Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 14:12, Pawciu45 napisał:

Nie wiem po ludziom takie poziomy. Ja przechodziłem G1 i G2 gdzieś tak zawsze 30-35 level
i źle mi się nie grało. Jeśli ktoś chce mieć wysokie levele to proszę bardzo, niech ma.
Ale ludzi, którzy grają na kodach i się później tym chwalą, są żenujący. A w MT to ja
też taki level mogę nabić jak tam za stworka w tym całym ogrodzie Eline dostaje się z
500xp. A monstrów tam masa.

Dla przejścia G1 wystarczy przedział lvli 30-35, tak jak żeś powiedział. W G2 zapewne tak samo, ale nie wiem, bo grałem tylko z rozszerzeniem, a tam to taki lvl to raczej słaby ;) .
W mod MT nie grałem i grać nie będę, wolę się trzymać normalnej fabuły, ale nawet z nim chyba nie da się zrobić takich cudów.
I jeszcze raz powtórzę, że szkoda mi takich ludzi, co grają na kodach, a wmawiają sobie i innym, nie grają. Stan psychotyczny organizmu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osiągnąłem 42 lvl zabijając wszystkie stwory i summony. A za palenie ziela dostajemy 10expa więc już lepiej utłuc i zjeść chrząszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2008 o 14:14, Kalejdoskop86 napisał:

W mod MT nie grałem i grać nie będę, wolę się trzymać normalnej fabuły, ale nawet z nim
chyba nie da się zrobić takich cudów.


W MT to ja miałem w trzecim rozdziale 42lvl;)

Dnia 05.05.2008 o 14:14, Kalejdoskop86 napisał:

I jeszcze raz powtórzę, że szkoda mi takich ludzi, co grają na kodach, a wmawiają sobie
i innym, nie grają. Stan psychotyczny organizmu :) .


Może leczą tak kompleksy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:15, mlynar911 napisał:

Ja osiągnąłem 42 lvl zabijając wszystkie stwory i summony. A za palenie ziela dostajemy
10expa więc już lepiej utłuc i zjeść chrząszcza :D

Hueh, nie śmiej się, bo dla kopaczy to "tłuczenie" chrząszczy to jest sposób na polowanie hardcore i zdobycie jedzenia :) .

Nawiązując do twojego 42 lvlu to jest to znowu potwierdzenie, że 50 lvlu nie da się osiągnąć :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:17, Pawciu45 napisał:

W MT to ja miałem w trzecim rozdziale 42lvl;)

Ale pod koniec na pewno nie miałeś 50 lvlu, chociaż mogę się mylić, bo nie grałem w moda.

Dnia 05.05.2008 o 14:17, Pawciu45 napisał:

Może leczą tak kompleksy??

Ale po dłuższym czasie niech się przyznają, bo to żałosne z ich strony, że robią z siebie błaznów. Wszyscy - co się znają na rzeczy - się z nich śmieją, a oni twardo stoją przy swoich przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:18, Clear napisał:

W MT idzie lvl dużo szybiej niż w normalnym Gothicu.

Wieeem, bo kiedyś rozmawiałem z kilkoma ludźmi nt. tego moda :) . Jest to taka "Noc Kruka" dla G1 :) .

Dnia 05.05.2008 o 14:18, Clear napisał:

A na kodach gra traci klimat :P

To chyba każdy wie. Poza tym traci również radość z zabawy, bo z kodami masz wszystko na tacy, a ja nigdy nie zapomnę, jak w G2 od słabiaka Beziego do takiego, który pokonał orka :) . Się cieszyłem jak nie wiem ;) .
Nie popieram gry na kodach, no chyba, że komuś ostry bug wyskoczył, a nie ma wcześniejszych savów/jest w późnym etapie rozgrywki i nie zamierza od początku wszystkiego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak gralem w G2 NK to zgubiłem Oko Innosa. Poprostu sprzedałem przez pomyłke komuś gdzieś w Jarkendarze. No i wachałem się czy przywołać sobie kodem...ale stwierdziłem, że zaczne sobie od początku ;] xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:23, Clear napisał:

Ja jak gralem w G2 NK to zgubiłem Oko Innosa. Poprostu sprzedałem przez pomyłke komuś
gdzieś w Jarkendarze. No i wachałem się czy przywołać sobie kodem...ale stwierdziłem,
że zaczne sobie od początku ;] xD

No i dobrze, bo przez głupotę i lenistwo byś czitował :) .
A tak to grasz od początku i zapewne się lepiej czujesz niż jakbyś grał na kodach, czyż nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:25, Kalejdoskop86 napisał:

> Ja jak gralem w G2 NK to zgubiłem Oko Innosa. Poprostu sprzedałem przez pomyłke
komuś
> gdzieś w Jarkendarze. No i wachałem się czy przywołać sobie kodem...ale stwierdziłem,

> że zaczne sobie od początku ;] xD
No i dobrze, bo przez głupotę i lenistwo byś czitował :) .
A tak to grasz od początku i zapewne się lepiej czujesz niż jakbyś grał na kodach, czyż
nie? :>


No dokładnie. Z czystym sumieniem moge sobie zacząć od początku. I tak nienawidze czitowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:08, mlynar911 napisał:

/..../
Wszystko pięknie ładnie tylok wątpię by on na takie coś wpadł ;p I wiesz wątpię by zabijając
wszystko nabiło by się 50 lvl...
Na pewno poniżej bo bynajmniej nie powyżej ;)

Czyżbym inaczej napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:26, Clear napisał:

No dokładnie. Z czystym sumieniem moge sobie zacząć od początku. I tak nienawidze czitowac...

Miło słyszeć :) .

Tak przy okazji, mam nadzieję, że informatyk coś zrobi z tym moim PieCem, bo G2: NK dziwnie działa, zacina się dźwiękowo i graficznie, a kiedyś tego nie było. Muszę przejść ją na nowo najemnikiem, bo nudzi mnie już granie ciągle w G1 ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:23, Clear napisał:

Ja jak gralem w G2 NK to zgubiłem Oko Innosa. Poprostu sprzedałem przez pomyłke komuś
gdzieś w Jarkendarze. No i wachałem się czy przywołać sobie kodem...ale stwierdziłem,
że zaczne sobie od początku ;] xD

No ale po co od początku?? Nie lepiej było pochodzić po kupcach w Jarkendarze?? Na pewno by ten amulet był bo NPC''ci ich nie zakładają ;p Więc jak zacząłeś grę od nowa to troche głupote zrobiłeś ;]

Aha i proszę o używanie opcji "odpowiedź" która znajduje się w prawym górnym rogu posta na którego chcesz odpowiedzieć. To ułatwi życie wszystkim innym forumowiczom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:28, mlynar911 napisał:

No ale po co od początku?? Nie lepiej było pochodzić po kupcach w Jarkendarze?? Na pewno
by ten amulet był bo NPC''ci ich nie zakładają ;p Więc jak zacząłeś grę od nowa to troche
głupote zrobiłeś ;]

Ale jak zapisał grę i wyłączył ją, a potem wczytał save''a to chyba zniknęło Oko. Tak samo ktoś miał kiedyś z Kamieniem Ogniskującym, ale z tego powodu użył kodu, bo sprzedał i nie chciało mu się grać od początku (nie miał sava) . Paręnaście stron wcześniej w temacie G2: NK była dyskusja na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:28, mlynar911 napisał:

> Ja jak gralem w G2 NK to zgubiłem Oko Innosa. Poprostu sprzedałem przez pomyłke
komuś
> gdzieś w Jarkendarze. No i wachałem się czy przywołać sobie kodem...ale stwierdziłem,

> że zaczne sobie od początku ;] xD
No ale po co od początku?? Nie lepiej było pochodzić po kupcach w Jarkendarze?? Na pewno
by ten amulet był bo NPC''ci ich nie zakładają ;p Więc jak zacząłeś grę od nowa to troche
głupote zrobiłeś ;]

Aha i proszę o używanie opcji "odpowiedź" która znajduje się w prawym górnym rogu posta
na którego chcesz odpowiedzieć. To ułatwi życie wszystkim innym forumowiczom ;]


I w tym problem, ze zaden z kupców go nie miał :P Wiem ze to nie mozliwe ale tak jest ;)
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2008 o 13:08, mlynar911 napisał:

Btw. Nie ma tyle stworków,NPC''tów i zwojów przywołania byś taki lvl osiągnął na koniec
gry. Więc lepiej przystopuj ze swoją wyobraźnią.


To zbyt mało wiesz... a jak zbyt się mało wie na temat gothica to lepiej się nie odzywać... Tylko ze co 2rozdział potwory znów przybywają... i da rady ja taki miałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe potwory pojawiają się w każdym nowym rozdziale, nie pojawia się ich jednak wystarczająco wiele żeby nabić taki poziom. Zwróć przy tym uwagę że liczba Rozdziałów jest ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:07, Karharot napisał:

Nowe potwory pojawiają się w każdym nowym rozdziale, nie pojawia się ich jednak wystarczająco
wiele żeby nabić taki poziom. Zwróć przy tym uwagę że liczba Rozdziałów jest ograniczona.


Ale Pan Cienia1993 i tak tego nie zrozumie,co najwyżej napiszę że jesteś noobem,albo że jesteś zbyt słaby w Gothica i masz siedzieć cicho .Takiego nie przekonasz nawet jakbyś mu pokazał tabelkę ze szczegółowym wykazem potworów,zadań i NPC oraz liczbą exp,który można za nie zdobyć.On i tak będzie wiedział lepiej i wmawiał że osiągnął 32 level w 2 rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie go zostawcie. To że on potrafił zdobyć taki lvl, a wy nie to nie powód żeby się na nim wyżywać :) Zazdrość...:D Pan Cienia1993 jesteś moim guru ;P

No, to teraz mów ile razy wystukiwałeś kody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:55, Pan Cienia1993 napisał:

To zbyt mało wiesz... a jak zbyt się mało wie na temat gothica to lepiej się nie odzywać...
Tylko ze co 2rozdział potwory znów przybywają... i da rady ja taki miałem..

Znalazł się taki co to wszystkie rozumy pozjadał. Wiem 1000 więcej niż ty. Chcesz się przekonać zapraszam do quizu. Jesteś taki kozak?? Pokaż screena z tym twoim 66 lvlem to chętnie wszyscy zobaczą. Eeee sory zonk nie pokażesz bo bez kodów nie osiągniesz takiego poziomu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować