Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 17:08, sferis napisał:

> Ale macie fajnie...

No nie wiem czy fajnie .... Co powiesz jak przez ostatnie trzy tygodnie w JEDNYM tygodniu mielismy
po 4-5 sprawdzianów? "Nic mnie to nie obchodzi ze macie duzo sprawdzianow. Ja nie mam ocen"
O_o


Teoretycznie mogą być 2 sprawdziany dziennie. Co innego z klasówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:03, sferis napisał:

> Semestr kończy się w czerwcu, nie w maju, więc zależy jaki zasięg ma "koniec semestru"


W naszej szkole kończy się 4 czerwca ;/

To do jakiej ty chodzisz szkoły, że masz tak szybko zakończenie semestru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:13, Ronx napisał:

W naszej szkole kończy się 4 czerwca ;/
To do jakiej ty chodzisz szkoły, że masz tak szybko zakończenie semestru ?


Semestr kończymy normalnie... sferis i ja mamy na mysli to, iż wystawianie ocen 4-5 czerwca, a potem ocenowo semestr się kończy, bo niby się uczymy, a tak naprawdę siedzimy, gramy w karty, wychodzimy z nauczycielami na dwór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Heh, w sumie i tak dobrze macie - zaczyna się zupełnie bezstresowe życie. Nie to, co u mnie - wystawienie oceny około 14 czerwca, choć wiadomo, że od 10 nikt nie chodzi do szkoły <lol2>. No, cóż takie jest życie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:20, chemik10 napisał:

Semestr kończymy normalnie... sferis i ja mamy na mysli to, iż wystawianie ocen 4-5 czerwca,
a potem ocenowo semestr się kończy, bo niby się uczymy, a tak naprawdę siedzimy, gramy w karty,
wychodzimy z nauczycielami na dwór...


No tak, ale to jeden kit. I tak się już nikt nie uczy, ani nie stawia ocen. Remik, Poker itp. itd. :P Btw. jestem zadowolony :-) Wszystko się na szczęście dobrze skończyło :P Witaj średnio 5.3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zbliża się wystawianie ocen, chociaż jeszcze kilka klasówek będzie O.o A uwierzcie, nie chcielibyście pisać takiego sprawdzianu z WOSu, np. ok 40str do nauki, na klasówce 80 pytań w stylu: jak nazywa się fundacja prowadzona przez XXX? A gdzie to w książce było? Małym druczkiem na samym dole strony i to na marginesie... Ale przynajmniej się ładnie do maturki nauczę. W tym roku podobno wystarczyło dobrze umieć te książki, z których ja się uczę i bez najmniejszego problemu 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:30, Mroczny Rev napisał:

Ale przynajmniej się ładnie do maturki nauczę. W
tym roku podobno wystarczyło dobrze umieć te książki, z których ja się uczę i bez najmniejszego
problemu 90%.


Bez najmniejszego problemu?! Przecież sam napisałeś, że trzeba się tego najpierw nauczyć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:32, SlimPole napisał:

Bez najmniejszego problemu?! Przecież sam napisałeś, że trzeba się tego najpierw nauczyć!


WOS jest na tyle prostym przedmiotem, że nauka to nie problem :P W dodatku jak się ma takie klasówki jak ja, to wchodzisz na mature, siadasz na 20 minut i wychodzisz, a potem 90% jest :P A tak na serio, te książki czyta się dosyć przyjemnie, a materiału tak wiele nie ma. Jedyną przeszkodą może być polityka, tam jest pełno tych nazwisk, dat itp. a trzeba także na bierząco śledzić wydarzenia ze świata i kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:35, jcl99 napisał:

Moje oceny z Biologii to : 1,2,2,3

Jeżeli bym dostał 1 czy miałbym zagrożenie ?


to zależy z czego są pozostałe... ale moim zdaniem nawet jedynka ze sprawdzianu nie mogłaby Cię zrobić zagrożonym... przecież wtedy wyjdzie takie dwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2007 o 17:36, Mroczny Rev napisał:

WOS jest na tyle prostym przedmiotem, że nauka to nie problem :P W dodatku jak się ma takie
klasówki jak ja, to wchodzisz na mature, siadasz na 20 minut i wychodzisz, a potem 90% jest
:P A tak na serio, te książki czyta się dosyć przyjemnie, a materiału tak wiele nie ma. Jedyną
przeszkodą może być polityka, tam jest pełno tych nazwisk, dat itp. a trzeba także na bierząco
śledzić wydarzenia ze świata i kraju.


Tja, tylko trzeba się tym naprawdę interesować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę tylko jutrzejszy dzień wytrzymać i 3 lekcje w środę (od 8.55), bo w szkole egzaminy, żeby przyjąć pierwszaków - jest to szkoła z szczególnym naciskiem na język francuski, więc jest taki specjalny test, żeby zobaczyć, czy nowi poradzą sobie z nawałem (naprawdę!) godzin francuskiego, wielogodzinnej nauki słówek i gramatyki oraz innych tego typu rzeczy. A potem już wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:41, edeń napisał:

Jeszcze muszę tylko jutrzejszy dzień wytrzymać i 3 lekcje w środę (od 8.55), bo w szkole egzaminy,
żeby przyjąć pierwszaków - jest to szkoła z szczególnym naciskiem na język francuski, więc
jest taki specjalny test, żeby zobaczyć, czy nowi poradzą sobie z nawałem (naprawdę!) godzin
francuskiego, wielogodzinnej nauki słówek i gramatyki oraz innych tego typu rzeczy. A potem
już wolne :)

nhrotoo żhryczze mihrego fhrancuzkiego (nie wiem czy mi wyszło napisanie tego a''la ktoś z fhrancji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:38, Bartek 93 napisał:

nhrotoo żhryczze mihrego fhrancuzkiego (nie wiem czy mi wyszło napisanie tego a''la ktoś z
fhrancji)


Ale właźnię nię mam fhrancuzkiego phrez tę egzaminę. Mam tilko hemię, matimatikę oraz wyhowawcą. Supehrrrr, nię?
Mówiąc serio - francuski jest naprawdę trudnym i złożonym językiem. Jak większość języków świata, no może bez trollańskiego, bo trzeba tylko chrząkać i pokazywać palcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:40, Starter napisał:

Eh u mnie w budzie doszliśmy do 30%-35% podręcznika z chemii.. 2 klasa gimnazjum^^

Jaki to program??
Ja u siebie skończyłem sole, nie było sensu robić nowego działu, więc przerobiliśmy to ze sporym powtórzeniem,ale sprawdzian będzie we wrześniu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:49, Lasca napisał:

Ja u siebie skończyłem sole, nie było sensu robić nowego działu, więc przerobiliśmy to ze sporym
powtórzeniem,ale sprawdzian będzie we wrześniu;p


We wrześniu? O_o Ale głupie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panie i panowie, jeszcze 6 dni, 2 ważne klasówki i koniec!!! Te 2 klasówki to jutro historia i za tydzien odpytka z "Potopu". W środę mam klasówkę z matematyki z wektorów. Mam już jednak pewną 2, wiec chyba zrobie perwersa o jakim marzyłem od początku roku i oddam pustą kartkę :) Moja najgorsza możliwa średnia to 3.41, jak sie poprawie z biologii, fizyki, angieskiego, informatyki to może być nawet 3.75. Tak więc jak na pierwszy rok w Zamoju to naprawde nie jest źle. 2 z matmy i tylko mam nadzieje 4 tróje to naprawde nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są na forum jacyś laureaci konkursów przedmiotowych ?? Chodzi mi o 3 gimnazjum.. Dzisiaj byłem na rozdaniu dyplomów w Kielcach jako laureat konkursu humanistycznego. Jeśli ktoś z gramowiczów również tam był to niech napisze. A teraz kilka słów na inny temat. Do poprawienia został mi tylko język polski - zaliczam inwokację, żeby mieć ocenę celującą na koniec roku. Miałem też zaliczyć angielski na szóstkę ale dzisiaj nie przyszedłem do szkoły i gościówka się wkurzyła i postawiła mi 5 na koniec. No a przecież nie mogłem być dzisiaj obecny, bo byłem na gali w Kielcach. I gdzie tu jest sprawiedliwość ;/ Co do średniej na koniec roku to zanosi się 5.08 - 5.16. Miało być wyżej ale przez ten nieszczęsny angielski nic z tego nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:21, Erton napisał:

Mam już jednak pewną 2, wiec chyba zrobie perwersa o jakim marzyłem od początku roku i oddam pustą kartkę :)


Ja tak właśnie zrobiłem na sprawdzianie z biologii - ale nie poto by zrobić "perwersa" ale po to, by zrobić perwersa :D i napisać w innym terminie, bo w tym umiałem najwyżej na 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować