Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2006 o 19:40, Kryszek napisał:

Ja jutro do szkoły na 10 idę,najbardziej w tym roku boje się tych testów w 3 gim.powiedzcie
mi,trudne one są??


Ja miałem 78 na 100 i wszystko było ok. dostałem się do liceum i się cieszę :)

Wasizi

Dnia 03.09.2006 o 19:40, Kryszek napisał:

Życzę Wam, abyście przetrwali ten roku jak wszystkie poprzednie z dobrym świadectwem.


Nie wiem dlaczego, ale tu się uśmiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:44, Tomi_323 napisał:

Wasizi

> Życzę Wam, abyście przetrwali ten roku jak wszystkie poprzednie z dobrym świadectwem.

Nie wiem dlaczego, ale tu się uśmiałem :)



Czyżby te "jak poprzednie" zabrzmiało "aby były jak tamte" bądź "identyczne". Nie, nie to miałem na myśli, że jak rok temu leżałeś z połamanymi rąkoma, to teraz miałbyś leżeć z połamanymi nogami :). Choć nie wiadomo co nas czeka i to z kontrowersyjnym Ministrem Edukacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ja jutro o 8.45 rozoczne chyba najtrudniejszą klasę które dotychczas poznałem!
Klasę 3 gimnazjum TESTY, OSTATNIA KLASA, TRZEBA SIĘ STARAĆ O DOBRE ŚWIADECTWO ITP.

Ciekawe czy więcej jest takich forumowiczów którzy zaczynają jutro ten rok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczynam jutro na 9:00
Idę do technikum gastronomicznego.A może mi ktoś powiedzieć czy w takiej szkole średniej jest tak jak w gimnazjum wf taki normalny przedmiot?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła śmierdzi ale w mojej nowe plusy moja wychowawczyni której serdecznie nnienawidzę
odchodzi więc będę miał spokuj //Nareszcie, tak oto chodziło!!!\\ i kilka innych nauczycielek których nie trawiłem
też już w tym roku nie zobaczę:)
Niechce mi się jutro na tą 9 ale co tam pójdę i będę miał z głowy tą niepewność co do tych nowych nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 22:34, krzysiek253 napisał:

no fajnie ja jutro o 8.45 rozoczne chyba najtrudniejszą klasę które dotychczas poznałem!
Klasę 3 gimnazjum TESTY, OSTATNIA KLASA, TRZEBA SIĘ STARAĆ O DOBRE ŚWIADECTWO ITP.

Ciekawe czy więcej jest takich forumowiczów którzy zaczynają jutro ten rok!!!

Ja własnie ten rok mam za sobą. Ten test na koniec roku był nawet trudny no ale jakoś mi się udało :P i jutro ide do mojego nowego Liceum :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 23:26, krzysiek253 napisał:

ale co trudno było?

na początku tego roku szło mi doskonale dobre oceny itp. ale pod koniec drugiego semestru wszystko mi się popsuło i jeszcze ten test :/ w tym roku test był znacznie trudniejszy w porównaniu z wcześniejszymi (ale nie był jakoś kosmicznie trudny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 23:40, krzysiek253 napisał:

a gdzie idziesz?

Technikum INF... pierwsza klasa... pozyjemy zobaczymy jak tam bedzie... a z testów... miałem 74 a razem 114...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 23:41, krzysiek253 napisał:

to co ty studiujesz tak dzięki może moc nas nie opuści!


No studiuję, studiuję, pod koniec września chyba zaczynamy. Ale nie bójcie żaby, cieszcie sie że idziecie do szkoły, bo na studiach będzie gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie jakie to straszne nawet topic o szkole mamy na forum i jeszcze zaczeli w nim pisac z okazji rozpoczęcia szkoły (znowu), jakie to straszne i przygnębiające, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 23:44, Budo napisał:

Ale nie bójcie żaby, cieszcie sie że idziecie do szkoły, bo na studiach będzie gorzej :)


Mimo wszystko marne to dla nas pocieszenie.
Dziwne, ale zawsze 1 września mi się do szkoły chciało iść, drugiego też, oczywiście za pare dni mi przechodziło, ale jakoś w tym roku nie mam ochoty. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować