Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Brak ogólnie dostępnego dema to imo jest problem bo nie ma jak sprawdzić czy gra działa poprawnie na danej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W S2 występują zróżnicowane poziomy trudności? Chodzi mi o to, czy zawsze to samo w każdej misji przyniesie zwycięstwo na różnych poziomach trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:54, Bithda napisał:

W S2 występują zróżnicowane poziomy trudności? Chodzi mi o to, czy zawsze to samo w każdej
misji przyniesie zwycięstwo na różnych poziomach trudności.


Są 4 poziomy trudności. Reszty nie zrozumiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:59, Lucas01 napisał:

Są 4 poziomy trudności. Reszty nie zrozumiałem

To np. W 5 misji na najłatwiejszym zbieram lud w kupę i wygrywam. Przejdzie to na hardzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:02, Bithda napisał:

To np. W 5 misji na najłatwiejszym zbieram lud w kupę i wygrywam. Przejdzie to na hardzie?


Tego to nie wiem. Dziś będę gral na wyższym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem gre na normalu, teraz gram na hardzie i z tego co zauważyłem przeciwnik ma po prostu więcej jednostek+ upgrade''y - nie jest jakoś specjalnie trudno przejść z misji na misje, trudniej się robi, gdy chcesz wykonać dodatkowo wszystkie achievmenty i zadania poboczne podczas danej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kumam.. ogólnie misji jest 29.. tu napisane 27 a ja mam w grze napisane 25/26 :D (jeżeli robi się drugą misje z dwóch dostępnych przy jakimś wyborze to jej do tej liczby 26 nie zalicza;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:11, Skwarek_pl napisał:

Ukończyłem gre na normalu, teraz gram na hardzie i z tego co zauważyłem przeciwnik ma
po prostu więcej jednostek+ upgrade''y - nie jest jakoś specjalnie trudno przejść z misji
na misje, trudniej się robi, gdy chcesz wykonać dodatkowo wszystkie achievmenty i zadania
poboczne podczas danej misji.


Też ukończyłem normal.. Hard robię po prostu bez przechodzenia od nowa (wybór misji i tryb hard) aby zrobić osiągnięcia a grę od nowa aby zrobic techniczne osiągnięcia (ulepszenia jednostek itp.) zrobię na easy ;P. Dzięki tej "strategi" powinienem większość osiągnięć zrobić ;P (wiem wiem gram teraz dla osiągnięć;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:12, Kafar napisał:

Trochę nie kumam.. ogólnie misji jest 29.. tu napisane 27 a ja mam w grze napisane 25/26
:D (jeżeli robi się drugą misje z dwóch dostępnych przy jakimś wyborze to jej do tej
liczby 26 nie zalicza;P)


Mogę się mylić ale jest 26 misji + 1 sekretna co daje 27. Dodatkowo są 3 misie które są alternatywne co daje w sumie 30 misji (często pisze się o 29 bo nie uwzględnia się sekretnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:02, Bithda napisał:

To np. W 5 misji na najłatwiejszym zbieram lud w kupę i wygrywam. Przejdzie to na hardzie?


Po trzeciej misji możesz kolejne wykonywać w różnej kolejności, więc nie wiadomo która to dla ciebie 5 misja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to gdzie jest jakaś sekretna.. wg. osiągnięć jest 29misji. (jest osiągnięcie za 29 na normalu, hardzie i brutalu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:58, Kafar napisał:

A to gdzie jest jakaś sekretna.. wg. osiągnięć jest 29misji. (jest osiągnięcie za 29
na normalu, hardzie i brutalu ;P


W misji Medialna ofensywa jak kontrolujesz samego Odyna (chociaż pewnie da się i później) trzeba zniszczyć jeden z budynków cywilnych. Wylatują z niego tajne dokumenty. Podnosisz je i masz informację o odblokowaniu sekretnej misji. Oczywiście to jest określony budynek, ale trudno mi opisać jak wygląda. Na YT jest filmik już i można obejrzeć :)

A co do długości: jest aczik za ukończenie gry poniżej 8 godzin, więc na demo kluczu da się ukończyć ;) Oczywiście żadna to frajda, bo trzeba na pewno przeklikać wszelkie filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, obojętnie jaka misja:D I powtarzam pytanie: na najłatwiejszym zbieram lud w kupę i wygrywam. Przejdzie to na hardzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam się że to jest suma czasu trwania wszystkich misji. Np. podlicz sobie czas trwania misji i zacznij pobijać nowe rekordy i wtedy może to wpaść. Filmiki raczej w to nie wchodzą ;). Przynajmniej tak bywa w innych grach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi trzeba alternatywnymi misjami o których mówił Volvox? Może mi ktoś to wyjaśnić? Jestem mniej więcej przy 7 misji dopiero, ale nie chce stracić nic z fabuły i zablokować sobie dostępu do czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 13:08, ray757 napisał:

O co chodzi z tymi trzeba alternatywnymi misjami o których mówił Volvox? Może mi ktoś
to wyjaśnić? Jestem mniej więcej przy 7 misji dopiero, ale nie chce stracić nic z fabuły
i zablokować sobie dostępu do czegoś


Graj! po przejściu pytaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstalować angielska wersje jezykowa?

Juz mowie o co mi chodzi - sciągnałem klient z blizzard.com, wszystko niby ok, dzisiaj proboje odpalic- błąd " prosimy sciągnąc jeszcze raz wersje klienta z blizzard.com". Wchodze na ową strone, chce jeszcze raz sciągnąć klienta i..

License limit reached

You already have the maximum number of StarCraft II licenses for this game region.

Da rade cos z tym zrobic? Nie chce grac w polska wersje jezykowa.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dzisiaj (w końcu) swoją kolekcjonerkę z Hmv i próbuję instalować grę z płyty (jako, że mam angielską wersję myślałem, że tak będzie szybciej). Niestety instalacja zatrzymała mi się na 32%. Czekałem dość długo i nic. Próbuję teraz ponawiać instalację. Ktoś miał ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować