Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Przed chwilą wróciłem z (uroczytości?)rozpoczęcia roku szkolnego :P. Mam całkiem fajnie rozplanowane lekcje ;). Ale codziennie na 8.00 :/. Ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem jak będzie u mnie ale "uroczystość" dopiero na 12.00 a lekcję będą pewnie tak samo jak w zeszłym roku czyli o 8.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już miałem rozpoczęcie:)Jak na klasę sportową w I Gimnazium....to fajnie.Na pewno nie będzie żadnej nudy.To pewne:)Ale jedno ale...treningi na kosza mam już na 6.00 rano!Koszmar......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóz, już po. Mój plan jest taki... kitowaty :/ Tylko 3 w-f''y w tygodniu, i nie wiem po co 2 religie. Codziennie na 8, od pon. do czwartku po 6 lekcji a w piatek 7 :/ TRza będzie noce zarywać by w gw grać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się zaczeło. Byłem sobie na rozpoczęciu, plan na jutro raczej normalny (na 8, 3 pierwsze w-f + 4 zwykłe lekcje). Nic by nie było szczególnego w tym wszystkim, gdyby nie fakt, że od jutra zaczne chodzić do klasy maturalnej. Ale nie martwie sie tym za bardzo (jak narazie). Co będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a u mnie w szkole tak jak juz mówiłem zmiany ale jakie!
Takich zmian to się nie spodziewałem moja wychowaczyni odeszła ze szkoły (tak,tak,tak) i wrociła
moja poprzednia wychowaczyni bardzo miła i ładna pani Strzelczyk hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9:00 - wchodzę z klasą do sali, aby spisać plan.
9:10 - razem z 2 kolegami opuszczamy szkołę :)

Nie byłem na apelu, bo po co :)

Szczerze to tęskniłem za szkołą... nie za nauką tylko za szkołą ;)

Plan taki sobie... 4 dni w tygodniu na 8:00 :( no i mam po 8 lekcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak samo nie poszedłem na apel bo się spóźniłem i już niechciało mi się wchoidzić.Okazało się ze nic ciekawego nie mówili nawet nie podali rozpisu książek.Więc jutro jeszcze idę na zwiedzanie tylko i dopiero się dowiem co i jak.

A jak się ktoś orientuje to ile godzin wfu jest w szkole średniej(a dokłądniej to w technikum gastronomicznym )?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatni rok jestem w gimnazjum i mam pech bo zapisałem się do klasy sportowej i mam codziennie na 8:00 i trzy dni w tygodniu po 8 lekcji a w dwóch po 7. A co do rozpoczęcia to byłem na apelu, jak zwykle dyrka pletła głupoty, a nawet przeczytano nam list od Romka G. i "najfajniejsza" ustawa to ta o mundurkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:10, Radek15 napisał:

A ja ostatni rok jestem w gimnazjum i mam pech bo zapisałem się do klasy sportowej i mam codziennie
na 8:00 i trzy dni w tygodniu po 8 lekcji a w dwóch po 7. A co do rozpoczęcia to byłem na apelu,
jak zwykle dyrka pletła głupoty, a nawet przeczytano nam list od Romka G. i "najfajniejsza"
ustawa to ta o mundurkach.



Miałem identyczną sytuacje jak ty.Ide do sportowej,codziennie na 8 i durny list Giertycha o jakijs ''''zmianach'''':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nowa szkoła, nowa klasa, i co najważniejsze, wypadło to wszystko bardzo pozytywnie. Klasa normalna, bez żadnych dresów itp., za to jest dwóch rasta :D muszę się zapytać gdzie robili dready ;) a list od Romana sobie podarowałem. Przybliży mi ktoś jakimi przemyśleniami chciał podzielić się z nami minister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to od dzisiaj jestem uczniem
V Liceum
Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza
w Częstochowie

Fajnie nie:D A dyrektorek jaką mowe napisał:D Zacytuje:

,,Kieruje te słowa szczególnie do klas pierwszych jestescie uczniami zacnej szkoły z wieloletnia tradycja mam nadzieje że udowodnicie że jestescie godni tego mina....."

Az sie wystraszylem :D Jak ktos z czest i ciekaw to stronka LO : http://www.vmickiewicz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam dziś , poszedłem pogadali pogadali , wyczytali list od Romana G. i jakoś szybko zleciało.
Teraz świentowaliśmy (krótko) rozpoczęcie roku szkolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...mam 4 W-F w tygodniu... masakra... Kieduś lubiłem tem przedmiot, ale w mojej szkole odbywa się on na brudnch korytarzach lub w 2 -3 klasy na sali gimnastycznej... Pozatym w-f mamy zazwyczj jakoś na początku i trochę głupio łaziź potem przez cały dzień po szkole będąc ...hmm... dośc bardzo spoconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować