FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 19:22, kedzior141 napisał:

No niestety CoD4 jest krootki:( Ale za to świetna gra, zamierzam kupić niedługo.


Mniej więcej na ile godzin starcza w multi. Bo z tego co wiem to multi jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla słabszych kompów poleciłbym:
-FIFA 08
-Prince of Persia ( seria )
Jak dla mnie te gry się po prostu nie starzeją, a fifka nie zwiększa wymagań i chodzi na słabszych kompach, a PoP no chyba nie muszę nic dodawać
Dla tych lepszych ( nie mocarnych) poleciłbym:
-Call of Duty 4(jezuu co za wypas ta giera )
-Wiedźmin ( no comments )
-Gears of War ( konieczność)
No i to by było tyle. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:28, Domek napisał:

No to szybkie głosowanie, takie na 15 - 20 minut - Assassin''s Creed czy Mass Effect?...


Assassin''s Creed bo bardzo przypomina mi Prince of Persie, te wszystkie skoki i akrobacje, jak dla mnie poemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja bym kupił obydwie. Dla tych właśnie gier rozważałem zakup X360 (i jeszcze dla GTA IV). Trudno powiedzieć co kupić bo oba tytuły są świetne. Niestety jesteś w kropce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:28, Domek napisał:

No to szybkie głosowanie, takie na 15 - 20 minut - Assassin''s Creed czy Mass Effect?...


Szybkie? Ok. Assassin''s Creed.

Kraju92
co do CoD4 nie wiem jeszcze nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej wziął AC. Może dlatego, że lubię takie średniowieczne i nieco Hitmanowe klimaty, ale cóż poradzić:) Cóż poza tym, że to doskonała gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:32, kedzior141 napisał:

Kraju92
co do CoD4 nie wiem jeszcze nie kupiłem.


Ale pewnie starcza na około 10 godzin, jak każda ostatnio wydana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:28, Domek napisał:

No to szybkie głosowanie, takie na 15 - 20 minut - Assassin''s Creed czy Mass Effect?...


Zdecydowanie Assassin''s Creed. Ta fabuła wymiata, w ogóle nieźle wszystko poplątane. A gra stylem rzeczywiście przypomina Prince of Persia. Więc już dlatego jest kozacka. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:31, Mac Cry napisał:

Wiesz, ja bym kupił obydwie. Dla tych właśnie gier rozważałem zakup X360 (i jeszcze dla GTA
IV). Trudno powiedzieć co kupić bo oba tytuły są świetne. Niestety jesteś w kropce :)


No wiem, że obydwie, sam bym najchętniej kupił obydwie, ale życie jak to życie, zmusza nas do wyborów. ;) I nie mam pojęcia co wybrać, bo tak samo obiecująca jest perspektywa AC - czadowej gry akcji w unikatowym środowisku i z ciekawą fabułą - jak Mass Effecta - RPG-a SF od BioWare (już samo zestawienie RPG i SF to dostateczne powody, żeby się zainteresować). ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2007 o 19:33, Kraju92 napisał:

Ale pewnie starcza na około 10 godzin, jak każda ostatnio wydana gra.


No pewnie tak. Czyli tak w sumie około 15-18godzin można spędzić przy CoD.
Jak dla mnie (po przejściu dema) gra jest świetna. MA w miare niskie wymagania więc chodzi u mnie ładnie na 800x600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:33, Kraju92 napisał:

Ale pewnie starcza na około 10 godzin, jak każda ostatnio wydana gra.


Ale jest także multi. A multi to zupełnie inna bajka, co daje min 20 dodatkowych godz rozrywki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:35, Domek napisał:

No wiem, że obydwie, sam bym najchętniej kupił obydwie, ale życie jak to życie, zmusza nas
do wyborów. ;) I nie mam pojęcia co wybrać, bo tak samo obiecująca jest perspektywa AC - czadowej
gry akcji w unikatowym środowisku i z ciekawą fabułą - jak Mass Effecta - RPG-a SF od BioWare
(już samo zestawienie RPG i SF to dostateczne powody, żeby się zainteresować). ...

Anim w weekend pocinał w Mass Effecta, więc możesz na żywo mieć opinię z pierwszej ręki ;-)
Ja nie grałem w, żadną ale kupiłbym tą z lepszą fabułą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:37, kedzior141 napisał:


> Ale pewnie starcza na około 10 godzin, jak każda ostatnio wydana gra.

No pewnie tak. Czyli tak w sumie około 15-18godzin można spędzić przy CoD.
Jak dla mnie (po przejściu dema) gra jest świetna. MA w miare niskie wymagania więc chodzi
u mnie ładnie na 800x600.


Mam nadzieję że jest dosyć długa, czyli właśnie jakieś 15-18 godzin. U mnie na moim sprzęcie chodzi na średnich ustawieniach, z włączonymi niektórymi rzeczami na wyższe.

DartiReviMaster- min. 20 godzin? Jeżeli multi się spodoba to można żyć całe życie, więc 20 godzin to niedużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się