Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt szuka nowych pracowników!

185 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 15:32, Olamagato napisał:

> Swoją drogą co może ci powiedzieć o pracowniku 20 minut rozmowy??
Podejrzewam, że dużo. :) Przynajmniej jak na początek.
Zdarza się, że w 20 minut można sobie zagwarantować pracę. Ba, nawet kilka. :)


Prawdą jest że na temat nowopoznanego człowieka wyrabiasz sobie zdanie w ciągu bodajże pierwszych 20 sekund. (Jakoś tak). Z drugiej strony jak pracowałem w HR w PM to często mój przełożony wkurzał się że 20 min to trochę za krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2006 o 15:32, natanadler napisał:

A to twoje drewno, a ja się zastanawiałem o co chodzi??

Ano niestety moje... ale jeśli chcesz to mogę odstąpić niewątpliwą przyjemność jaką jest porąbanie tegoż :D Szczególnie, że już deszcz przestał padać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe dodatkowe pytanko, myślę że do właściwej osoby.

Ogłoszenie o naborze ukazało się już 4 dni temu.
Do kiedy można składać aplikacje?
Czy są jakieś ograniczenia czasowe, czy może ilościowe (tzn. ograniczona ilość zgłoszeń)?

Z góry Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:52, DemonCleaner napisał:

Mam małe dodatkowe pytanko, myślę że do właściwej osoby.

Ogłoszenie o naborze ukazało się już 4 dni temu.
Do kiedy można składać aplikacje?
Czy są jakieś ograniczenia czasowe, czy może ilościowe (tzn. ograniczona ilość zgłoszeń)?

Z góry Dziękuję za odpowiedź.


Hmm.. Pytanie zdecydowanie nie do mnie ;)

Ale postaram się ściągnąć tutaj przyczynę całego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:04, Soleila napisał:

Ale postaram się ściągnąć tutaj przyczynę całego zamieszania.

To przy okazji podpytaj kiedy otwieracie filię w Łodzi ;) - no co podobno firma się rozwija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam ;) Ja napisałem CV i List, ale swoje szanse oceniem na 1% ;) Tak na prawde to szykuję sie na atakak poycji Z-cy Dyrektora Marketingu......... ale dopiero za 10 lat XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:52, DemonCleaner napisał:

Mam małe dodatkowe pytanko, myślę że do właściwej osoby.

Ogłoszenie o naborze ukazało się już 4 dni temu.
Do kiedy można składać aplikacje?
Czy są jakieś ograniczenia czasowe, czy może ilościowe (tzn. ograniczona ilość zgłoszeń)?

Z góry Dziękuję za odpowiedź.

za opóźnienia przepraszam, do odpisywania się zabieram. otóż:
1.) do kiedy - na programistę i asystenta - do momentu aż powiemy, że już dziękujemy :) na testera zgłoszenia można słać bez końca!
2.) ilościowe... tzn? na pewno wysłana większa ilość identycznych CV nie zwiększa szansy na wygranie magnetowidu :) ntl, każde zgłoszenie przeczytamy i na każde postaramy się odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:34, tramer napisał:

na
testera zgłoszenia można słać bez końca!


hmm, jak to jest z testerem bo we wczesniejszym poscie niezbyt jasno napisales. to praca z domu? net mam(1024kbps), komp powyzej przecietnej do cdp nie mam daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:43, gmx napisał:

> na
> testera zgłoszenia można słać bez końca!

hmm, jak to jest z testerem bo we wczesniejszym poscie niezbyt jasno napisales. to praca z
domu? net mam(1024kbps), komp powyzej przecietnej do cdp nie mam daleko...

Tak, to praca z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"na testera zgłoszenia można słać bez końca!"

To znaczy że do kiedy, do końca roku?

Niestety coś czuję że szanse na dostanie pracy testera są nikłe. Nie będę sobie robił nadziei zbyt dużej, gdyż bywa bardzo złudna. Jednak pomarzyć można. Za to na szczęście nie karzą więzieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:49, Several napisał:

"na testera zgłoszenia można słać bez końca!"

To znaczy że do kiedy, do końca roku?

Niestety coś czuję że szanse na dostanie pracy testera są nikłe. Nie będę sobie robił nadziei
zbyt dużej, gdyż bywa bardzo złudna. Jednak pomarzyć można. Za to na szczęście nie karzą więzieniem.


Niech będzie do końca roku. Prawda jest taka, że tytułów nam przybywa - co powinno iść w parze z większą ilością współpracowników :) Jeśli nawet nie będzie pracy od ręki, co ciekawsze osoby trafią do "bazy testerów" na później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy żeby zostać testerem to trzeba być pełnoletnim?? Mam 16 lat i byłem już zatrudniany (mam umowy) więc bez problemu można zatrudniać osoby 16 letnie. Jestem jednym z redaktorów portalu internetowego o grach. Z grami mam do czynienia od 3 roku życia. W wieku 6 lat przeszedłem Wolfenstein 3D. Czy mogę się ubiegać o stanowisko testera??

P.S.
Język angielski znam w stopniu bardzo zaawansowanym. We wrześniu będę zdawał na certyfikat First. Przeszedłem Oblivion''a po angielsku. W 100% :) Bez solucji, poradników, cheatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 17:04, Diddle napisał:

Czy mogę wysłać swoje CV i list motywacyjny na Wasz adres e-mail??

Nikt nie broni Ci próbować. Najwyżej nie przyjmą :P. A wszystko wysyłaj na maila podanego w ogłoszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:34, tramer napisał:

1.) do kiedy - na programistę i asystenta - do momentu aż powiemy, że już dziękujemy :) na
testera zgłoszenia można słać bez końca!
2.) ilościowe... tzn? na pewno wysłana większa ilość identycznych CV nie zwiększa szansy na
wygranie magnetowidu :) ntl, każde zgłoszenie przeczytamy i na każde postaramy się odpowiedzieć.


Dziękuję za szybką odpowiedź.
Szczerze mówiąc mniej więcej tego oczekiwałem, ale zawsze warto się upewnić.
Mówiąc "ilościowe" chodziło mi o limity kandydatów, czyli jak już napisałeś, do momentu jak już podziękujecie.
Myślę, że tymczasem mógłbym się ubiegać o stanowisko testera, więc możecie się spodziewać mojego podania w tej sprawie.
A że wspomniałeś o braku limitu czasu także nie będę się spieszył tylko zrobię to porządnie :)
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy Diddle ale Obliviona może przejść osoba która nie specjalnie zna język angielski albo zna go trochę. Przez kompas gracz prowadzony jest prosto do celu.

Wracając do stanowiska testera w dziale lokalizacji, studiuję zaocznie i mam bardzo dużo wolnego czasu, dobry komp, i szybkie łącze. Naprawde ta praca by mi odpowiadała. Poczekam cierpliwie a może mi się powiedzie. Zawsze jest jakaś szansa. Chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:34, tramer napisał:

każde zgłoszenie przeczytamy i na każde postaramy się odpowiedzieć.

A mnie ciekawi ta część zdania. To jak to w końcu będzie? Skontaktujecie się tylko z wybranymi, czy każda osoba, która wysłała podanie może się spodziewać odpowiedzi, również negatywnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować