FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 14:35, AdamJam napisał:

Co wybrać: Crysisa czy NFS:ProStreet?


Lubisz se strzelać? :P Crysis. Lubisz się ściagać? NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:35, AdamJam napisał:

Co wybrać: Crysisa czy NFS:ProStreet?


Wsz, toś ale zaskoczył. Cóż, jezeli chcesz mieć dobrą, skoncentrowaną grę wybierz Crysisa, jest dobry klimatycznie, można nieźle się natrudzić i daje satysfakcje, Pro Street za to jest jak na wyścigówkę bezpłciowy, ani to symulacja , ani arcade, do tego bardzo ograniczony. Ale wszystko zależy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:35, AdamJam napisał:

Co wybrać: Crysisa czy NFS:ProStreet?

lubisz fps-y to crysisa a wyścigi to NFS :ps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:35, AdamJam napisał:

Co wybrać: Crysisa czy NFS:ProStreet?


Jeśli wolisz strzelać, i fps-y to kup Crysisa.
Jeśli wolisz się ścigać, i ścigałki weź Test Drive Unlimited;)

A tak wybierając to na Twoim miejscu brałbym Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupic Rome total war tylko dla kampani Aleksandar Wiellkiego ? Posiadam podstawke , ale nei mam dodatkow . Moze mi ktos opisac jak przebiegoa rozgrywak i czy sa jakies nowosci w stosunku do podstawki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do dość starej gry mianowicie do Postala 2 o czym była ta gra i czy warto ją jeszcze kupić niby znajomi mi mówią że opłaca ale dla pewności postanowiłem zapytać jeszcze was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zdecydowanie nie warto. Szkoda kasy jak dla mnie. Poza tym nie jest to gra bardzo dobra a wręcz przeciwnie, poza tym oprawa itd. budzi politowanie . Nie polecałbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:06, KŁEJK napisał:

Według mnie zdecydowanie nie warto. Szkoda kasy jak dla mnie. Poza tym nie jest to gra
bardzo dobra a wręcz przeciwnie, poza tym oprawa itd. budzi politowanie . Nie polecałbym...

aha czyli nie to spoko :) Ale patrząc na zapowiedzi Postal 3 zapowiada sie świetnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:07, Dekerinho6 napisał:

aha czyli nie to spoko :) Ale patrząc na zapowiedzi Postal 3 zapowiada sie świetnie ?


W zapowiedziach każdą grę sie z reguły wychwala pod niebiosa a jak przychodzi co do czego to lipa, więc tym sie nie sugeruj. Co do Postala 2 to potwierdzam, kaszanka i lepiej omijać ten tytuł szerokim łukiem. Nie dałbym za nią nawet 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierki pokroju Postala absolutnie mnie nie kręcą ==> nie śledzę cyklu uważnie ==> nie mam nic do powiedzenia w kwestii P 3 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:11, dave03 napisał:

> aha czyli nie to spoko :) Ale patrząc na zapowiedzi Postal 3 zapowiada sie świetnie
?

W zapowiedziach każdą grę sie z reguły wychwala pod niebiosa a jak przychodzi co do czego
to lipa, więc tym sie nie sugeruj. Co do Postala 2 to potwierdzam, kaszanka i lepiej
omijać ten tytuł szerokim łukiem. Nie dałbym za nią nawet 10 zł.

aha dzieki ale postal 3 napewno zakupie :P a i doradź mi jeszcze czy NFS Most Wandet czy Carbon bo zamieżam kupić którys z nich ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2008 o 21:13, Dekerinho6 napisał:

>
aha dzieki ale postal 3 napewno zakupie :P a i doradź mi jeszcze czy NFS Most Wandet
czy Carbon bo zamieżam kupić którys z nich ?? :)


To może ja:) Zdecydowanie kup Most Wanted, dużo lepsza od Carbon''a.
Ja sam od MW nie mogłem się oderwać, za to Carbon aż mnie odpychał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:17, kedzior141 napisał:


> >
> aha dzieki ale postal 3 napewno zakupie :P a i doradź mi jeszcze czy NFS Most Wandet

> czy Carbon bo zamieżam kupić którys z nich ?? :)

To może ja:) Zdecydowanie kup Most Wanted, dużo lepsza od Carbon''a.
Ja sam od MW nie mogłem się oderwać, za to Carbon aż mnie odpychał.

Wiem a najlepsze jak bo grałem najlepsze wyścigi z policją :P i raczej kupie tylko most wandeta na pewno bo też u kolegi sie zagrałem w niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:13, Dekerinho6 napisał:

a i doradź mi jeszcze czy NFS Most Wandet czy Carbon bo zamieżam kupić którys z nich ?? :)


Nie grałem ani w NfS-Most Wanted ani w Carbona, ale z tego co słyszałem to Most Wanted jest dużo lepszy. A tak od siebie dodam jeszcze, że za zdecydowanie najlepszą część NfS uważam Porsche 2000 i to ją byłby chyba najlepiej jakbyś sobie kupił. Szkoda, że później ta seria poszła zupełnie inną drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się