FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 16:57, darth 16 napisał:

Mam za niedługo imieniny(21 kwietnia) i mogę sobie wybrać co chcę za max. 180 zł. A ja
chcę oczywiście gry. :D Jaki zestaw nowszych gier byście mi polecali??(mam crysisa, COD-a
4 i UT III z nowszych gier) chodzi mi głównie o gry akcji. Ja myślałem o zestawie AC
i Vegas 2.


Z gier akcji to najlepiej jakbyś wybierał między AC, RS: Vegas 2, Kane & Lynch: dead Man i Gears of War. Na Twoim miejscu wzięłabym AC i GoW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 16:57, darth 16 napisał:

Mam za niedługo imieniny(21 kwietnia) i mogę sobie wybrać co chcę za max. 180 zł. A ja
chcę oczywiście gry. :D Jaki zestaw nowszych gier byście mi polecali??(mam crysisa, COD-a
4 i UT III z nowszych gier) chodzi mi głównie o gry akcji. Ja myślałem o zestawie AC
i Vegas 2.


Ja proponuję zestaw Assasin''s Creed plus Gears Of War- naprawdę świetne gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 16:57, darth 16 napisał:

Mam za niedługo imieniny(21 kwietnia) i mogę sobie wybrać co chcę za max. 180 zł. A ja
chcę oczywiście gry. :D Jaki zestaw nowszych gier byście mi polecali??(mam crysisa, COD-a
4 i UT III z nowszych gier) chodzi mi głównie o gry akcji. Ja myślałem o zestawie AC
i Vegas 2.

skoro premiera AC już niedługo to będzie to obowiązkowy tytuł w tym zestawie... a jeżeli już myślisz o jakiejś grze akcji to Gearsy będą dobrym wyborem... możesz też spróbować Bioshock''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 14:56, CoD1234 napisał:

> > Szukam gry z dobrym singlem i multim. Zaraz jadę kupować sobie grę.
> Call of Duty 4.
Dzięki.


Tylko, że CoD4 ma krótki single. GoW ma dużo dłuższy single i świetny multi także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 15:49, Ecko09 napisał:

Tylko, że CoD4 ma krótki single. GoW ma dużo dłuższy single i świetny multi także.

Nie długość a jakość się liczy. Singla CoD''a 4 pod względem intensywności nic nie przebije. A poza tym multi zapewnia SETKI godzin zabawy. Jest po prostu genialnie pomyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:44, Tomaszek92 napisał:

Która gra jest lepsza: Act of War: Złota Edycja lub Dragonshard?

Act of Wat to strategia w czasach "teraźniejszych" a Dragonshard jest oparty na D&D, więc jest to rts fantasy. Co wolisz bardzej to kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:28, czerwonypies napisał:

Jaką grę mi polecicie: DoW: Soulstorm, Supreme Commander ZK, czy C&C3: Wojny o Tyberium
+ dodatek Gniew Kane''a?



Wojny o tyberium zdecydowanie ! Inne gry nawet się nie umywają do klasy C & C :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:28, czerwonypies napisał:

Jaką grę mi polecicie: DoW: Soulstorm, Supreme Commander ZK, czy C&C3: Wojny o Tyberium
+ dodatek Gniew Kane''a?

Moim zdaniem powinienes kupic Supreme Commander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:28, czerwonypies napisał:

Jaką grę mi polecicie: DoW: Soulstorm, Supreme Commander ZK, czy C&C3: Wojny o Tyberium
+ dodatek Gniew Kane''a?


Ja jako fan serii polecam C&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 23:33, Ecko09 napisał:

Co sadzicie o Jade Empire?

Nie grałem w nią, ale robiło je BioWare, a to jest pewna gwarancja jakości. A poza tym niedługo ukaże się w EK HIT, więc myślę że za te 20 zł można zaryzykować. Sam mam zamiar tak zrobić, może się więc zdarzyć że będziemy dwoma niezadowolonymi klientami. Zawsze we dwójkę raźniej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:50, Patryk Mogilno napisał:

Mam problem co kupic Assassin Cred czy Gears of War?

Assasin''s Creed to taki prince of persia dziejący się w starozytnej Ziemi Świętej. Gears of War to napieprz w obcego bronią jakąkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się