Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

A ja dziś złapałem taką obsesję, że czytałem pytania po kilka razy, wolno i dokładnie, więc streściłem właściwy tekst :D Ponadto, przy każdym zadaniu 5 razy zastanawiałem się co tak naprawdę powinienem napisać, a co jest zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 17:19, Rumcajsev napisał:

Ciekawe czy chociaż jeden punkcik się dostanie za jakąś interpunkcję czy inne niewiadomo
co(wolololo), czy może 4 pkt. w plecy :/


Wiesz kiedyś było tak, ze przy rozprawce ktoś napisał kompletnie nie na temat a dostał 10 punktów. Może teraz dostaniemy ze 3 za to, ze ładnie streściliśmy.

I takie pytanie: Co się dzieje jak nie przyjmą do żadnej szkoły do której się złożyło podanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 19:46, Markush napisał:

Wiesz kiedyś było tak, ze przy rozprawce ktoś napisał kompletnie nie na temat a dostał
10 punktów. Może teraz dostaniemy ze 3 za to, ze ładnie streściliśmy.

Nic sie nie dostanie bo to jest cwiczenie sprawdzajace czytanie ze zrozumieniem polecen, specjalnie napisali przeciez o tekscie I.

Dnia 27.04.2010 o 19:46, Markush napisał:

I takie pytanie: Co się dzieje jak nie przyjmą do żadnej szkoły do której się złożyło
podanie?

Wtedy idziesz do szkoly, do ktorej jest przydzielony ze wzgledu na miejsce zamieszkania, albo idziesz do zawodowki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 19:46, Markush napisał:

I takie pytanie: Co się dzieje jak nie przyjmą do żadnej szkoły do której się złożyło
podanie?


Dodatkowa rekrutacja gdzieś pod koniec sierpnia. Albo wybierasz wtedy szkołę, w której zostały jeszcze wolne miejsca albo jakaś uber słabą zawodówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2010 o 19:52, RamiroPL napisał:

jakaś uber słabą zawodówkę :D

To jeśli już to będę się uczył zaocznie... Do zawodówki nie pójdę. Chociaż i tak pewnie martwię się bez sensu i dostanę się tam gdzie chcę.

Dnia 27.04.2010 o 19:52, RamiroPL napisał:

ze wzgledu na miejsce zamieszkania

A ja mieszkam koło najlepszego LO w mieście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 17:26, Michu94x napisał:

Może wiesz skąd mogę sobie powtórzyć to położenie geograficzne, obliczanie czasu słonecznego
i różnice czasu ? Zupełnie wyszło mi to z głowy... xD


Całkiem miłe powtórzenie całego (chyba) materiału z gegry:

http://www.bryk.pl/teksty/liceum/geografia/kartografia_i_gis/10942-wybrane_zagadnienia_z_geografii_powtórka_do_egzaminu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 20:00, Markush napisał:

> ze wzgledu na miejsce zamieszkania
A ja mieszkam koło najlepszego LO w mieście... :)


Ze względu na miejsce zamieszkania to do gimnazjum się idzie, do liceum tylko ze względu na wyniki nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 19:56, Ksar666 napisał:

>/.../
"Wiekszosc uwaza, ze wiekszosc to idioci"

Nie uwazam sie za idiote mimo wszystko.
A wiekszosc to idioci, jakies 99% populacji
Chcesz to dalej ciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 20:09, Starscream napisał:

/.../

Mysle, ze zaden idiota nie uwaza sie za idiote, na tym polega jego idiotyzm. Nie mam na mysli akurat Ciebie, w koncu Cie nie znam. ;]
Rozumiem, ze masz dostep do specjalnych danych, do ktorych nikt inny dostac sie nie moze, skoro rzucasz procentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przejrzałem ten test gimnazjalny i dochodzę do wniosku, że jeśli 3 lata temu stał na takim samym poziomie to byłem idiotą nie dostając z niego przynajmniej 45 pkt :/ Albo po prostu ten był wyjątkowo łatwy, może poza wypracowaniem, które było całkiem ciekawe, nie polegające w większości na analizie lektury, podobało mi się, krótko mówiąc ;) Mam zamiar rozwiązywać zadania z matmy z jutrzejszego na czas, mam nadzieję, że będzie mi się chciało i będę się mógł pochwalić czasem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, streściłem tekst IV zamiast I, a byłem na 101% pewien, że tam pisze IV:) Z zamkniętych 19/20 ze względu na krzyżaków, których pamiętałem jak przez mgłę
Co do jutrzejszego, to powtórzę sobie jedynie wzory z fizyki, a reszta sama się napisze. Powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 21:11, evilemot napisał:

/.../

Czyli, który tekst streściłeś, bo sam zaczynam mieć jakieś obawy. Trzeba było streścić ten fragment z Władców Pierścieni tak? Zaczynam mieć mętlik w głowie jak więcej myślę o tym egzaminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, trzeba było streścić test o Salomonie. Wyraźnie napisane było przecież, że tekst I :)

Tak jak sobie sprawdzałem z odpowiedziami, to z zadań zamkniętych mam 20 pkt, a zadania zamknięte mniej więcej podobnie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 21:16, SongoX napisał:

> /.../
Czyli, który tekst streściłeś, bo sam zaczynam mieć jakieś obawy. Trzeba było streścić
ten fragment z Władców Pierścieni tak? Zaczynam mieć mętlik w głowie jak więcej myślę
o tym egzaminie :P


Niet... O Salomonie :P Own3d :) Ja na szczęście dobry streściłem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 21:26, SongoX napisał:

No to kur** pięknie! Ech już nie myślę o tym teście bo się wpieniłem teraz :/


Sam nie wiem na co bym się bardziej wściekał... Na to, że nie odpowiedziałem na 5 zamkniętych (a tak niestety mam ;/ ) czy na to, że streściłem zły tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egzamin humanistyczny, jak rok temu - prosty, ale rozprawka? Przecież zacząłbym się śmiać, gdybym był na waszym miejscu. Wymarzony temat, o którym się dyskutuje cały czas (w przypadku 3 kl. gim.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować