Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

jakoktochce
gratuluję pamięci ; ) jak coś, na koncentrację i pamięć dobry jest Amol ''sprawdzony od lat'' :P

a ja dzięki próbnym maturom i rekolekcjom właściwie dziś i jutro nic nie mam. szkoły nic nie ma, jedynie kościół o 12, ale i tak NIKT nie sprawdza, czy tam jesteśmy czy nie, więc cały dzień wolny ;D
teoretycznie, w czwartek mam ważną klasówkę, jak i w piątek, sporo nauki jest :/ a szkoda, można by się opierdzielać przez dwa dni niemiłosiernie, poczuć te wakacje, a tu bach! klasówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:44, Asthariel napisał:

Ja też ostatnio mam algorytmy.

W szkole dobrze mi idzie , do tej pory mam 5 z wosu , 2 x 5 z gegry , 2 x 5 z angola
, 4,5,5,4,6 z polaka , 3 i 5 z matmy. Tylko mam problem z fizyką - 3 , próbowałem się
poprawić , dostałem inne pytania i najpewniej dostanę drugą tróję...


No ja nie powiem że algorytmy są jakieś trudne. Bo ja je w pewnym stopniu rozumię a oceny no nie mam ich jakiś mocnych bo jeszcze niektóre poprawiam ja jestem uczniem na poziomie 3/4 czyli raz wpadnie 4 raz 3. I nawet sie nie dziwię że czasami wpadnie nawet i 1. Bo sie nie przykładam nauczyciele mi mówią że jak bym sie przystawił to mógłby m mieć same 5 na koniec ale jestem trochę leń i mi sie nie chce. Ale takie oceny jak do tej pory mam nawet mnie ciesza bo zawsze może być gorzej.W niektórych przedmiotach mam takie same oceny jak to np. z WOSU. Heh zresztą z wosu to samymi wiadomościami sie nabija ocen i później 1,2 odpowiedzi jeszcze i jest piąteczka tak to u mnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj miałem masakrę! Pierwsza lekcja - WOS i kartkówka, druga lekcja - chemia miała być kartkówka ale oczywiście chemiczka zapomniała (zresztą jak zawsze), później trzecia lekcja - angielski speaking (ha dostałem 5!). No i później to luzik czyli: 2 x w-f i religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ... U mnie w szkole co ostatnio wprowadzili głupota totalna ... od niedawna każdy kto nie ćwiczy musi mieć chociaż buty na zmianę... chore bo żeby parkiet na którym się ćwiczy był jako tako ... a jest po prostu żenada kilka listw poodpadało i gdzie nie gdzie są takie dziury fajne że można butami układać klocki .... ten parkiet chyba jeszcze gierka pamięta.... syfff i żenada ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość ja takie coś miałem już bodajże w gimnazjum i w sumie nie wiem o co się oburzasz ;). Wiesz może dyrekcja nie chce po prostu żeby podłoga zbyt szybko się zniszczyła ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem odkąd zacząłem koszmar ze szkołą, dopiero w gimnazjum zacząłem olewać bo nikt nie przykładał do tego większej uwagi, no współczuję Ci, mi by się nie chciało nosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:04, KŁEJK napisał:

Żadna nowość ja takie coś miałem już bodajże w gimnazjum i w sumie nie wiem o co się
oburzasz ;). Wiesz może dyrekcja nie chce po prostu żeby podłoga zbyt szybko się zniszczyła
;P.



No tak "podłoga zniszczyła" sek w tym że ona już jest zniszczona i można ją o kant c*** rozbić jest po prostu obskurna i jak mówie panele można butami przesuwać ;/ fajna zabawa jest z tym :D:D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam dziś ostatni dzień rekolekcji :) Ale od jutra w szkole zapowiada się niezła rzeźnia. Trzy sprawdziany na cztery lekcje to chyba przegięcie. Ale sami sobie taki los zgotowaliśmy, przekładając sprawdziany z dnia na dzień, aż w jednym dniu uzbierały się trzy i nikt nie chce kolejnego przełożyć:/ Więc trzeba będzie zapierdzielać po kościele:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj a ja jeszcze nie wyszedłem do szkoły, ale mi się nie chce ;/, i jeszcze dzisiaj dwa polskie i to z panią dyrektor jeszcze...ech, na szczęście dzisiaj ma być tak gdzieś z połowa klasy czyli 15-18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom i kolejny dzień jakos miną musze powiedzieć że nawet nie było tak źle.
Więc tak pierwsza lekcja to WF graliśmy w siatkę muszę powiedzieć że dziśiaj fajnie sie grało miałem w miarę dobrą drużynę to wygraliśmy dwa razy :D to tak poza nawiasem.Potem mieliśmy matematykę pytał jedną osobe najlepsze na matmie są pytania bo jak pyta to przynajmniej 30 minut. I jest czas by sobie odpocząć troszkę :P.Potem niesłusznie dostałem karę nawet nie wiem za co miałem napisać oczywiście na jutro 20 razy "NIE BĘDĘ ROZMAWIAŁ NA LEKCJI MATEMATYKI" owszem raz odezwałem sie do kolegi ale to tylko 1 raz i tu z taką karą wyleciał ;/. Ale oczywiście napisałem tą kare podczas jak on pytał :P. Później mia być sprawdzian z biologi ale pani gdzieś pojechała więc sprawdzianik przepadł. Ale za to mieliśmy GEOGRAFIĘ wcale nie było tak fajnie mamy do końca marca zdać AFRYKĘ konkretnie miasta państwa gdzie leżą itp.itd. Pomyślałem sobie super już kolejny weekend mam zapełniony afryką ;/. A tego jest cała kartka z bloku :(. Będzie ciężko sie tego nauczyć.Później mieliśmy PLASTYKĘ mieliśmy na kartkach poprzyklejać zdięcia na dzień kobiet. Czyli powycinać pokleic coś itp. Więc zeszło z tym całą godzinę a nawet sie nie przykładałem bo mnie sie szczerze mówiąc nie chciało. No i tak zleciała cała lekcja chociaż strasznie sie ciągła ;/. Ale cóż później jak zadzwonił dzwonek to oczywiście wyszliśmy pierwsi jak zwyklę :P no i ubraliśmy sie i szliśmy do domu aż tu pani przez okno krzyczy WRACAJCIE POSTRZĄTAĆ :P no szczerze mówiąc zostawiliśmy trochę bałaganu ale nic wrucilismy sie i zeszło nam jakieś 3 minutki ze sprzątaniem i poszliśmy :D. ehhh dopiero jutro mi sie zacznie musze sie uczyć trenów geografi wiem jedno będzie jutro bardzo cieżki i trudny dzień :( ale jakoś trzeba bedzie przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień - jedna lekcja xD.
Dzisiaj wyjątkowo udało mi się pospać trochę dłużej ponieważ nie miałem pierwszej lekcji...czyli chemii :P.No to na początku miałem historie :P.Było to praktycznie 45 minut pisania i w pewnym momencie odechciało mi się pisać :/.Na biologii skubany pytał dzisiaj choć myślałem ,że odda dzisiaj klasówkę...ale nie i zaczął pytać z ostatniej lekcji...na szczęście mi się upiekło.Matematyka była = zamuleniu na max''a...nic ciekawego nie było (ciąg dalszy funkcji).W tym momencie z łaciny zrobiło mi się okienko co równało mi się dwoma okienkami...pierwsze było pełne zmuły ,a na drugim jak zwykle przegadałem całe z koleżanką xD.Polski pomijam...filozofię chyba też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 4 moich kolegów ,, bawi" sie w Misie . Otoż każdy z nich nazywa sie Misiem ( Te misie maja po 15 , 16 lat) .

Jest też BOSS - czyli bojowa obc.... szybko sająca - czyli cos takiego jak berek tylko ze rzucaja sie czymś i jak trafi w kogos , tafiony jest bossem

Lanie woda po głowie

no i oczywiscie cal gamma przekleństw itp , brak zainteresowania nauczycieli jak ktos sie bije itp

Jakie wy macie ,, zabawy " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:10, KŁEJK napisał:

Fajnych masz kolegów....:/ mają tyle lat a zachowują się jak dzieci w piaskownicy....


Cieżko byc czasem innym . Mam tylko jednego kolge ktory jako taka jest do pogadania , a reszta to pali , piję , ma to wszytko w d*** . Przyznaje ze czasem nei wytrzmuje i wpadma w ten trans , ale po tem ajk sie obudze to nie czuje zsie z tym za dobrze


szyłka u.s.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh "zabawy" u mnie w szkole... Hah :D -> rozrywanie siatek, wiązanie nogawek,rękawów i plecaków, rzucanie butami itp. itd :D ja przeważnie stoje sobie z boku, oglądam dzieci jak sie bawią i gadam z kimś o grach :D (oni mają po 15/16 lat :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:15, Ryan Kam napisał:

Cieżko byc czasem innym .


Wiem coś o tym...

Dnia 05.03.2008 o 22:15, Ryan Kam napisał:

Mam tylko jednego kolge ktory jako taka jest do pogadania ,
a reszta to pali , piję , ma to wszytko w d*** .


Lepiej być samemu ale w zgodzie ze sobą niż przyłączyć się do ćpunów / nałogowych imprezowiczów / młodocianych pijaków itp. Uwierz i nigdy nie rób nic wbrew sobie...

>Przyznaje ze czasem nei wytrzmuje i

Dnia 05.03.2008 o 22:15, Ryan Kam napisał:

wpadma w ten trans , ale po tem ajk sie obudze to nie czuje zsie z tym za dobrze


Ekhm...jaki trans...można jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:19, KŁEJK napisał:

Ekhm...jaki trans...można jaśniej?


chodziło mi o to ze dolaczam się do tego grona .

mati591

dobra , mogło byc gorzej , ale co powiesz na pocisk z pustej butelki domestosa przz okno i o mały włos trafienie nim w głowe naszej wychowawczyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ktoś powinien to zgłosić bo co jak co ale taki "syf" w szkole należy tępić...

15-16 lat to ostatnia kl. gimnazjum tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam praktykę na 11:30 w końcu wolne od szkoły bo te trzy dni poprzednie były naprawdę ciężkie . Ale muszę jeszcze wytrzymać tylko dwa tygodnie a potem praktyka miesięczna i w końcu sobie odpocznę od szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień po dość długiej przerwie spowodowanej rekolekcjami minął dobrze :)

Pierwsza lekcja - WF. Nie było, bo turniej w koszykówkę, a więc trzeba "dopingować" :P Na informatyce też poszliśmy na ten turniej. Trzecia lekcja to godzina wychowawcza, tutaj akurat dość trudne zadanie - narysować swój sukces ;> Na koniec język niemiecki - dostałem 5 z opisu rodziny i 5 z pracy na lekcji :) Techniki nie było, bo Pani pojechała na jakąś konferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować