FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2010 o 22:19, GoToSle3p napisał:

Jaa mam oferte za 15 zł kupić


W takim razie kupuj, polecam. :) Jak chcesz to możesz ściągnąć demo, ale myślę, że za 15 zł nie powinieneś żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad kupnem którejś z części settlersów. Najnowsza odpada, bo mój komp nie udźwignie. Czy remake dwójki przyniósłby mi przyjemność z gry? A może kupić wszystkie części I-V? Chciałbym nadmienić, że jakimś fanem tej gry nie jestem, po prostu chcę sobie pograć w strategie ekonomiczną, więc tak się ciągle zastanawiam na remakem dwójki. Ponadto myślę też nad Majesty 2 tylko, niektórzy mówią, że jest dosyć irytująca i trudna. Jak sądzicie? Warta zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś jakieś naprawdę dobre MMORPG? Pomijając takie jak

-Lineage II
-WoW''a
-GW
-Metin

Zastanawiam sie na Aionem lub Age of Conan ale nie wiem czy naprawdę warto. Jeżeli macie inne propozycje chętnie posłucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 12:17, Dartitwo napisał:

Poleci mi ktoś jakieś naprawdę dobre MMORPG? Pomijając takie jak

-Lineage II
-WoW''a
-GW
-Metin

Zastanawiam sie na Aionem lub Age of Conan ale nie wiem czy naprawdę warto. Jeżeli macie
inne propozycje chętnie posłucham ;)


Aion z tego co mi wiadomo jest całkiem całkiem (grałem na trialu przez jakiś czas i mi się podobał),może Cię również zainteresować nadchodzący Vindictus - nie dość, że darmowy to wygląda naprawdę niesamowicie ;p
Z resztą zobacz sobie sam : http://vindictus.nexon.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeetam remake - lepszy oryginał ;D . Choć nie wiem czy gdziekolwiek jeszcze jest dostępny. Ja swego czasu kupiłem wieeeeeeeki temu w Ekstra Klasyce i śmiem sądzić, że jest to najlepsza część Settlersów ever :) .

Ekonomiczna? A muszą być Settlersy? Może SimCity 4? Wiem! The Movies! Dla mnie jeden z najlepszych tycoonów w historii i zarazem jeden z najbardziej niedocenionych plus polonizacja wymiatała, tzn. wpasowuje się idealnie w klimat rozgrywki, trzyma poziom i nawet humor całkiem, całkiem...

Ja ostatnio mam fazę na mega klasykę tzn. Age Of Empires II i właśnie poszukuję ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 13:21, Slayer_Watti napisał:

Aion z tego co mi wiadomo jest całkiem całkiem (grałem na trialu przez jakiś czas i mi
się podobał),może Cię również zainteresować nadchodzący Vindictus - nie dość, że darmowy
to wygląda naprawdę niesamowicie ;p
Z resztą zobacz sobie sam : http://vindictus.nexon.net/


Kurcze, sądzę że to cały czas nie to. Mam opory, boje sie czy gra będzie warta mojego czasu i miejsca na dysku, ale chce jakoś sobie umilić czas przed wyjściem The Old Republic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie gry na PS3, gdzie jest split-screen i jest to FPS.. Słyszałem, że w CoD Black Ops nie ma takowego na ps3.. Czy to prawda? Niestety K2 nie ma takowego : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 21:18, B1SH0P napisał:

Witam, mam pytanko odnośnie gry na PS3, gdzie jest split-screen i jest to FPS.. Słyszałem,
że w CoD Black Ops nie ma takowego na ps3.. Czy to prawda? Niestety K2 nie ma takowego
: /

Według nich jest. : )
Natomiast z innych gier, wiem, że jedynka Resistance miała takowy, nie wiem jak dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 21:23, Korvino napisał:

Natomiast z innych gier, wiem, że jedynka Resistance miała takowy, nie wiem jak dwójka.


Akurat to mnie nie interesuje : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 20:47, Dartitwo napisał:

> Aion z tego co mi wiadomo jest całkiem całkiem (grałem na trialu przez jakiś czas
i mi
> się podobał),może Cię również zainteresować nadchodzący Vindictus - nie dość, że
darmowy
> to wygląda naprawdę niesamowicie ;p
> Z resztą zobacz sobie sam : http://vindictus.nexon.net/

Kurcze, sądzę że to cały czas nie to. Mam opory, boje sie czy gra będzie warta mojego
czasu i miejsca na dysku, ale chce jakoś sobie umilić czas przed wyjściem The Old Republic
^^

Hmm, The Old Republic powiadasz ? Też się do tego tytułu chciałem zabrać ale po ostatnich wydarzeniach mój zachwyt tą grą zmalał i obecnie znacznie bardziej oczekuję na premierę GW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 12:17, Dartitwo napisał:

Poleci mi ktoś jakieś naprawdę dobre MMORPG?


Z tych wymienionych przez Ciebie oprócz Metina grałem jeszcze z tych godniejszych uwagi w LOTRO i WAR''a. LOTRO ma fajny klimat i spoko grafikę, lecz grałem w nie zanim gra przeszła w system free to play i wydawała mi się wymarła, podobno teraz z populacją sporo się zmieniło, mam nadzieję że tak, ale i tak wydawała mi się odrobinę uboga, może to przez to że wydała mi się nieco pusta (pod względem zaludnienia) i to ogólnie zmąciło ogółny pogląd o grze. Brak tu porządnego pvp, ale na siłe coś się znajdzie. Niestety, nie grałem w nią zbyt długo, ale wkrótce, za jakiś czas, planuje do niej wrócić.

WAR jest bardzo dobry, zaludnienie, grafika (jak na mmo), mechanika jest jak najbardziej w porządku. PvP lepsze niż w przypadku WoW''a, PvE leży. No i klimat bardzo mi się podobał, choć w oryginalnego RPG świata Warhammera nie grałem.
Oczywiście, możesz wypróbowac triale, ale w przypadku LOTRO jest to o tyle trudne, gdyż aby grać musisz ściągnąć olbrzymiego klienta.
W tej chwili moge polecić bardziej WAR''a, a moja klasyfikacja przedstawia się tak: WAR>WoW>LOTRO. W reszte MMORPG nie grałem / wydają mi się słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 10:13, GoToSle3p napisał:

Witam mam pytanie otoż chciałem se zrobić prezent na gwiazdkę i na moje oko padł PSP
3004 dużo jest gierek na PSP ?? Warto wydać 650 zł ??

Moim zdaniem nie warto gdyż co jakiś czas pojawiają się plotki o PSP2 i warto poczekać bo może ta nowa konsolka cie zainteresuje, a przy okazji PSP(1) na pewno stanieje. Jeżeli dużo jeździsz autobusem itd. to warto kupić ale do grania ,,domowego" moim zdaniem nie. Gier wartych uwagi na PSP (IMO) jest tylko kilka, może kilkanaście i pewno często konsolka będzie leżała w kącie zakurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 16:19, MKRaven napisał:

Eeeetam remake - lepszy oryginał ;D . Choć nie wiem czy gdziekolwiek jeszcze jest dostępny.
Ja swego czasu kupiłem wieeeeeeeki temu w Ekstra Klasyce i śmiem sądzić, że jest to najlepsza
część Settlersów ever :) .

Zgadzam się w 100 procentach,tfu... 200 :) Ta część bije wszystkie !
Do remake podszedłem i co? Nic :) Nie skończyłem pierwszej misji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemacik. Za niedługo pragnę zakupić jedną z tych gier.. Wiem, że obie są dobre, ale w której więcej ludzi gra, i w której lepiej się fraguje?
Bad Company 2
Call of duty 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2010 o 15:29, Ezio napisał:

W której więcej ludzi gra?

Patrząc na moich znajomych z xfire, zdecydowana większość gra obecnie w Bad Company 2. Ale to raczej nie jest zbyt pewna statystyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. Możesz spokojnie zacząć czy to od Morrowinda czy od Oblivionia i nic na tym fabularnie nie stracisz, bo to odrębne historie i ani jedna ani druga gra ma niewiele wspólnego ze swoją poprzedniczką. Ja jednak bym rozpoczął na twoim miejscu od starszego Morrowinda. Jest co prawda graficznie już dość leciwy (od tego są jednak mody a z tych seria TES słynie), ale klimatem zjada Obliviona na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się