Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2007 o 19:50, TICOCHONDRIUSS napisał:

Witam . Mam pytanie z czystej ciekawości : czy ktoś wie po co jest potrzebny RÓG w jednej z
jaskiń w mieście orków?

Nie jest do niczego potrzebny ale wydaje fajny głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, właśnie, swojego czasu się nad tym strasznie długo zastanawiałem. Niestety nie znalazłem dla niego innego zastosowania prócz tego, że można w niego zadąć.
Niestety to tylko zwykły róg, ale może ktoś znalazł dla niego jakieś inne przeznaczenie ? Choć wątpię.

Swoją drogą tam jest też taki jakby tron ? Może tam miał być jakiś przywódca orków ? Kolejna niedoróbka, spowodowana brakiem czasu ? Kto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt , leży tam gdzie tron. Próbowałem go w różnych miejscach: myślałem , że orkowie sie zbiegną i można będzie wziąć figórkę bez zauważenia ale nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 20:26, Gracz 23 napisał:

Ja tam nie lubię przedmiotów z którymi nic nie można zrobić pozostaje je tylko sprzedać

a ja se kolekcjonuje np:skóry troli,cieniostworów i błotnych węży ich kły oraz jęzory smoków(ognistych jaszczurów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 20:26, Gracz 23 napisał:

Ja tam nie lubię przedmiotów z którymi nic nie można zrobić pozostaje je tylko sprzedać


Ja sprzedaje w ostateczności ;] Bo tak to świadczą o ilości zabitych mocniejszych przeciwników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 20:26, Gracz 23 napisał:

Ja tam nie lubię przedmiotów z którymi nic nie można zrobić pozostaje je tylko sprzedać


A kto lubi. Praktycznie zawsze się to sprzedaje. Chyba, zę jest to jakiś fajnie wyglądający przedmiot, to warto to sobie jako upominek zostawić:) Ja zawsze lubiłem w Gothicu kolekcjonować miecze na przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 20:26, Gracz 23 napisał:

Ja tam nie lubię przedmiotów z którymi nic nie można zrobić pozostaje je tylko sprzedać

Prawda jest taka że w plecaku BEZI-ego można nieść tone węgla , ale mnie nie o to chodzi. Ja tez sprzedaje co mi sie nie przyda. Wygodniej jest potem znaleźć potrzebną broń. Własciwie to wychodzi somo przez się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:12, popcorn napisał:

Zostawiam tylko praktycznie jakieś ciekawe bronie czy "zdobycze" a reszta idzie na sprzedarz.


Noszenie wszystkiego jest bez sensu. Tylko utrudnia nawigację po ekwipunku. Ja zbieram wszystko co spotkam (bronie po zabitych przeciwnikach, rośliny, itp.) i przy następnej wizycie w którymś z obozów wymieniam albo na bryłki rudy, albo na potrzebne przedmioty (strzały, zwoje itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:54, marcin makowski napisał:

GOTHIC 3 , GOTHIC 2 to bradzo popularna gra w ktura gra bardzo duzo ludz i ja tez jestem zainteresowany
tą grą

Jeśli jesteś zainteresowany to kup i pytaj się w odpowiednich tematach. Ten przeznaczony jest części pierwszej Gothica.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:54, marcin makowski napisał:

GOTHIC 3 , GOTHIC 2 to bradzo popularna gra w ktura gra bardzo duzo ludz i ja tez jestem zainteresowany
tą grą

Jeśli masz kase to kupuj bez wachania:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Gram w Gothica z modem Elf Mod, przyzywam kodem młodego trolla, a tu TAAAKIE bydle!
Co jak co, ale oprócz koncertu In Extremo to mnie zaskoczyło w modzie najbardziej.

20070519192726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:28, ginx2 napisał:

Czołem!

Gram w Gothica z modem Elf Mod, przyzywam kodem młodego trolla, a tu TAAAKIE bydle!
Co jak co, ale oprócz koncertu In Extremo to mnie zaskoczyło w modzie najbardziej.

OMG, niezły ten troll. :D A tak swoją drogą tą zbroję uzyskałeś przez tego moda czy można ją jakoś zdobyć grając w Gothica bez modów? Jak przechodziłem grę zawsze chciałem mieć taką zbroję... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2007 o 20:02, Luke Shadow napisał:

OMG, niezły ten troll. :D A tak swoją drogą tą zbroję uzyskałeś przez tego moda czy można ją
jakoś zdobyć grając w Gothica bez modów? Jak przechodziłem grę zawsze chciałem mieć taką zbroję...
:P

ta zbroja to chyba tylko w mozdie jest w zwyklym gothicu sie jej miec nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:02, Luke Shadow napisał:

> Czołem!
>
> Gram w Gothica z modem Elf Mod, przyzywam kodem młodego trolla, a tu TAAAKIE bydle!
> Co jak co, ale oprócz koncertu In Extremo to mnie zaskoczyło w modzie najbardziej.
OMG, niezły ten troll. :D A tak swoją drogą tą zbroję uzyskałeś przez tego moda czy można ją
jakoś zdobyć grając w Gothica bez modów? Jak przechodziłem grę zawsze chciałem mieć taką zbroję...
:P


Jeżeli się nie mylę, to zbroja magnata występuje za pomocą kodu. Innego sposobu nie ma. Chyba, że grasz w jakiegoś mod. W praktycznie każdym modzie można miećzbroję magnata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:02, Luke Shadow napisał:

A tak swoją drogą tą zbroję uzyskałeś przez tego moda czy można ją
jakoś zdobyć grając w Gothica bez modów?


Tak. Na kodach :-P Inaczej nie ma rady (tak samo ze zbroją Baala :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodów nigdy nie lubiłem używać. Myślałem, że da się ją zdobyć jakoś "legalnie". Fajnie by było biegać po kolonii ze zbroją magnata. :) (nie używając chaetów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować