję :)

A PS:Czy te klucze dla przyjaciół nie łączą jakoś kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:06, Vantor_Zorin napisał:

Akurat tutaj już drugi raz próbuję :)

A PS:Czy te klucze dla przyjaciół nie łączą jakoś kont?

Nie. Nawet nie widzisz, kiedy ktoś korzysta z klucza, który mu wysłałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:01, Wojman napisał:

Powodzenia zycze grajac w multi po polsku. Taki anglik Ciebie zrozumie jak mu powiesz,
zeby budowal koszary i szedl w Korsarzy. :) Cierpliwosc jest cnota. :)

Akurat w betę trochę gram, więc jakoś bym to w locie sobie potłumaczył (nie mówię, że byłbym zadowolony).
Obawiam się, że to co pisze w merlinie (wersja angielska) okaże się niestety pomyłką. Tylko co wtedy z tymi, którzy zamówili grę "po angielsku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli wracając do tej EK. Jak zamówię ją w Merlinie, gdzie jest napisane, że wersja angielska, to nawet jeśli by się to okazało prawdą, to bd mógł ściągnąć oficjalne spolszczenie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:01, Wojman napisał:

Powodzenia zycze grajac w multi po polsku. Taki anglik Ciebie zrozumie jak mu powiesz,
zeby budowal koszary i szedl w Korsarzy. :) Cierpliwosc jest cnota. :)



Ja mam tylko jedno pytanie (to tak bardziej skierowane do ogółu): czy w dniu premiery, kupując grę w Polsce (dajmy na to w pierwszym lepszym empiku, zwykłą wersję nie EK) będę mógł grać po angielsku ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:35, Dann napisał:

Ja mam tylko jedno pytanie (to tak bardziej skierowane do ogółu): czy w dniu premiery,
kupując grę w Polsce (dajmy na to w pierwszym lepszym empiku, zwykłą wersję nie EK) będę
mógł grać po angielsku ? ;-)


Jesteśmy ostatnimi ludźmi, którzy to wiedzą. Nie wiadomo, kto jest dystrybutorem SC 2 na Polskę (a przynajmniej ja nie wiem - podaje się LEM, ale kto ich tam wie), podobnie tajemnicą owiana jest kwestia "pobieralności" innych wersji językowych, od dawna panuje także cisza w sprawie paczek lokalizacyjnych. Polskie preordery widoczne tu i ówdzie to jakaś jedna wielka prowizorka: np ma Merlinie "Producent: Lem". Jednym słowem witamy nad Wisłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:35, Dann napisał:

Ja mam tylko jedno pytanie (to tak bardziej skierowane do ogółu): czy w dniu premiery,
kupując grę w Polsce (dajmy na to w pierwszym lepszym empiku, zwykłą wersję nie EK) będę
mógł grać po angielsku ? ;-)


Z tego co wiem, nie wiadomo jeszcze kiedy Blizzard udostępni paczki językowe do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:58, Matteos napisał:

Jesteśmy ostatnimi ludźmi, którzy to wiedzą. Nie wiadomo, kto jest dystrybutorem SC 2
na Polskę (a przynajmniej ja nie wiem - podaje się LEM, ale kto ich tam wie), podobnie
tajemnicą owiana jest kwestia "pobieralności" innych wersji językowych, od dawna panuje
także cisza w sprawie paczek lokalizacyjnych. Polskie preordery widoczne tu i ówdzie
to jakaś jedna wielka prowizorka: np ma Merlinie "Producent: Lem". Jednym słowem witamy
nad Wisłą...


OK, czyli innymi słowy jak w czeskim filmie - nikt o niczym nie wie.
Ale spokojnie, do premiery jeszcze szmat czasu. W każdym razie dzięki za wyjaśnienia. ;-)


@ dizzy1942

Mam szczerą nadzieję, że jakoś tak niedługo od premiery. Bo inaczej moje oczekiwanie na grę przedłuży się o ten właśnie czas... czas oczekiwania na wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:35, Dann napisał:

Ja mam tylko jedno pytanie (to tak bardziej skierowane do ogółu): czy w dniu premiery,
kupując grę w Polsce (dajmy na to w pierwszym lepszym empiku, zwykłą wersję nie EK) będę
mógł grać po angielsku ? ;-)


Tego nikt nie wie, ale....

Według oficjalnych zapowiedzi, "wkrótce po premierze" gra będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej. Domyślam się więc, że ściąganie innych wersji językowych, czy samych paczek językowych (to tez w domyśle, nikt oficjalnie nie mówił, że na 100% się pojawią), pojawi się dopiero po premierze. A czy będą to dni czy tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm,ma ktoś może jeszcze jakiegoś free invite''a do bety którego chciałby sie pozbyć? tesli tak to bardzo chętnie przygarnę,najlepiej na tego maila słać :

Spoiler

xsav[at]o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chamstwo na Zavvi. Było 30 funtów, a teraz podnieśli do 35. Szkoda, że nie zamówiłem wtedy preordera. Bo dodając do tego rosnącą cenę funta cena przestaje być atrakcyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 14:58, GanD napisał:

Ot ciekawostka. Szczerze mówiąc, wątpię by jednak padło na CDP i cena dosyć niska, ale
kto wie, kto wie...


O kurcze coraz ciekawiej sie robi. Zarowno CDP jak i LEM jednym glosem mowia, ze... nie podpisali umowy z Blizzardem i nie wiadomo kto bedzie w Polsce wydawac StarCraft II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 16:25, Wojman napisał:

O kurcze coraz ciekawiej sie robi. Zarowno CDP jak i LEM jednym glosem mowia, ze... nie
podpisali umowy z Blizzardem i nie wiadomo kto bedzie w Polsce wydawac StarCraft II.


Masz jakieś linki do oficjalnych wypowiedzi? Bo nie siedzę jakoś specjalnie w temacie, a rzecz naturalnie mnie interesuje.

Jeszcze skończy się na tym, że w Polsce nikt SC2 nie wyda, a grę kupować będziemy od Blizza w wersji elektronicznej... (albo sprowadzać z cywilizowanych krajów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 16:52, Matteos napisał:

Masz jakieś linki do oficjalnych wypowiedzi? Bo nie siedzę jakoś specjalnie w temacie,
a rzecz naturalnie mnie interesuje.


Jesli chodzi o CD Projekt to masz tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&pid=318

Jesli chodzi o LEM to masz tu:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=4728&n=178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować