Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2006 o 17:17, NFSU2.00 napisał:

Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro do szkoły!!!!!!!!!!! Ja nie chce!!!!!!!!!!!! Czemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak nie chcesz do szkoły, to może chcesz jakąś robotę? :) Co Ty na malowanie płotów? Albo wymalujesz mi pokój na jakiś ładny kolorek, co? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 17:17, NFSU2.00 napisał:

Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro do szkoły!!!!!!!!!!! Ja nie chce!!!!!!!!!!!! Czemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Choćby po to, żeby nauczyć się budować zdania złożone i dowiedzieć się, że wystarczy jeden wykrzyknik, a zdanie (równoważnik zdania) pytające kończy się znakiem zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jutro tylko po plan idziecie. No, jeszcze jakiś początek roku, gdzie dyrektor będzie przemawiał. Ja osobiście nigdy nie słuchałem. A pierwszy tydzień zazwyczaj jest luźny (choć znam szkoły, gdzie od wtorku ruszają pełną parą).

Ja zaczynam za miesiąc, z czego na III roku będę mieć góra 3 razy w tygodniu ćwiczenia i 4 - 5 wykładów, na które nie chodzę. Inna sprawa, że potem na ksero wydam fortunę. Ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w mojej szkole nie ma w pierwszym tygodniu szkoły żadnych sprawdzianów , i jest luz.
Ale powiem że forum też czegoś uczy .
Ja na początku nie używałem "." "," , "żźćąś"i nie zaczynałem zdania z wielkiej litery.
Dzięk dwóm forumowiczom , nie pamiętam ich nicków , nauczyli , pisać normalnie .
Tylko nie pamiętam kto to był a dokładnie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2006 o 17:15, Jarys napisał:

To faktycznie nie pozazdrościć. Zawsze mi się marzyła szkoła oddalona od domu najwyżej 5 min
drogi (oczywiście piechotą) w przerwie lekcyjnej można zajść nawet na domowy obiadek. Niestety
mnie takie coś nie spotkało dlatego żałuję tych, którzy do szkoły zaiwaniają kilometry ;)

Hehe, a ja mieszkam 5 minut od szkoły:). Nawet widzę ją z okna:P. Jeszcze tydzień wakacji by się przydał. Jutro powinien dojść do mnie Hitman: Blood Money. Ale zanim zacznie się "prawdziwa nauka" to najpewniej zdążę go przejść:). Ja też wstawałem o 12.00(jeśli nie później),a teraz trzeba będzie się budzić o 17.15(chociaż i tak nie jest tragicznie) i siedzieć do 14.30 w szkole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro szkoła!!! Jak się ciesze!!! :):) Posprostu jestem w siódmym niebie... Ech to tylko żarty. Szkoda, że wakacje się już kończą, no ale wszystko kiedyś się kończy. Tak już jest i nic na to nie poradzimy, chyba że nasz minister edukacji Pan Giertych przedłuży Nam wakacje... Wszystkiego możemy się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 18:19, Modest-Vermin napisał:

Ja w tym tygodniu mam sprawdzian z matematyki, Pani Prof. nam to zapowiedziała na koniec 2
klasy liceum bo teraz jestem w 3 :)


Ja zdałem teraz do drugiej. W pierwszym tygodniu mam spr. z algorytmiki i Pascala, oraz z Chemii (nawet nie wiem z jakiego materiału).

A jak idziecie na rozpoczęcie roku? Ja w zeszłym byłem w garniturze, ale jak zobaczyłem, że większość jest na luzie to idę w normalnych spodniach, adidaskach i białej koszuli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 18:41, Tomi_323 napisał:

A jak idziecie na rozpoczęcie roku? Ja w zeszłym byłem w garniturze, ale jak zobaczyłem, że
większość jest na luzie to idę w normalnych spodniach, adidaskach i białej koszuli :P


No w garniaku jak zawsze ;) Czasem nawet fajnie jest być w garniaku, można zebrać komplementy od dziewczyn i inne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 18:43, Modest-Vermin napisał:

No w garniaku jak zawsze ;) Czasem nawet fajnie jest być w garniaku, można zebrać komplementy
od dziewczyn i inne rzeczy :)


Garniak niestety nie wystarczy, trzeba też jakoś oględnie wyglądać. Np. mi nawet graniak nie pomaga, idę sobie ulicą i matki dzieciom oczy zasłaniają ;D Ja idę w koszuli i jeansach, ale szkoda że już nie można będzie spać do 11 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kiedy ja teraz znajde czas na granie, gram w HoMM V, GW:F, PoP: DT, no i nowe extra klasyki- NWN, HoMM IV,
SpellForce, pendriver jest cool :), tylko mi sie coś z USB stało... A ja rozpoczęcie szkoły miałem w niedziele i jutro już startuję, ehhhh 10 miesięcy, POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ide w garniaku. Myśle, że każdy powinien tak iść. No ale to tylko moje skromne zdanko. tylko nie wyobrażam sobie wstawania o 6.40, ech załamka :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro do szkoły. Książki kupione? :D Ale nei o tym mowa. Ubezpieczenie jest? Opancerzenie, bynajmniej lekkie też zapewne. A i nie zapomnijcie wziąźć gazu ogłuszającego, bo nie wiadomo co to po wakacjach. Ja sam nie mam jeszcze wszystkich książek, ale jutro powinno się uzupełnić komplecik. Życzę Wam, abyście przetrwali ten roku jak wszystkie poprzednie z dobrym świadectwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro do szkoły!! (Hmmm... :P) JA tam się ciesze!(w 2 % :D). Znowu spotkam pewna nauczycielke... Kosowska :/ Ale zresztą, macie farta że jej nie znacie :D Książki są, baseball jedzie:)<joke> No cóż, życzę dobrych ocenek i duzo czasu wolnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:38, Crazy frogus napisał:

Znowu spotkam pewna nauczycielke... Kosowska :/ Ale zresztą, macie farta że jej nie znacie :D

Ja się tam cieszę, bo ze zmianą szkoły zmienią się nauczyciele. A ze starej budy to bedę wspominał moja polonistkę Lucynę Ż.
Jeśli jutrzejszy dzień przeżyję to będzie dobrze...A jak nie, to nie będę się pojawiał na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:40, Kryszek napisał:

Ja jutro do szkoły na 10 idę,najbardziej w tym roku boje się tych testów w 3 gim.powiedzcie
mi,trudne one są??


uuu stary mozesz juz robic w gacie do tego trzeba wiedzy z całego gimnazjum nie jest wesło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować