Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Probos , Ty to masz fajnie. Ja właśnie kończę polski , a został mi do nauczenia tylko J.angielski, francuski , matematyka i PO . Nie wiem czy się w tą jedną noc wyrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro testy próbne z jęz. niemieckiego. Uczyłem się od 3 klasy podstawówki jęz. angielskiego. W gimnazjum dodali nam niemiecki, ale pierwszy rok miałem wiodący angielski. W drugiej klasie nam pozmieniali i więcej godzin miałem niemca. I tak aż do teraz. Zrobili nam, że musimy pisać z niemca, bo przecież mamy go jako język wiodący, ale mają to gdzieś, że więcej osób woli pisać z angielskiego, bo lepiej im idzie, a niektórzy uczyli się go przez całą podstawówkę. Powinni nam dać do wyboru, a krótko mówiąc olali tych, co wolą pisać z ang. Uczyłem się niemca ogólnie dwa lata (nie licząc tego roku), z tego jeden był zmarnowany (co pół roku zmieniał się nauczyciel i niektórzy, a właściwie wszyscy nie potrafili radzić sobie z hałasem i niczego nie dało się nauczyć). Teraz mogę sobie tylko tym testem zawalić wszystko. Mogą mnie nie przyjąć do szkoły takiej jakiej chcę. Tłumaczą się tym, że to i tak się nie liczy, ale sami sobie pomyślcie. Jest dwóch z identycznymi ocenami i różnią się tylko niemieckim. Jeden ma więcej punktów, a drugi mniej. To kogo wybiorą? Powiedzą, że nie patrzeli na ilość punktów i, że to było losowanie?A teraz brawa dla organów władzy, że wprowadzili przymus pisania testów, ale nie pomyśleli o takich ludziach jak ja i wprowadzą możliwość wyboru dopiero w przyszłym roku. Chyba, że ja to wszystko źle rozumuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 21:25, temek napisał:

/.../ A co takiego strasznego zrobiłeś, jeśli można wiedzieć ?;)

Nic strasznego. Sam z siebie zazwyczaj mam ''nieodpowiedni'', a w tym roku mam na głowie groźbę -1 do statusu za nienoszenie fartucha więc wychodzi nieciekawie.
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już po próbnym egzaminie z anglika. Powiem jedno - B A N A Ł ! ! !
Myślałem, że się załamię, gdy zrobiłem wszystkie, 14 (słownie: czternaście), zadań po 30 minutach. Kolejne 10 minut zajęło mi sprawdzenie czy wszystko dobrze zapisałem na karcie odpowiedzi. A resztę czasu musiałem siedzieć w klasie i czekać na koniec egzaminu.

Nie wiem po co nas tak zawsze do końca trzymają. Ale dzięki Bogu na normalnym egzaminie będę mógł się wyrwać wcześniej. Buhahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Ja ma bardzo podobny problem. Co do tego testu pisałem go, większość pytań wziąłem na logikę (coś tu piszę i pasuje do tego). Co do tego egzaminu dla mnie był całkowicie niezrozumiały, napisanie go mi zajeło chyba z 40 minut i wyszedłem ostatni z sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 13:47, jojtos napisał:

Czy ma ktoś jakieś źródło gdzie można sprawdzić prawidłowe odpowiedz z
próbnego egzaminu z angielskiego i^^ ?

"Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosi w internecie schematy punktowania o 15.00 w dniu egzaminu, czyli 21 października. Będziecie więc mogli jeszcze tego samego dnia sprawdzić, jak wam poszło. (...)" - źródło: http://tnij.org/bzxt
Z tego co tutaj zrozumiałem, to dzisiaj o 15:00 będą wyniki "gdzieś" w internecie. Ja niestety musiałem pisać z j. niemieckiego i szczerze powiedziawszy nie najlepiej to wyglądało. No, ale już mniej więcej za godzinę, przekonam się jak mi poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2008 o 14:06, delfo napisał:

Oooo... Jak dobrze! Będę mógł sprawdzić jak mi poszło. Jeszcze tylko 55 minut ! xD


Nie bądź taki pewny , już kilka razy to przerabiałem. Bardzo możliwe (ale nie musi tak być) , że o godzinie 15.00 na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej nastąpi przeciążenie serwerów i za te 45 minut guzik zobaczysz , nie wspominając już o jakimś sprawdzaniu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, nie wierzę, że ten test był przeznaczony dla III klasy gimnazjum O_o Raz po raz chciałem wybuchnąć śmiechem, jak zobaczyłem pytania. Ilość gramatyki była znikoma, a jak już się pojawiała, to trzeba było tylko wybrać, w którym czasie wstawić ten czasownik. Ale dla mnie to i lepiej. Przynajmniej miałem dzień wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:09, coocker93 napisał:

odpowiedzi juz sa ale ja nie mam pdf, moglby ktos screena zrobic i wrzucic tu?

z gory dzieks


Ale gdzie linka zapodaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2008 o 15:20, coocker93 napisał:

na cke.edu.pl, raz udało mi sie wejsc, teraz gowno.


Czyli tak jak przewidywałem , serwery już padły... xD

Wy naprawdę myśleliście , że o godzinie 15 dowiecie się o jak wam poszło... xD Jak dobrze pójdzie to dopiero w godzinach wieczornych stronka zacznie działać i nie ma rady trzeba się do tego przyzwyczaić. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CMS im padło i teraz wyświetla kod MD5. Może to jakieś hasło? Ale wtedy chyba inaczej funkcja by się nazywała niż session_id.

Ale sprawdź w historii czy masz jakiś link z końcówką .pdf. Rozwaliło im bazę danych (przynajmniej jedną tabelę), ale nie serwer, więc można ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbrajacie mnie tymi gimnazjalnymi testami z anglika... :)
W zeszłym, w 3 klasie gim., pisaliśmy dla próby maturę z angilelskiego (podstawowa) i wszyscy zdali xD Ja nawet miałem 80 % xD Dlatego jak czytam o tych testach po gimnazjum to mi się śmia chce xP

PS: Ten test jest na poziomie intermediate czy pre-intermediate ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:26, Sebat1 napisał:

Czyli tak jak przewidywałem , serwery już padły... xD

Dziwne, bo mi strona CKE działa bez zarzutu... Niemniej, wyników jak nie było, tak nie ma. Coś mi się wydaje, że opublikują je dopiero w godzinach wieczornych, a nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować