Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 14:45, Lord-Tyrranoos napisał:

Też dałem 10.000, więc nie wiem jak to sprawdzą. Kolega napisał 9.750, na gazecie jest
9.500, ludzie pisali w granicach 9.000-10.000...

*w gazecie
A mam z innej beki pytanie. Jednemu gosciowi z komisji zadzwonil telefon, po drugie ktos walil w drzwi. Mozna z tego powodu uniewaznic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z polskiego raczej wszystko dobrze, pytanie na ile rozprawkę ocenią - myślę, że 45 za humanistyczny będzie
dzisiaj nie zrobiłem ostatniego zadania, bo chciałem kombinować jakimiś układami równań i suma summarum nic nie wymyśliłem, do tego 4 błędy w zamkniętych, więc 42pkt, ale teraz już nawet nie jestem pewny co wpisywałem w otwartych, ale powyżej 40pkt powinno zostać

teraz trzeba wybrać szkołę, a pomysłu brak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze bedzie kilka dopuszczalnych odpowiedzi... :P
Ja napisalem "10000 (ok. 9750)" ;] Ciekawe czy uznaja mi to.

P.S. Czy egzamin w terminie poprawkowym jest taki sam jak w terminie "zwyklym"?
Jesli tak, to zaluje, ze poszedlem na egzaminy, bo jestem w sumie troche chory (na jeden egzamin zuzywam srednio 1 paczke chusteczek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 14:58, kuba9876543210 napisał:

P.S. Czy egzamin w terminie poprawkowym jest taki sam jak w terminie "zwyklym"?
Jesli tak, to zaluje, ze poszedlem na egzaminy, bo jestem w sumie troche chory (na jeden
egzamin zuzywam srednio 1 paczke chusteczek ;]

Nie moze byc taki sam, sa ukladane inne pytania i jest o tyle gorzej, ze jest w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie około 30 pkt :D tak chamskiego egzaminu jeszcze nie widziałem. jak wróciłem do domu to nic nie szło ze mną zrobić, normalnie się mózg przegrzał chyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powracam do swojego pytania:
gdzie zglosic, ze cisza wymagana na egzaminie zostala zagluszona? I czy moze wyniknac z tego uniewaznienie testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:02, rtyrtyrty napisał:

będzie około 30 pkt :D tak chamskiego egzaminu jeszcze nie widziałem. jak wróciłem do
domu to nic nie szło ze mną zrobić, normalnie się mózg przegrzał chyba ;D

Ze mną było podobnie xP Na dodatek teraz niemiłosiernie wkurzyłem się na to, że pomyliłem wartość procentów w 26 zadaniu. Zamiast 65%, przeczytałem 60% i mimo to, że dobrze obliczałem, to wynik jest zły :C Może dadzą mi za to zadanie chociaż 1 pkt... Ogólnie to napisałem ten egzamin tak na 35 punktów i mam chęć zabić tych co wymyślili te pytania. Wzięli je chyba z kosmosu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:17, Ksar666 napisał:

Ja powracam do swojego pytania:
gdzie zglosic, ze cisza wymagana na egzaminie zostala zagluszona? I czy moze wyniknac
z tego uniewaznienie testu?


Chyba już jest za późno. Trzeba to zgłaszać podczas egzaminu. A tak na marginesie, naprawdę był w sali taki hałas, że nie dało się robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie szkołę wymarzyłem: Lotnicza w Dęblinie ^^
niby badania przeszedłem, ale po tych egzaminie to jakoś wątpię w moje powodzenie ;/
a z matmy to trochę dojechali, nie miałem pomysłu na zadanie z czajnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:30, EjVi napisał:

Ja to sobie szkołę wymarzyłem: Lotnicza w Dęblinie ^^
niby badania przeszedłem, ale po tych egzaminie to jakoś wątpię w moje powodzenie ;/
a z matmy to trochę dojechali, nie miałem pomysłu na zadanie z czajnikiem


To zadanie przecież banalne jest. Na początku obliczamy ile ciepła ( pracy ) jest potrzebne do zagotowania ćwierć litra wody z 20 do 100 stopni Celcjusza korzystając ze wzoru: Q=mCwT. Nastepnie Wiadomo że Moc = Praca / Czas, czyli Czas = Praca / Moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:19, kuba9876543210 napisał:

Jeszcze szkoly nie wybrales...? ;D
A Wy? Wybraliscie? ;))
Ja wybralem 3 tyhodnie temu, ale podanie + pewne dokumenty zlozylem dopiero wczoraj.


Ej ale podania od 12 maja się składa ;) Nie czytałem poprzednich postów,ale zapytam: Czy pokochaliście CKE po dzisiejszym egzaminie ;] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:43, Zarkadius napisał:

Ej ale podania od 12 maja się składa ;) Nie czytałem poprzednich postów,ale zapytam:
Czy pokochaliście CKE po dzisiejszym egzaminie ;] ?


Ja mam nadzieję, że będę kochał CKE po egzaminach, które mam za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:40, Piotrbov napisał:

To zadanie przecież banalne jest. Na początku obliczamy ile ciepła ( pracy ) jest potrzebne
do zagotowania ćwierć litra wody z 20 do 100 stopni Celcjusza korzystając ze wzoru: Q=mCwT.


Ja to zrobiłem trochę inaczej, bo nie miałem tego wzoru na fizyce:

0,25 L = 0,25 kg

1kg -> 4200 J
0,25kg -> 1050 J

100*C - 20*C = 80*C

1050 x 80 = 84 000 J

A skoro P=W/t -> t=W/P

t = 84 000 / 1000 = 84 sekundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:28, Piotrbov napisał:

Chyba już jest za późno. Trzeba to zgłaszać podczas egzaminu. A tak na marginesie, naprawdę
był w sali taki hałas, że nie dało się robić?

Rozproszylo mnie to. A jak z pukaniem bylo nie wiem, bo juz mnie nie bylo, poza tym komu mialem to zglosic? Moja szkola to grono sk..., ktorzy trzymaja sie razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zrobiłeś korzystając z proporcji, no dobra, można było, lecz w liceum nauczysz się na fizyce, że z proporcji nigdy nie korzystamy, bo czasami wzory mają kwadraty itd.

A ten wzór to po prostu Ciepło = masa * Ciepło Właściwe ( czyli właśnie ilość energii potrzebnej do ogrzania 1 kg o 1 stopień Celcjusza ) * różnica temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie było dość dziwne... Długo się zastanawiałem, pierwotnie chciałem już dla jaj napisać:
Paliwa Kopalne -> "gul gul" -> Człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować