Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dzisiejszy dzień w szkole był dość neutralny.

Na pierwszej lekcji miałem informatykę. Prezentacje w PP, temat dość łatwy y przyjemny. Następnie matematyka - dostałem 5- za klasówkę. Później była religia, następnie W-F, niemiecki. Po niemieckim przyszedł czas na geografię. Zapytała mnie, odpowiedziałem na wszystkie pytania i nie dostałem oceny :/ Dziwna kobieta. Następnie dwuczęściowy sprawdzian z angielskiego. Wiem, że z pierwszej części mam 5, natomiast z drugiej to będzie 4. Jestem niezadowolony, bo 4 z anglika to słaba ocena:/ Mam nadzieję, że da radę poprawić to. Co dziwne, dziś już miałem czytanie oceny proponowane na... koniec roku szkolnego. Robią to wcześniej, aby przygotować się do popraw z przedmiotów, z których będziemy chcieli mieć wyższą ocenę. Na dzień dzisiejszy jest to średnia 4.65, a więc słabsza niż na semestr. Wiem, że będę poprawiał biologię, geografię i angielski. Średnia ocen i oceny są dość ważne przy naborze do liceum. Muszę wyciągnąć na pasek i zdobyć dodatkowe punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis miałem taki plan: WF->INf->Ang->PO->Matma->rel
ale wyszło tak że na WF nie chodze (zwolniany cały rok) u mnie informatyka jest beznadziejna (nic sie nie uczymy) więc nie chciało mi sie iść... nagielski zastępstwo więc też nie chce mi sie... poszedłem na PO (nudy... bandaże itd) potem na matme (nudy do kwadratu) a religi nie było :P.... miałem więc dziś tylko 2 godziny lekcyjne :D... dodam że miałem (z WF-em) na 9.30 rano :D

PS a musze sie pochwalic (bo wczoraj był dyżur nauczycielski i byłem razem z ojcem) że na miesiące styczeń i luty 9razem) mam tylko 10 dni obecnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, jestem z Ciebie dumny.

Ja dziś miałem średni dzień
etyka-to, co zwykle;p
fizyka-wystawienie ocen na trymestr :P 4- mam :)
-muzyka-....nie cierpie takich durnych przedmiotow;/
rrrrrrrrniemiecki jakos przezylem (chociaz dostalemr rrprace kanrrną:opisac 3 orsroby z klasy po 10 zdan)
dwie lekcje polskiego przeszly jakos;)
a wf to...siedzialem i gadalem z dziewczynami z pierwszej klasy :P

A jutra moja klasa wychodzi po 4 lekcji na expo
licea warszwskie sie prezentuja, a my jestesmy 3 klasa gimnazjum.
czyli JA będę jedynie n wf (nic;p) i matmie (looz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uffff... Ale dziś był ciężki dzień ledwo go wytrzymałem.
Więc na pierwsza lekcja to WF w zasadzie mieliśmy dziś 2 WF wiec tak na tych lekcjach robiliśmy stacje czyli było z 8 stanowisk i co chwile zmienialismy sie. Najgorsze było to że na niektórych stanowiskach było bieganie zwłaszcza że rozgrzewka była co jak nigdy dłuższa naomalnie z rozgrzewką schodzi nam do 5/10 min a dziś z 20 min samego truchtania. I na końcu 2 lekcji graliśmy w siatkę wygraliśmy pare razy :P. Później była matematyka no to jak zwykle pytał 1 osobę i zeszło jakies 35 minut na to pytanie to tak sie przenudziłem później sprawdzalismy kilka zadań i tak zleciało.Potem była technika bylismy na polu dostaliśmy sekatory poszliśmy na łąke i strzinaliśmy jakieś krzewy ja oczywiście z paroma kolegami siedzieliśmy na fosie i ogrzewaliśmy sie do słońca :P potem zagraliśmy chwilkę w piłke nozna jakieś 10/15 minut :P. Po chwili była Geografia pisaliśmy kartkówke nic nie wiedziałem dopiero 5 min przed końcem kolega powiedział mi pare żeczy i jakoś mi sie udało mam nadzieje że będzie przynajmniej 2 :( i potem opowiadał nam różnego typu ciekawostki o Australii.Później była fizyka oddawała sprawdziany dostalem 3 :D bardzo sie ucieszyłem a wogóle nic sie nie uczyłem siedziałem z kolega i mi sie fuksło :P:P. Przynajmniej jakoś zastartowałem z fizyki :P no i potem omawiała sprawdzian i tak przeleciało. Potem był POLSKI no to pare osub dostalo uwagi w zasadzie to za nic nic nie robili naszczęscie ja nie dostałem no trzeba sie jeszcze trochę pouczyć na jutro zwłaszcza na POLAKA bo teraz bierzemy IMIESŁOWY których ani troszkę nie rozumie. Nie wiem o co w tym chodzi niby tłumaczyła mi ze 2 razy ale dalej nie załapałem mam nadzieje że ten dział szybko skończymy i weźniemy sie za coś łatwiejszego :). Zwłaszcze teraz co na polu robi sie ciepło tym bardzie nie chce sie uczyć. Ale nic jeszcze trzeba bedzie sie trochę wysilić :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dzisiaj o 8:55 fizykę.... nauczycielka oddawała sprawdziany i mi męda nie chciała podwyższyć oceny(0.9 pkt do 4 mi zabraklo :( ), później była matma, na której oceniała kartkówki, więc nudy... potem polski... pisaliśmy roazprawki, i przez prawie 2 lekcje co chwila znajomy mi się pytał jak się coś pisze...<lol2> a potem biologia, i do domuu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro piątek i 5 lekcji na 11:30 ale fajnie nie dość że sie wyspie to jeszcze tak mało lekcji i nic na zadanie nie było :)Chciałbym mieć tak codziennie w szkole a nie tylko w piątki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Jeszcze tylko 7 godzin w piatek i WEEKEND! Ługi bugi je!
Fajna rzecz. Nauczyciel historii po 3 tygodniach sie skapnał , że trzeba mi wpisac ocene za referat , i zamiast 4+ wpisał 5-. Ja tam zadowolony jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach jutro piękny dzień. Lekcje po 30 min, gdyż w mojej szkole odbywają się próbne matury. I w piątek siedzę do 11.30 w szkole. Ale na to przychodzą 2 kartkówki, które i tak mi nie zepsują dobrego nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro idę do szkoły na 10 30.. i wrócę dopiero o 17 -.-

Ale to to nic.. Wczoraj jakże kochany dyrektor, zabrał moje PSP.
I co z tego, że siedziałem w szatni i byłem po lekcjach.
Rodzice mają sie zgłosić po odbiór sprzętu, a jego to nic nie obchodzi ,że w przeciwieństwie do niego mają trochę roboty w pracy . ;d

Oddał mi dzisiaj, i od razu policzyłem rysy na moim ślicznym PSP ^^

Niestety wszystko się zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się jutro z Technikum wyjazd szykuje... Ekonomicy jadą oglądać... Targi Budownictwa do Rzeszowa :D. Podpromie, ponad 300 wystawców, więc nudów pewnie nie będzie :D. A więc cały dzień spędzony na przechadzkach po halach i doglądaniu sztuki reklamy, perswazji i czego tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak nasza pani z matmy jest kochana ( wychowawyczni) dzis wszyscy sobie siedza na lekcji ( mial byc angielski zamiast polskiego) i kto przychodzi ? Nasza pani . A dziś nie byloo matmy w planie . I przez godzine zamiast kuc do spr z histy robilismy kolejny nudne , nudne NUDNE zadanai z matmy . Kazde zastęptwo to wiemy co bedzie MATEMATYKA !!! ( raz przyszał do szkoły cala zaakatarzona , gardło ja boli , a tak musi byc MATEMATYKA ) fajna wychowawczyni , ale z matmą to przesadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątek minął dość dziwnie...

Pierwsza lekcja to religia, mowa była o czwartym przykazaniu Bożym. Następnie język angielski - kilka prostych i nudnych ćwiczeń, dostałem 5- oraz "plusa". Na trzeciej lekcyjnej pisałem konkurs z Krzyżaków, poszło mi OK. Potem język polski - bohaterowie, akcja itp. Krzyżaków, a na koniec kartkówka z tej lektury, ale trudna nie była. Na koniec miała być matematyka, ale jednak nie było, więc do domu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole raczej nudy, poza 2 ostatnimi lekcjami. Te 2 lekcje to: fizyka, na której po raz kolejny niemal kwasy żołądkowe mi wątrobę przeżarły ze stresu, żebym nie był pytany. Udało się :) I potem Biologia. Jestem dosyć sumiennym uczniem, więc dopiero dziś się dowiedziałem, jaką frajdę daje wymyślanie rzeczy na kartkówce, o których się nie ma zielonego pojęcia. I to na tyle. W przyszłym tygodniu poprawa z wielomianów, klasówka z informatyki i klasówka z fizyki. W następnym tygodniu sprawdzian z romantyzmu (nie chcecie wiedzieć ile lektur muszę dogłębnie przeczytać, by rozpoznać fragmenty) i klasówka z geometrii. Na po święta zapowiedziana geografia i znowuż polski. Jest wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obecnym obrocie sprawy szkoła zaczyna się robić coraz bardziej wkurzająca i irytująca.
Na początku dwa polaki...niby wszystko ok i bez przypału (nie licząc wczorajszej kosy za odpowiedź...blee...jedno pytanie i od razu kosa na dzień dobry :P).Szczerze to się strasznie obawiałem dwóch geografii na które czekałem...ale okazało się ,że na pierwszej było godzina wychowawcza ,a na drugiej nowa lekcja O_o.Matma jak zwykle zmuła na max''a (ile on może wałkować te wszystkie funkcje?).Na angielskim trochę się pośmiałem (ale facet umie tekstem czasami zarzucić...no i nowy blox.pl założył chyba xD).Wszystko nawet fajnie i tu nagle taka biologia i oceny z klasówki...2+!?Okazało się ,że zamiast napisać "sztuczna" napisałem "bierna" i nie chciał mi już postawić nawet tej 3-...na pożegnanie pozostawiłem kilka wyrzłobień mojej pięści na ławce...o jakoś tak xP.Na PO to już spałem i do domu...głupie 2+ ,a cały dzień zwalony :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 23:20, Nertis napisał:

"sztuczna" napisałem "bierna" i nie chciał mi już postawić nawet tej 3-...na pożegnanie
pozostawiłem kilka wyrzłobień mojej pięści na ławce...o jakoś tak xP.Na PO to już spałem
i do domu...głupie 2+ ,a cały dzień zwalony :/.


Kurde jakbym ja dostał 2+ z biologii to bym powiedział "głupie 2+, a cieszy" :D
Mnie moje liceum irytuje, bo nauczyciele rzucają się iż łamiemy regulamin a sami to robią (dziś były 2 sprawdziany, a może być tylko 1 na dzień, więc mówimy prosze pani nie może tak być, a ona, no dobrze więc traktujcie to, że to jest kartkówka), tak samo u nas w regulaminie jest że mogą być 3 kartkowki na dzień a raz baba od szwabskiego zrobiła czwartą, no to mówimy jaka sytuacja a ona do nas- hmm no więc to jest kartkówka karna, a ten limit nie obowiązuje kartkówek karnych (ciekawe za co ta "kara")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mi wczoraj dzień ładnie minął w szkole. Chyba dlatego że każda lekcja była po 30 min i że był straszny luz. Ale to nie przeszkodził zrobić naszej kochanej polonistce kartkówki z Lalki. Mam nadzieję że będzie dobra ocena, chodź nie jestem pewny nawet dopka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zrobiłem coś naprawdę głupiego ale ... udało mi się :D Mieliśmy polski, a że nie było wolnej sali poszliśmy do czytelni, tam wiecie, trochę ławek, dużo książek, pare stanowisk z komputerami itp. Nauczycielka zrobiła nam sprawdzian i zaczęła przesadzać całą klasę żeby każdy siedział osobno i nie ściągał. Wyszło tak że usiadłem przed kompem a nauczycielka usiadła tyłem do mnie w odległości dosłownie 1,5 m i miała widok na całą klasę opróćz mnie. W związku z tym że przeglądarka była na kompie włączona to wbiłem na wikipedię i zacząłem op cichu spisywać :D Jeszcze nigdy tak nie zrobiłem a naprawdę się bałem że mnie złapie a na dodatek klasa się ze mnie śmiała bo nauczycielka nic nie wiedziała :P No ale udało się, potem szybko zamknąłem i zobaczymy co dostałem.
Powiem jeszcze że w czwartek taki uczeń rozpylił gaz pieprzowy i przyjechała policja karetka, straż tak na wszelki wypadek. No i chłopak ma przesrane, obniżone zachowanie i musi płacić grzywnę, za głupotę się płaci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były rekolekcje i mnie nie było, znaczy się byłem tylko w czwartek xD Ale jazda była. W kościele pod shodami jest kanister z czerwonymi napisem "Woda Święcona", a do tego ma wbity kurek. To nie byłoby takie dziwne gdyby nie to, że obok stał kubek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... Jutro zaczyna sie od nowa nauka nauka nauka ;/ a pogoda na polu coraz ładniejsza :(. Pytanie ile jeszcze tych katuszy ??. Nie dość że tyle godzin dziennie ( niektórzy z nas przebywają w szkole ) to jeszcze tyle zadań i nauki zadają. No to zaczynam :P
jutro sprawdzian z Angielskiego na który nic nie umię ;/
potem 2 kartkówki itp.itd. No niby jutro mam pięć lekcji ale to na 9:15 i do 14:30 a bym wolał mieć na 7:30 i do 12:00 ;/ Ale niestety tak raczej nie będzie. Przynajmniej tyle że to już drugie półrocze :)
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah ja jutro mam aby 3 lekcje:D Nie ma mojej wychowawczyni, która uczy Infy. I idę na godzinę 9.00 a kończe o 12:) Tak mogłoby być zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować